Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Stodůlky

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Stodůlky

Vybrali jste si svůj vysněný byt či dům v Stodůlkách, podepsali jste smlouvu a už nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si náš tým z PROGIROUP a ušetřete s námi na nákupu obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájmu dodávky až 30% nákladů i mnoho fyzických sil. Pomůžeme vám také s vyklízením nemovitosti a skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Mimo to se také zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a zajišťujeme také likvidaci v pozůstalosti. Děláme také vyklízení bytů a domů nebo likvidaci v pozůstalosti.  Naši zkušení a statní stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc používají kvalitní obalový materiál, profesionální stěhovací pomůcky, speciálně upravené vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni pro bezpečné stěhování, při práci používají výhradně kvalitní profesionální stěhovací pomůcky, disponují kvalitními krabicemi, boxy a obalovým materiálem, který zdarma půjčujeme a při práci jsme jako firma jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S naší firmou máte jistotu, že v případě nehody vám vyplatíme škodu v plné výši. Pracujeme o nonstop i o víkendech a svátcích bez příplatku, stěhujeme do Stodůlek a z Stodůlek ve večerních hodinách tak, abyste si v práci nemuseli brát volno. 

 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky

Proč si objednat na pomoc se stěhováním v Stodůlky PROFIGROUP?

 • Stěhujeme od roku 2005 a za dobu praxe máme bohaté zkušenosti
 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu i špatně přístupných míst
 • Naši zaměstnanci přistupují k práci zodpovědně a spolehlivě
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • K zákazníkům přistupujeme individuálně
 • Vaši poptávku vyřídíme ihned
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme ZDARMA cenovou nabídku
 • Pracujeme o nonstop, o víkendech a svátcích
 • U nás nepřiplácíme za odnos z vysokých pater bez výtahu
 • Zajišťujeme také vyklízení a skladování; 

Jsou situace, kdy může nastat během balení chaos a zmatek, a to hlavně v případě, pokud se jedná o stěhování Stodůlky v následujících týdnech nebo dnech. Zavolal vám makléř, že váš nový byt je připravený k bydlení a už nechcete platit další měsíční nájem v původním bytě? S námi není problém stěhování do Stodůlek nebo z Stodůlek i během jediného týdne. Nabízíme rychlé stěhování v Stodůlkách a okolí. A pokud si nejste jisti, zda celou akci zvládnete sami, nechte si pomoci s balením.

Jak probíhá stěhování Stodůlky s PROFIGROUP?

Vždy je pro nás nejdůležitější spokojenost každého našeho zákazníka. Záleží nám na kvalitě odvedených služeb i na spokojenosti každého zákazníka. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a potřeby, připravíme s vámi stěhovací plán a toho se nakonec budeme při práci striktně držet. Podle tohoto plánu se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky v Stodůlkách držet.  Moc dobře víme, co všechno je potřeba při stěhování Stodůlky zajistit. Veškeré potřebné kroky s vámi projdeme. Poradíme, jak vše zabalit, jak připravit elektrospotřebiče i nábytek na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí. Pokud máte ve svém bytě originální kousky skla či porcelánu, starožitný nábytek, hudební nástroje či jiné vybavení, které je nutné stěhovat ve zvlášť opatrném režimu, přenechte balení na naše techniky. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s bezpečným stěhováním i těch nejdražších věcí, navíc s námi máte jistotu, že díky pojistce odpovědnosti budou vaše věci v bezpečí a vy chráněni. Například sklo uložíme do kartonových krabic, které pečlivě vyložíme papírem, z nábytku demontujeme skla, zrcadla, úchytky a obalíme do fixační folie. Pak nábytek zabalíme do fixační folie a rohy nezapomeneme ochránit například kartony. Pak vše odneseme na nové adrese dle vašich požadavků, nábytek připravíme na další použití. Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak si nechte od našeho technika spočítat krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam se mají na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky
 • Stěhování Stodůlky

„Stěhování na klíč“ Stodůlky od PROFIGROUP

Pokud potřebujete přestěhovat v co nejkratším termínu a není dostatek času pro bezpečné zabalení vašeho inventáře, pak každému zákazníkovi doporučujeme tuto službu, při které nám stačí pouze předat klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Nebo ji doporučujeme těm zákazníkům, kteří s balením nemají zkušenosti a takovéto činnosti raději nechávají na zkušenějších. Nebo je určena podnikatelům, živnostníkům a firmám, které se chtějí přestěhovat v Stodůlkách na lukrativnější adresu a potřebují pomoc od zkušených. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Veškeré vybavení pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše bezpečně přepravíme na novou adresu. Při práci se postaráme o bezpečný transport nábytku, který demontujeme, sundáme z něj úchytky, police, zásuvky, obalíme fixační fólií. Nakonec na nové adrese rozmístíme nábytek a připravíme jej na další použití. Nábytek potom smontujeme, připravíme na další použití, pokud je potřeba, umístíme do něj elektrospotřebiče a zapojíme je. Připravíme vám domácnost na nastěhování, zatímco vy si můžete užívat volné chvíle podle vašich představ.

Hledáte nejlevnější stěhování Stodůlky? S PROFIGROUP ušetříte!

Jsme si vědomi, že stěhování není pouze o odvození věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také zajistit spoustu věcí okolo, jako jsou zednické, podlahářské, malířské a truhlářské práce, nákup vybavení a nábytku. Proto se mnoho lidí, kteří se stěhují, uchylují ke stěhování svépomocí. Přestěhujeme vás do Stodůlky a z Stodůlek přesně podle vašich požadavků a představ. Jak pracujeme? Zavolejte si k nám na pobočku. V předem domluveném čase k vám pošleme technika, se kterým přímo u vás doma domluvíte, co se bude likvidovat, co se převeze a s čím budete potřebovat pomoci. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s vystěhováním a převezením vašich věcí nebo si rovnou necháte celou domácnost přestěhovat na klíč. Nakonec si technik přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá krabice a obalový materiál, který zdarma svým zákazníkům zdarma půjčujeme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Připraví stěhovací plán, časový harmonogram a spočítá cenu. Ta je od této chvíle neměnná a vy budete dopředu vědět, s jakou částkou za stěhování v Stodůlkách máte počítat. Vyhovuje vám naše cenová nabídka? Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Nejlevnější vyklízení v Stodůlkách

Mezi naše další služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd a dalších přilehlých nemovitostí. Realizujeme rovněž vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Záleží jen na vás, zda odvezeme vše nebo vybrané kusy nábytku a vybavení dáme stranou. Likvidace ve sběrném dvoře je ZDARMA. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Stodůlky a okolí. Jaká je orientační cena za vyklízení Stodůlky?  Pro předběžnou cenu za vyklízení Stodůlky se podívejte na náš web, kde v aktuálním ceníku dle velikosti vaší nemovitosti zjistíte, kolik za vyklízení u nás zaplatíte. nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a domluvit s naším technikem vše po telefonu.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky, s technikem domluvíte veškeré vaše požadavky na vyklízení Stodůlky a na základě jich pak sestaví konečnou cenu.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?