Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Smíchov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Smíchov

Přestěhujte se do nového v Smíchově bez starostí a zbytečné námahy. Obraťte se na nejlevnější stěhovací firmu v Smíchově, PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme mimo to také s vyklízením a skladováním. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP orientovaná na Smíchově a okolí, která působí na trhu od roku 2005 a na kontě má mnoho realizovaných zakázek. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás není problém vynosit krabice, skříně, elektrospotřebiče a jiné velké vybavení z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení veškerého vybavení i z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Náš tým se skládá ze zdatných stěhováků, kteří jsou pravidelně školeni pro svou práci, při které používají pouze profesionální stěhovací pomůcky, k dispozici mají upravené velké vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním.  Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti pro případ, že by došlo během práce k mechanickému poškození věci.  Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně a přestěhujeme vás do Smíchova nebo z Smíchova i v pozdních večerních či nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov

Proč si vybrat pro stěhování Smíchov PROFIGROUP?

 • Garantujeme nejlevnější pomoc Smíchov a okolí
 • K práci přistupujeme zodpovědně
 • Garantujeme maximální spokojenost za odvedené služby
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Půjčíme vám zdarma krabice, boxy i obalový materiál
 • Neúčtujeme poplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme také službu vyklízení a skladování

I když se potřebujete přestěhovat do Smíchova nebo z Smíchova během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! Pokud se vám právě uvolnil byt, do kterého se můžete obratem nastěhovat, určitě nebudete chtít další měsíc zbytečně platit nájem navíc.  Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a domluvte si s nimi vaše konkrétní požadavky. Přestěhujeme vás v Smíchově i během několika dní. S námi si totiž jednoduše domluvíte pomoc s balením nebo rovnou přestěhování Smíchov na klíč. 

Jak pracujeme?

Jsme tým zkušených stěhováků, kteří na trhu pracují mnoho let, a proto je pro nás spokojenost našich zákazníků vždy až na prvním místě. Zakládáme si na dobře odvedené práci a na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi technik připraví plán, kterého se budeme během práce držet. Moc dobře víme, co všechno stěhování Smíchov obnáší a co je třeba dopředu zajistit. Jako profesionálové dobře víme, co všechno je během práce při stěhování do Smíchova nebo z Smíchova zajistit, tak, aby vše probíhalo bez problémů a veškeré náležitosti procházíme s našimi zákazníky. Také poradíme, jak a kdy začít s balením, jak připravit jednotlivé kusy na přesun, aby nedošlo k nechtěným ztrátám. Poradíme, kdy a jak začít balit, jak připravit veškeré vybavení vaší domácnosti na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí.  V rámci našich nabízených služeb si stačí domluvit, s čím potřebujete pomoci a my se postaráme o zbytek. Pečlivě z nábytku demontujeme police, sklo, zrcadla, úchytky. Během práce vše pečlivě demontujeme, zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany opatříme tvrdými kartony, následně vše odnosíme do stěhovacího vozu. Naše speciálně upravené vozy garantují bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla a dalšího křehkého nákladu. Moderně zařízené vozy umožňují transport i historicky cenných předmětů, soch, obrazů, elektrospotřebičů nebo třeba hudebních nástrojů. Půjčíme vám totiž ZDARMA krabice, boxy, obalový materiál, stěhovací pomůcky pro snadnější manipulaci při balení a další pomůcky. Pak už nám stačí napsat na jednotlivé věci, kam je na nové adrese máme umístit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov
 • Stěhování Smíchov

Co zajišťuje „stěhování na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč Smíchov a okolí je určena pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat do Smíchov nebo z Smíchova bez zbytečného stresu. Také tuto službu využívají naši zákazníky, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zkušeným zaměstnancům. Nebo ji hojně využívají například majitelé firem, kteří chtějí rozšířit své podnikání v oblasti obchodu, služeb či řemesel, ale mají velké množství naskladněných věcí. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás. Jak pracujeme? Ostatní pak zabalíme a přestěhujeme na novou adresu. Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste si vytvořili s naším technikem. Krabice odneseme do místností dle vašich požadavků. Nakonec vám předáme klíče a vy se můžete pohodlně zabydlet.

Hledáte levné stěhováky Smíchov? Volejte PROFIGROUP  

Dobře víme, že celá tato akce je velmi náročná pro váš finanční rozpočet. Je logické, že se každý snaží ušetřit, ale s námi ušetříte víc, než jen peníze. Obraťte se na nás, v rámci našich nabízených služeb ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájmu auta, odměnu brigádníkům, navíc s námi budete vědět cenu dopředu, takže s ní můžete pevně počítat.  Zavolejte si náš tým. Zavolejte si náš tým zaměstnanců.  V dohodnutém termínu k vám přijede náš technik, se kterým projdete celou nemovitost, domluvíte vaše představy a potřeby, ze kterých nakonec připraví plán, podle kterého se budou naši stěhováci při realizaci zakázky držet.  Vyberete si jednu z námi nabízených služeb a doplníte ji o své individuální požadavky.  Technik si nakonec přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu a krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá něco navíc, pro jistotu. Připraví stěhovací plán a časový harmonogram a potom sestaví konečnou cenovou nabídku. S námi budete přesně vědět, kolik vás stěhování bude stát a tato částka je neměnná! Vyhovují vám naše služby? Navíc si neúčtujeme za stěhování o víkendech a svátcích, ani při stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Nabízíme také vyklízení Smíchov a okolí

Mezi naše další nabízené služby je vyklízení bytů, domů, sklepů a přilehlých nemovitostí, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním veškerého vybavení, a to, co nepotřebujete, odvezeme do sběrného dvora. Nepotřebné vybavení necháme ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře, které je ZDARMA. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Smíchov a okolí. A jaká je orientační cena za vyklízení Smíchov? Pro předběžnou cenu se můžete podívat na našem webu do ceníku nebo nás můžete kontaktovat vyplněním formuláře. Obrátit se na nás můžete rovněž telefonicky, kde s naším technikem projdete veškeré náležitosti vyklízení v Smíchově. Nebo se na nás obraťte telefonicky a veškeré náležitosti ohledně vyklízení a likvidace pozůstalosti dohodnete s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?