Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Strašnice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Strašnice

Dostali jste klíče od svého nového bytu a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zadejte si poptávku na našich stránkách nebo rovnou zavolejte našim technikům z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme se stěhováním v Strašnicích, ale také s vyklízením nebo krátkodobým i dlouhodobým skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme od roku 2005. Mimo to se také věnujeme vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti. Díky našim zkušenostem jsme schopni pracovat i z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši zdatní stěhováci používají při práci profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici vlastní stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Máme zkušenosti se stěhováním firem, skladů, archivů, salonů apod.  S námi si nemusíte brát pro stěhování do Strašnic nebo z Strašnic volno, můžeme vás přestěhovat klidně i ve večerních hodinách nejen v Strašnicích, ale také v nejbližším okolí.

  • Stěhování Strašnice
  • Stěhování Strašnice
  • Stěhování Strašnice
  • Stěhování Strašnice

Jak pracujeme?

Zajišťujeme bezproblémové stěhování Strašnice; Vaši poptávku vyřídíme ihned, bez časových prodlev

Svým klientům nabízíme bezstarostné stěhování Strašnice i v případě, pokud jste se rozhodli přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připravený k nastěhování, jsou zde dodělané poslední stavební úpravy a je namontovaná kuchyň, určitě neplaťte další měsíční nájem navíc. Nabízíme pomoc se spěšným přestěhováním do Strašnic a z Strašnic. Obraťte se na nás, zajistíme vám spěšné stěhování Strašnice a okolí. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vše rovnou převezeme na klíč.

Jak pracujeme?

Spokojenost zákazníka je u nás až na prvním místě. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete přestěhovat garsoniéru nebo velký dům i s garáží, vždy pracujeme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, náš technik s vámi projde vaše požadavky, přání a představy, na jejichž základě sestaví plán, podle kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Je na vás, zda si necháte pomoci s odnesením a převezením vašich věcí na novou adresu, nebo si necháte pomoci s balením některých kusů vybavení nebo se rovnou necháte přestěhovat v Strašnicích tzv. na klíč.  Víme, co je třeba během stěhování v Strašnicích zajistit a čeho se vyvarovat, aby nedošlo k nenadálým situacím a časovým prodlevám. O veškeré naše zkušenosti se s vámi podělíme. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak správně zabalit jednotlivé kusy vybavení, aby nic nepřišlo nazmar.  Někteří zákazníci zatím nemají žádné zkušenosti s balením, ale v jejich domácnosti se objevuje například drahé vybavení bytu, elektronika nebo třeba nářadí, které vyžaduje zvláštní balení i přesun. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí. Pečlivě například nábytek na transport připravíme tak, že z něj vyndáme police, zásuvky, madla, úchytky, skleněné a zrcadlové části. Každý díl pečlivě obalíme do bublinkové a fixační folie, poskládáme je do vozu a připásáme tak, aby se během transportu nemohlo nic rozbít. Naše speciálně upravené velké vozy zajistí bezpečný transport soch, obrazů, nábytku, porcelánu, skla, hudebních nástrojů a dalších křehkých věcí.  Chcete si svou domácnost připravit na stěhování sami? Ušetřete s námi za nákup obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam se mají na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme sami.

Co nabízíme v rámci služeb „Stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ Strašnice a okolí je určena pro všechny naše zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat v Strašnicích bez zbytečného stresu, fyzické námahy a shonu. Také je určena pro všechny, kteří zatím nemají zkušenosti a rádi nechají takovou složitou práci na zkušenějších. Nebo ji doporučujeme majitelům firem, kanceláří, obchodů, výrobních hal apod., kteří potřebují přestěhovat svou firmu na novou adresu a potřebují zkušené ruce na pomoc. Předejte nám klíče a o ostatní už se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vybavení, to nepotřebné dáme stranou a vše co má přijít do nového, pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, které následně odnosíme do našeho stěhovacího vozu a upevníme. Během práce se postaráme také o bezpečnou přepravu elektrospotřebičů, elektroniky, hudebních nástrojů a jiného vybavení. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste si vytvořili s naším technikem. Nábytek smontujeme, elektroniku zapojíme a byt připravíme na nastěhování.  Vám předáme připravený byt pro pohodové bydlení. 

  • Stěhování Strašnice
  • Stěhování Strašnice
  • Stěhování Strašnice
  • Stěhování Strašnice
Levné stěhování Strašnice: zajistí PROFIGROUP

Přesun celé domácnosti může být finančně náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete nakoupit do nového bytu nábytek či jiné vybavení. Nebojte se, že byste s naší stěhovací firmou PROFIGROUP zaplatili více, než je předem domluveno. Zajistíme bezpečné stěhování do Strašnice nebo z Strašnic a to přesně podle vašich představ. Jak vás přestěhujeme? Jednoduše si zavolejte náš profi tým. V rámci našich služeb si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Vyberte si našich nabízených služeb tu, která vám nejvíce vyhovuje a o vše ostatní už se postaráme za vás. Aby veškerá práce v den D probíhala plynule, technik si změří prostor, velikost největších kusů vybavení a nábytku, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme, a nakonec sestaví konečnou cenovou kalkulaci, která je neměnná. Ta je neměnná, s námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte. Ta je od této chvíle neměnná. S námi víte, kolik vás naše pomoc v Strašnicích bude stát.  Pokud jste s našimi nabízenými službami spokojeni, stačí si u nás rezervovat termín pro pomoc v Strašnicích.

Nabízíme také vyklízení Strašnice a okolí

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si pomoc s vyklízením Strašnice, nebo si nechte pomoci s vyklízením pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Nepotřebné vybavení necháme ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře, které je ZDARMA. Chcete si sami spočítat, kolik vás vyklízení bude stát? Jaká je cena za vyklízení a skladování Strašnice? Pro předběžnou cenu se podívejte na náš web, kde najdete aktuální ceník, nebo nás kontaktujte vyplněným formulářem. My vám v co nejkratším čase zavoláme a domluvíme bližší informace.S námi budete přesně vědět, kolik vás vyklízení Strašnice bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?