Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Staré město

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Staré město

Rozhodli jste se přestěhovat v Starém městě a nyní hledáte seriózní stěhovací firmu, která nabízí nejlevnější stěhování, a přitom garantuje bezpečnou práci? Nedělejte těžkou práci sami, na pomoc se stěhováním v Starém městě si zavolejte náš tým stěhováků. Pomůžeme vám také s vyklízením nemovitosti a skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Naše firma PROFIGROUP má se stěhováním bytů, domů a firem bohaté zkušenosti. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme pracovat ve špatně přístupných místech a není pro nás překážkou vynosit věci z vysokých pater bez výtahu, za co si neúčtujeme ani další poplatky navíc. Za roky praxe si dobře poradíme při práci ve stísněných prostorech i ve vysokých patrech bez výtahu. Naši statní stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají při práci výhradně profesionální pomůcky a kvalitní obalový materiál, k dispozici mají prostorné a speciálně upravené stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým je vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme v kteroukoliv denní a noční dobu, nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Staré město
 • Stěhování Staré město
 • Stěhování Staré město
 • Stěhování Staré město

Jak vám pomůžeme?

 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater bez výtahu
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Nabízíme mnoho nadstandardních služeb v ceně
 • Vaši poptávku vyřídíme ihned
 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Starém městě
 • Pracujeme o víkendech a svátcích bez příplatku
 • ZDARMA zapůjčíme krabice a obalový materiál

I stěhování Staré město může probíhat bez stresu a zbytečného chaosu, a to i v případě, že se jedná o převoz celé vaší domácnosti během následujících týdnů nebo dokonce dnů. Pokud vám zavolala stavební firma, že veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce jsou na vaší nové adrese hotové, neplaťte další nájem navíc. Obraťte se na náš tým stěhováků, který vám se vším pomohou. Nezalekneme se stěhování i během několika dní, naopak vám můžeme pomoci i s balením vybavení vaší domácnosti. Pomůžeme vám s balením vámi vybraných kusů vybavení, nebo se postaráme o převoz celé domácnosti na novou adresu na klíč.

Jak přistupujeme ke stěhování v Starém městě?

Vždy pracujeme tak, aby byl každý náš zákazník maximálně spokojený. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, s maximálním úsilím a nasazením.  Před realizací si proto společně s vámi připravíme stěhovací plán, kterého se při realizaci zakázku budeme držet. Je na vás, zda si od nás necháte pouze odvézt věci na novou adresu, zda vám pomůžeme s balením nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.  Jako zkušení stěhováci moc dobře víme, co je při stěhování do Starého města nutné zajistit a na co si dát pozor. O veškeré naše poznatky, zkušenosti a nápady se s vámi podělíme, ještě dříve, než se pustíme do realizace zakázky. Také vám poradíme, jak a kdy nejlépe začít s balením, aby ve vašem bytě nevznikl zbytečně chaos, jak zabalit jednotlivé kusy nábytku a vybavení, aby se během transportu nic poničilo, naučíme vás balit nábytek nebo třeba zrcadla. Možná zatím nemáte dostatečné zkušenosti se stěhováním, ale máte doma kvalitní elektrospotřebiče, drahý nábytek a vkusné vybavení, o které rozhodně nechcete přijít. Nechte si pomoci od našich profesionálů a v rámci našich nabízených služeb si nechte zabalit vámi vybrané kusy historických předmětů, skla, porcelánu, nábytku, hudebních nástrojů, elektroniky apod. Veškeré křehké věci zabalíme do speciální tvrdé fixační folie a kartonů, které zajistí maximální ochranu. ten zabalíme do fixační folie a hrany obalíme do kartonu, aby nedošlo k poškození. Chcete si všechno zabalit svépomocí, protože nehrozí žádná škoda na majetku? Jestliže ve své domácnosti nemáte nic drahého a rozhodnete se pro balení svépomocí, s námi ušetříte až 30% nákladů! Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, do jaké místnosti na nové adrese přijdou a o ostatní už se postaráme sami. Pak už stačí na každý zabalený kus napsat, kam jej máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme za vás.

Jak pomáháme při výběru služby „stěhování na klíč“ v Starém městě?

Službu „stěhování na klíč“ doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se stěhují do Starého města nebo naopak z Starého města a to v následujících týdnech nebo dokonce dnech a nemají dostatek prostoru a času pro balení. Také tuto službu rádi využívají například majitelé firem, kteří neradi nechávají další úkoly na svých zaměstnanců. Nebo si ji objednávají například majitelé firem, obchodů, restauratéři a živnostníci, kteří mají velký podnik, prodejnu, sklad nebo nechtějí stěhování po Starém městě nechávat na svých zaměstnancích. Se službou „stěhování na klíč“ se nemusíte o nic starat, stačí nám předat klíče a o kompletní přestěhování se postaráme za vás. Jak to probíhá? Veškeré vaše vybavení, které má přijít na novou adresu, pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Během práce se také postaráme o kompletní demontáž nábytku. Nábytek na nové adrese nakonec vynosíme na předem určená místa a připravíme jej na další použití.  Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektrospotřebiče uložíme do vestavěných skříní a zapojíme.  Váš byt připravíme k nastěhování.

 • Stěhování Staré město
 • Stěhování Staré město
 • Stěhování Staré město
 • Stěhování Staré město
Hledáte nejlevnější stěhování Staré město? S námi ušetříte až 30%!

Kromě přemístění domácnosti z jedné nemovitosti do druhé se také musí zařídit i jiné záležitosti, například zednické, podlahářské, truhlářské, obkladačské a truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků a tohle všechno je velká finanční zátěž pro váš rozpočet. Nedělejte si starosti s cenou za pomoc s balením a transportem Staré město s naší firmou PROFIGROUP. Obraťte se na nás, v rámci našich nabízených služeb ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájmu auta, odměnu brigádníkům, navíc s námi budete vědět cenu dopředu, takže s ní můžete pevně počítat.  Jak pracujeme? V dohodnutý čas k vám pošleme specialistu, který propočítá objem stěhovaných věcí a domluvíte s ním veškeré vaše požadavky. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi dojedná průběh stěhování, vaše požadavky, představy, probere s vámi veškeré náležitosti, a nakonec připraví plán. Nakonec připraví konečnou cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná. Ušetřený čas můžete trávit se svou rodinou, přáteli nebo svými volnočasovými aktivitami! Pak sestaví časový harmonogram, plán a konečnou cenovou kalkulaci. S námi budete přesně vědět, kolik vás stěhování bude stát a tato částka je neměnná! Líbí se vám naše služby v Starém městě? Objednejte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace zakázky v Starém městě.

Vyklízení Staré město a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Mezi naše další důležité služby patří například likvidace pozůstalosti dle platné legislativy, vyklízení v pozůstalosti nebo vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, skladů, firemních areálů, kanceláří a jiných prostor, ve kterých zbylo po předchozích majitelích nepotřebné vybavení. Nepotřebné vybavení odvezeme do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci provede místní sběrný dvůr ZDARMA. Nám platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Staré město. Pokud si chcete předem spočítat, kolik vás vyklízení vyjde, podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete přehledný ceník, zadejte si nezávaznou poptávku a odešlete vyplněný formulář. Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení do Starého města nebo z Starého města se podívejte na naše internetové stránky, kde se stačí orientovat podle velikosti nemovitosti. Vyplněním kontaktního formuláře zadáte poptávku, na kterou budeme co nejrychleji reagovat.Pokud vás naše služby v oblasti vyklízení zaujaly, domluvte si termín a o vše ostatní už se postará náš technik.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?