Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Smečno

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Smečno

Rozhodli jste se přestěhovat do svého vysněného bytu či domu v Smečně, ale chcete se zároveň vyhnout nepříjemnému stresu a shonu? Pozvěte si na pomoc náš zkušený tým stěhováků z PROFIGEROUP! Kromě toho vám můžeme pomoci také s vyklízením, likvidací pozůstalosti nebo skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme tým profesionálních stěhováků z firmy PROFIGROUP, která působí ve svém oboru již od roku 2005. Mimo to se zabýváme také skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech, vyklízením nemovitostí a likvidací pozůstalosti. Při práci využíváme své zkušenosti a znalosti, nebojíme se stěhovat velké skříně nebo stěhovat byty z vysokých pater bez výtahu.  Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni a při práci používají výhradně profi stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, krabice a boxy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi budete mít jistotu maximálního bezpečí vašich věcí a v případě nehody jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. K zákazníkům přistupujeme individuálně, domácnosti i firmy přestěhujeme v Smečně klidně ve večerních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno nebo jsme nenarušili chod vaší firmy.

 • Stěhování Smečno
 • Stěhování Smečno
 • Stěhování Smečno
 • Stěhování Smečno

Proč si pro stěhování Smečno objednat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu
 • Používáme výhradně profi stěhovací pomůcky
 • Máme vlastní stěhovací vozy
 • Při práci nás jistí pojistka s vysokým plněním
 • Stěhujeme město Smečno a široké okolí
 • Pracujeme o víkendech, svátcích i pozdních večerních hodinách
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci 

Stěhování Smečno je náročnou disciplínou zvláště v případě, že se stěhujete v následujících týdnech nebo dokonce dnech i pro ty, kteří už mají s touto činností nějaké zkušenosti. Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Obraťte se na naše zkušené stěhováky a domluvte s nimi termín. Zajišťujeme spěšné stěhování v Smečně a okolí. Pokud není dostatek prostoru pro balení, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Smečno
 • Stěhování Smečno
 • Stěhování Smečno
 • Stěhování Smečno

Jak probíhá stěhování do Smečna či z Smečna s PROFIGROUP?

Vždy je pro nás nejdůležitější spokojenost každého našeho zákazníka. Odvádíme proto jen kvalitně provedenou práci, tak, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi náš technik sestaví plán, který bude sestaven na míru vašim požadavkům a podle tohoto plánu se pak budou naši zaměstnanci při práci držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci s balením, vyklízením, sladováním nebo jen s odvozem věcí na novou adresu.  Za roky praxe v Smečně víme, co všechno může nastat a na co je třeba se připravit. O veškeré naše zkušenosti se s vámi podělíme. Poradíme vám, jak co nejefektivněji zabalit i ty nejmenší kousky, kdy začít s balením a jak balit, aby nedošlo během transportu k nechtěným ztrátám. Jestliže nemáte zkušenosti s balením křehkého nádobí nebo nábytku zatím zkušenosti, nechte si raději pomoci od našich zkušených zaměstnanců. Vyberte si v rámci našich nabízených služeb pomoc s balením. Pečlivě z nábytku demontujeme police, sklo, zrcadla, úchytky. Pak nábytek pečlivě zabalí do bublinkové a fixační folie, hrany zabalí do tvrdého kartonu, a nakonec poskládají vše pečlivě do našich speciálně upravených vozů, kde je možné každý kus bezpečně připásat. Naše speciálně upravené vozy umožňují bezpečný transport křehkého skla, porcelánu, nábytku, historických předmětů a jiného drahého vybavení. Rádi si svou domácnost zabalíte sami? Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, do jaké místnosti na nové adrese přijdou a o ostatní už se postaráme sami. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené věci a krabice napsat, do jakých místností patří a naši zaměstnanci je na nové adrese uloží tam, kam potřebujete.

Co nabízíme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je skvělá v tom, že pomůže každému majiteli bytu, domu nebo firmy, který se potřebuje přestěhovat na novou adresu v Smečně rychle a nechce se dostat do časového presu, stresu a chaosu. Nebo se chcete věnovat jiným záležitostem, než je balení vaší domácnosti? Nebo je také skvělou volbou pro majitele firem, živnostníky a podnikatele. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Projdeme s vámi vybavení. Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec na nové adrese nábytek rozmístíme dle vašich představ a připravíme nábytek na další použití. Vy si zatím můžete užívat volné chvíle podle vašich představ. Stěhování na klíč garantuje rychlý transport domácnosti bez starostí. 

Objednejte si nejlevnější stěhování Smečno: S námi znáte cenu předem

Víme, že stěhování v Smečně není pouze o převezení věcí z jedné nemovitosti do druhé, ale je třeba zajistit celou řadu stavebních, podlahářských, obkladačských, truhlářských a malířských prací, musí se dokoupit vybavení i nábytek, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet. Ušetřete se stěhováky z PROFIGROUP, kteří zajišťují nejlevnější stěhování Smečno a okolí. Zajistíme vám bezpečný převoz veškerého vybavení v Smečně dle vašich požadavků a potřeb. Jak vám se stěhováním pomůžeme? Zavolejte si na pomoc naše stěhováky. V dohodnutém čase vás přímo na adrese navštíví náš specialista, se kterým domluvíte veškeré své požadavky, představy a průběh. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít. Pak připraví plán, časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Pak připraví plán, časový harmonogram a cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná a vy budete přesně vědět, kolik vás naše pomoc bude stát. Vyhovují vám naše nabízené služby v Smečně? S námi bude stěhování hračka!

Vyklízení v Smečně a likvidace pozůstalosti

Pomůžeme vám také s vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, kanceláří, skladů, hotelů a dalších nebytových prostor, pomůžeme vám s vyklízením v pozůstalosti a s likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Ekologickou likvidaci zde provedou ZDARMA. Chcete znát orientační cenu za vyklízení do Smečno nebo z Smečna? Chcete vědět, kolik bude vyklízení v Smečně stát? Pro předběžnou cenu se můžete podívat na našem webu do ceníku nebo nás můžete kontaktovat vyplněním formuláře. Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré vaše požadavky na vyklízení Smečno domluvit s naším technikem.S námi přesně víte, jak bude vyklízení probíhat a kolik vás bude stát. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?