Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Sázava

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Sázava

Konečně se vám podařilo najít váš vysněný byt, podepsali jste smlouvu a makléř vám zavolal, že jsou veškeré zednické práce hotové a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP! Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP, pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním! Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme už od roku 2005. Kromě toho se zabýváme také vyklízením bytů, domů a přilehlých nemovitostí, nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Naši zaměstnanci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, mají k dispozici dostatečně velké stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním.  To v případě, že by během práce vznikla škoda na vašem majetku, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. S námi budete mít jistotu, že bude vše v pořádku a kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni zaplatit úhradu škody na vašem majetku v plné výši. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava

Proč si pozvat stěhováky z PROFIGROUP? 

 • Pracujeme bez rizika
 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Sázavě
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Máme zkušenosti od roku 2005

Zvláště u větších bytů nebo rodinných domů může během balení vzniknout chaos, stres a nepořádek, a to zvláště tehdy, pokud se chystáte přestěhovat na novou adresu v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že veškeré zednické práce jsou na vašem novém bytě hotové a vy se můžete začít stěhovat, určitě neplaťte další měsíční nájem na své původní adrese! Zavolejte si na pomoc naše stěhováky z PROFIGROUP. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Sázavy z Sázavy a blízkém okolí. A pokud nemáte dostatek času na balení, pomůžeme vám, nebo realizaci zakázky vyřídíme na klíč.

Jak stěhujeme a pracujeme v Sázavě?

Vždy vám velmi záleží na spokojenosti každého zákazníka. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a ke každé zakázce přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. Proto s každým zákazníkem projdeme jeho přání, požadavky a představy o průběhu spolupráce, sestavíme na základě toho plán, kterého se pak budeme držet. Je na vás, jakou z našich nabízených služeb si vyberete, zda budete mít individuální požadavky nebo budete chtít pomoci s balením vašich věcí. Víme, co je třeba během stěhování v Sázavě zajistit a čeho se vyvarovat, aby nedošlo k nenadálým situacím a časovým prodlevám. Veškeré potřebné kroky s vámi projdeme. Také vám poradíme, jak a kdy začít s balením, čeho se při balení vyvarovat, jak zabalit ty nejkřehčí kousky vybavení a nábytku, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí. Mnoho domácností má ve sbírce cenné sbírky, obrazy, historický nábytek a samozřejmě nikdo nechce, aby se během transportu cokoliv poničilo. Vyberte si z našich nabízených služeb pomoc s balením jednotlivých kusů nábytku a vybavení.  Pečlivě připravíme nábytek tak, že demontujeme police, šuplíky, sklo, zrcadla a úchytky. Nábytek obalíme do fixační folie a vysteleme rohy pro ochranu před mechanickým poškozením. Zajistíme bezpečnou přepravu nábytku, vybavení domácnosti, soch, obrazů i například hudebních nástrojů. Chcete si svou domácnost připravit na stěhování sami? V takovém případě náš technik spočítá množství krabic, obalového materiálu a třeba i zapůjčení stěhovacích pomůcek pro lepší manipulaci a díky tomu s námi každý náš zákazník ušetří až 30% nákladů, když se do toho započte ještě pronájem dodávky. A o vše ostatní se postaráme sami.

Co představuje služba  „stěhování na klíč“?

Tato služba je skvělá v tom, že pomůže každému majiteli bytu, domu nebo firmy, který se potřebuje přestěhovat na novou adresu v Sázavě rychle a nechce se dostat do časového presu, stresu a chaosu. Nebo se chcete věnovat jiným záležitostem, než je balení vaší domácnosti? Nebo ji doporučujeme třeba živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří potřebují pomoci s kanceláří, archivem, skladem, obchodem a jinými prostory. Při objednání této služby se postaráme o kompletní balení, přesun a následné vynošení věcí na nové adrese. Jak to probíhá? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme dle domluvy do jednotlivých místností a na své místo. Během práce se postaráme o následné rozmístění nábytku na nové adrese a jeho další použití. Nakonec nábytek zabalíme do fixační folie, převezeme společně s ostatním vybavením na novou adresu. Vše zapojíme, smontujeme a připravíme na další použití. Vám nezbude nic jiného, než přijít ke kompletně přestěhované domácnosti a začít se zabydlovat!

 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
 • Stěhování Sázava
Hledáte nejlevnější pomoc se stěhováním Sázava? S námi ušetříte!

Celá tato akce s sebou přináší mnohé finanční výdaje, spojené například s nákupem vybavení do vašeho nového bytu, pořízení nového nábytku, úhradu řemeslnických a malířských prací. Nebojte se svěřit tuto těžkou práci do rukou našich odborníků. S námi budete znát cenovou kalkulaci předem a ta je neměnná, a navíc vám pomůžeme tak, jak si představujete.  Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. V dohodnutý termín k vám pošleme našeho specialistu, se kterým domluvíte průběh stěhování. Řeknete si vaše představy a na základě toho technik sestaví plán, podle kterého se později budou naši zaměstnanci striktně držet. Také s vámi sestaví plán stěhování, časový harmonogram a na základě těchto úkonů sestaví přesnou cenovou kalkulaci. Pak sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. S námi víte, kolik za naši pomoc zaplatíte. S námi budete dopředu vědět, kolik vás stěhování s PROFIGROUP do Sázavě nebo z Sázavě bude stát a budete mít jistotu, že vám nenaúčtujeme poplatky navíc. Rezervujte si u nás termín a v den D k vám přijde náš tým, který se postará o bezproblémové stěhování Sázava.

Pomůžeme vám s vyklízením Sázava a okolí

Pomůžeme vám také s krátkodobým nebo dlouhodobým skladováním v našich moderních skladech či skladovacích kontejnerech, pomůžeme vám s vyklízením bytu, domu, půdy, sklepa, nebytových prostor od věcí po předchozích majitelích, vyklidíme nemovitost v pozůstalosti nebo zajistíme likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme s odvozem veškerého nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci provede místní sběrný dvůr ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Sázava. A jaká je orientační cena za vyklízení Sázava? Pro předběžnou cenu za vyklízení Sázava se podívejte na platný ceník uvedený na našich internetových stránkách, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. My vás budeme co nejrychleji kontaktovat nazpátek.S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení Sázava stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?