Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Sedlčany

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Sedlčany

Rozhodli jste se přestěhovat do vašeho vysněného bytu či domu, makléř vám zavolal, že je vše připravené k nastěhování, a tak nezbývá, než se přestěhovat? Pozvěte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP! Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním. Naši stěhováci vám rádi pomohou se stěhováním, vyklízením i skladováním. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, působící na trhu od roku 2005, zabývající se především stěhováním bytů, rodinných domů, garáží a dalších přilehlých nemovitostí, včetně komerčních prostor. Náš tým profesionálních stěhováků má se stěhováním v Sedlčanech bohaté zkušenosti.  Při vyklízení nebo stěhování zajistíme vynošení krabic, nábytku a jiného inventáře i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši pravidelně školení stěhováci jsou zdatní muži, kteří při práci používají moderní stěhovací vozy, profi stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým je vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme v kteroukoliv denní a noční dobu, nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

Jak pracujeme?

 • Stěhujeme v Sedlčanech a okolí za nejnižší ceny
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích bez příplatku
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Sestavujeme cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci z těžko přístupných míst
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

S naší profesionální stěhovací firmou PROFIGROUP nezáleží na tom, zda máte malou garsoniéru nebo velký rodinný dům, ve kterém máte mnoho vybavení, protože s námi bude stěhování Sedlčany rychlé, bez starostí, a hlavně bez stresu, i když se budete stěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Zavolejte si na pomoc naše stěhováky z PROFIGROUP. Nabízíme spěšné stěhování Sedlčany a pokud nestíháte balit, pomůžeme vám! A pokud vás tíží obava, že se nestihnete zabalit, objednejte si u nás službu „stěhování na klíč“ a my vám s balením a vším tím kolem pomůžeme.

 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany

Jak vám pomohou stěhováci z PROFIGROUP při stěhování v Sedlčanech?

Spokojenost i těch nejnáročnějších zákazníků je u nás vždy na prvním místě. Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi náš technik sestaví plán, který bude sestaven na míru vašim požadavkům a podle tohoto plánu se pak budou naši zaměstnanci při práci držet. Nezáleží na tom, zda si necháte pomoci pouze s odstěhováním vašich věcí na novou adresu nebo vám pomůžeme s balením vybraných kusů vybavení nebo zajistíme kompletní stěhování na klíč. Jako zkušení stěhováci působící v Sedlčanech a okolí řadu let moc dobře víme, co všechno je při práci nutné zajistit. O všechny naše poznatky se vždy před samotným stěhováním s našimi klienty podělíme. Také vám poradíme, kdy je optimální začít s balením, jak zabalit například křehký porcelán, zrcadla, sklo nebo nábytek, aby nedošlo k mechanickému poškození během manipulace nebo převozu. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s balením a vše připravíme na bezpečný přesun. Pokud nemáte zatím zkušenosti s balením, nechte si od nás pomoci s balením křehkých věcí, nábytku nebo elektroniky. Pečlivě například sundáme skla a zrcadla, demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a samozřejmě nezapomeneme hrany vyztužit pevným kartonem. Zajistíme bezpečnou přepravu nábytku, vybavení domácnosti, soch, obrazů i například hudebních nástrojů. Rozhodli jste že, se svou domácnost stihnete a zvládnete zabalit svépomocí? Ušetřete s námi na obalovém materiálu a krabicích, které vám zdarma půjčíme. Na krabice a nábytek pak stačí našim stěhovákům napsat, do jakých místností na nové adrese mají vše vynosit.

Jak vám pomůžeme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu využívají všichni majitelé nemovitostí, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Sedlčany nebo z Sedlčan a nemají dostatek času na balení. Objednejte si službu stěhování na klíč, která je přímo stvořena pro všechny, kteří se nechtějí dostat do časového presu a stresu. Nebo je vhodná pro podnikatele, živnostníky a majitele firem, kteří mají kancelář, sklad, obchod, výrobní halu a nechtějí vše nechat na bedrech svých zaměstnanců Jak to probíhá? Jak to probíhá? Projdeme s vámi vybavení. Postaráme se o bezpečnou přepravu nejen krabic, ale také nábytku a ostatního vybavení. Nakonec jej na nové adrese rozmístíme dle předem připraveného plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Nábytek nakonec připravíme na další použití tak, že jej smontujeme. S touto službou ušetříte mnoho času, fyzické námahy i financí!

 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
 • Stěhování Sedlčany
Výhodné stěhování Sedlčany od PROFIGROUP

Dobře víme, že stěhování je samo o sobě velmi nákladnou zátěží, protože se do nového potřebuje dokoupit řada vybavení, nábytku i doplňků. Ať už se jedná o dovybavení vaší domácnosti, pořízení nových elektrospotřebičů, nábytku či doplňků, nebojte se přenechat těžkou práci na našich zaměstnancích. Obraťte se na PROFIGROUP, přestěhujeme vás v Sedlčanech a okolí dle vašich požadavků, a ještě s námi ušetříte až 30% nákladů. Jak pracujeme? Nejdříve zavolejte našim technikům a domluvte si návštěvu přímo u vás doma. V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi domluví veškeré podrobnosti. Aby vše probíhalo jako na drátkách, přeměří si prostory, největší kusy nábytku a spočítá množství obalového materiálu, který vám zdarma jako našim zákazníkům půjčíme. Náš technik si přeměří prostory, největší kusy nábytku a spočítá krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Nakonec sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby a cena za stěhování v Sedlčanech? Pak už si stačí domluvit přesný termín a v den D k vám pošleme náš tým.

Vyklízení a skladování Sedlčany

Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti při stěhování, vyklízení nemovitosti při její koupi, kde zůstalo po předchozích majitelích spoustu vybavení, ale také vám můžeme při diskrétním vyklízení nemovitosti v pozůstalosti nebo s odbornou likvidací pozůstalosti.  Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Ekologickou likvidaci zde provedou zdarma. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Sedlčany. Ta je prováděna v příslušném místě zdarma, vy platíte pouze za naše poskytnuté služby. Jaká je orientační cena za vyklízení Sedlčany?  Podívejte se na naše webové stránky a v aktuálním ceníku stačí vybrat velikost vaší nemovitosti, nebo vyplňte nezávaznou poptávku na vyklízení.  My vás budeme co nejdříve kontaktovat.Nebo se na nás obraťte telefonicky, domluvte s naším technikem přímo u vás na místě veškeré náležitosti vyklízení Sedlčany.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?