Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Štěchovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Štěchovice

Stěhování se kvapem blíží a vy už nyní přemýšlíte, koho si pozvat na pomoc?  Nedělejte těžkou práci sami, na pomoc se stěhováním v Štěchovicích si zavolejte náš tým stěhováků. Rádi vám pomůžeme také s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Jsme stěhováci s praxí v oboru od roku 2005 a za tu dobu nám rukama prošlo mnoho realizovaných zakázek, od malých bytů, přes vily až po velké firmy a sklady. Při práci postupujeme podle platných legislativ, pracujeme rychle, efektivně a především diskrétně. Nemáme problém se stěhováním krabic, nábytku a elektrospotřebičů z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Naši stěhováci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S námi máte garanci jistoty a záruku, že kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni zajistit výši plnění kterékoliv škody. Díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi si můžete vybrat libovolný termín i čas, abyste si nemuseli brát v práci volno. 

Proč se pro stěhování Štěchovice obrátit na nás?

 • Zajišťujeme stěhování Štěchovice a okolí
 • Pracujeme nonstop, o víkendech i svátcích
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice a další obalový materiál
 • Sestavíme ZDARMA cenu
 • Neúčtujeme poplatky za práci večer
 • Bez příplatků za odnos z pater bez výtahu
 • Pomůžeme s vyklízením i skladováním

Naši specialisté vám garantují to nejjednodušší pomoc při přestěhování Štěchovice a to i v situaci, kdy potřebujete rychle přestěhovat, ideálně v následujících dnech. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připravený k nastěhování, jsou zde dodělané poslední stavební úpravy a je namontovaná kuchyň, určitě neplaťte další měsíční nájem navíc. Zavolejte si na pomoc naše zaměstnance z PROFIGROUP! Nabízíme pomoc se spěšným stěhováním do Štěchovic a z Štěchovic i v blízkém okolí. Pokud budete potřebovat pomoci s balením některých kusů nábytku, vybavením domácnosti nebo třeba hudebními nástroji, pomůžeme vám, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Průběh stěhování z Štěchovic? a do Štěchovic

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a ke každé zakázce přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. Proto s vámi náš technik projde veškeré vaše požadavky a poté připraví plán, podle kterého se naši zdatní chlapi budou držet. Vyberte si v rámci našich služeb ideální pomoc šitou na míru vašim požadavkům a nebojte se říct své individuální potřeby.  Navíc jsme si díky mnohaletým zkušenostem vědomi, co všechno naše práce v centru Štěchovice i v okolních částech obnáší, jaké jsou zde nástrahy a co je třeba zajistit. O veškeré tyto poznatky se s vámi podělíme ještě dříve, než se pustíme do práce. Poradíme vám, kdy začít s balením, jak balit, aby se nic během práce nerozbilo a jak připravit například elektrospotřebiče, sklo, porcelán nebo nábytek na transport.   Někteří zákazníci doma mají drahé vybavení bytu, starožitný nábytek, cenné obrazy nebo křehký porcelán, který je třeba zabalit opravdu pečlivě. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením vámi vybraných věcí. Pečlivě uložíme vaše věci do krabic, z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla i úchytky. Pokud nám svěříte nábytek, demontujeme z něj všechny pohyblivé části, obalíme jej do fixační folie a poskládáme do našich speciálně upravených vozů. Zajistíme bezpečný transport veškerého křehkého vybavení a následné vynesení na příslušné místo. Naopak mnoho našich zákazníků se rozhodne pro balení svépomocí. Pak si od nás nechte zdarma půjčit krabice i obalový materiál. S námi je stěhování snadné!

 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice

Jak stěhujeme „na klíč“?

Službu doporučujeme vybrat v případě, pokud se potřebujete přestěhovat do Štěchovic nebo z Štěchovic v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru ani času pro bezpečné zabalení celé vaší domácnosti. Také tuto službu využívají ti, kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit balením, ale raději se budou věnovat svým blízkým. Nebo ji využívají majitelé firem, kteří potřebují přestěhovat svou firmu, aniž by zatěžovali balením své zaměstnance. Předejte nám klíče od nového a původního prostoru a o vše ostatní se postaráme my. Jak to probíhá? Veškeré vybavení pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, elektroniku a elektrospotřebiče zabalíme do bublinkové folie, nábytek demontujeme, zabalíme do fixační folie a následně vše převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme také o bezpečný transport elektroniky, elektrospotřebičů, nábytku a drahého vybavení. Nakonec na nové adrese rozmístíme nábytek a krabice dle předem domluveného plánu. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete bez starosti užívat svůj volný čas. Bez spěchu, stresu a fyzické námahy!

 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
 • Stěhování Štěchovice
Hledáte levné stěhování Štěchovice

Víme dobře, kolik stěhování do Štěchovice a z Štěchovic stojí a že se jedná o poměrně velkou finanční zátěž, protože zároveň s tím je třeba dovybavit váš byt o nové doplňky, elektroniku, nábytek a další věci. Nebojte se svou domácnost svěřit do rukou profesionálů, s námi ušetříte až 30% nákladů! Přestěhujeme vás do Štěchovic nebo z Štěchovic. Zajistíme vám bezpečný převoz veškerého vybavení v Štěchovicích dle vašich požadavků a potřeb. Jak pracujeme? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým. Pošleme k vám domů technika, který s vámi projde vaše požadavky. Je jen na vás, s čím si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou nabídku. Využijte všech výhod levného stěhování v Štěchovicích od PROFIGROUP.  S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte! Vyhovují vám naše služby? Rezervujte si termín a v den D k vám do Štěchovice pošleme naše stěhováky.

Objevte naši další službu, Vyklízení Štěchovice a okolí

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky mnohaletým zkušenostem odnosíme veškeré nepotřebné vybavení i z těžko přístupných míst, poradíme si s odvozem nábytku i elektroniky do místního sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provedou zdarma. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Štěchovice. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Štěchovice. A jaká je orientační cena za vyklízení? Nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem. Pak nás stačí kontaktovat vyplněním formuláře a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a náš technik s vámi projde veškeré vaše dotazy týkající se vyklízení Štěchovice.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?