Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Středokluky

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Středokluky

Našli jste si svůj vysněný byt či dům, makléř vám zavolal, že jsou veškeré dokumenty vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým statných stěhováků z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním vašich věcí v našich moderních skladech a skladových kontejnerech na krátkou i delší dobu. Naše firma PROFIGROUP zajišťuje stěhování bytů, rodinných domů, garáží, sklepů, půd, kůlen a jiných prostor, firem, nebytových prostor, kanceláří a dalších komerčních budov. Kromě toho zajišťuje kompletní vyklízení nemovitostí a přilehlých prostor, vyklízení objektů v pozůstalosti, a diskrétní likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s roztříděním a vyklizením všech věcí v interiéru, odvezeme veškeré elektrospotřebiče a nábytek, a to i ze špatně přístupných míst nebo vysokých pater bez výtahu. Náš tým je tvořen ze statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc používají kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, k dispozici mají speciálně upravené stěhovací vozy a jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti. To pro případ, kdyby se cokoliv během stěhování nedopatřením poškodilo, abychom vám mohli vyplatit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků.

 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky

Jak pracují naši stěhováci z PROFIGROUP?

 • Vyřídíme vaši poptávku ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Středokluky a okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup 

I když se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi profesionály se vyhnete stresu a chaosu. Dostali jste klíče od svého nového bytu a už nechcete platit další měsíční nájem? Nabízíme i spěšné stěhování, to pro případ, kdy máte možnost přestěhovat se během následujících dní. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním do Středokluk a z Středokluk.  S námi se přestěhujete zkrátka bez starostí!

Jak probíhá stěhování Středokluky s PROFIGROUP?

Vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, k vám pošleme technika, který s vámi probere vaše požadavky, přání a představy a na základě nich pak připraví plán, podle kterého se budeme při realizaci zakázky v Středoklucích držet. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi technik připraví plán, kterého se budeme během práce držet. Zda vám pomůžeme s balením vybraných věcí nebo vás přestěhujeme na klíč.  Díky mnohaletým zkušenostem moc dobře víme, co všechno je během stěhování z Středokluk anebo do Středokluk zajistit a o všechny tyto poznatky se s vámi ještě před realizací zakázky podělíme. Také vám poradíme, kdy je nejlepší pustit se do balení a jak správně zabalit i ty nejkřehčí kousky, třeba sklo nebo porcelán. Mnoho domácností má ve výbavě například drahé sklo a porcelán, starožitný nábytek, drahé vybavení nábytku, elektrospotřebičů a veškeré toto vybavení je nutné pečlivě zabalit. V rámci našich služeb si vyberte pomoc s balením vybraných kusů nábytku a vybavení.  Pečlivě například nábytek na transport připravíme tak, že z něj vyndáme police, zásuvky, madla, úchytky, skleněné a zrcadlové části. Pak nábytek obalíme do fixační folie, rohy vysteleme tvrdým kartonem, přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě připoutáme tak, aby se nemohlo během cesty nic poškodit. Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožní bezpečnou přepravu hudebních nástrojů, soch, obrazů, křehkého porcelánu a dalšího vybavení. Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak si od nás nechte půjčit zdarma stěhovací krabice i obalový materiál. Pak už nám jen stačí na zabalené věci napsat, kam je máme na nové adrese rozmístit dle místností a o vše už se postaráme sami.

Co garantuje služba „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme svým zákazníkům, kteří se potřebují přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek času pro balení. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří se stěhováním dosud nemají žádné zkušenosti a raději nechají profesionály, aby se postarali o jejich majetek. Dále je určena pro živnostníky, obchodníky a firmy, které se potřebují přestěhovat na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na pomoc. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, vše pečlivě roztřídíme, a to co se má přestěhovat na novou adresu pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek i elektrospotřebiče zabalíme do fixační folie a následně vše převezeme na novou adresu. Nábytek připravíme na transport tím, že jej zabalíme do fixační folie a hrany opatříme pevnými kartony a elektrospotřebiče odneseme tak, aby nedošlo k jejich poškození vlivem manipulace. Vám stačí, přijít do nového bytu, připraveného na vybalení krabic. Vy si zatím můžete užívat volné chvíle podle vašich představ. A to bez starostí, nervů a chaosu!

 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
 • Stěhování Středokluky
S námi znáte cenu stěhování Středokluky předem

Stěhování Středokluky je spojeno s velkou finanční zátěží pro rodinný rozpočet, protože kromě samotné akce je třeba zajistit také celou řadu zednických, podlahářských, obkladačských a truhlářských prací, je třeba dovybavení, koupě nábytku i doplňků. Nebojte se svěřit těžkou práci do rukou našich zaměstnanců, kteří vám ušetří nejen finanční výdaje spojené s nákupem obalového materiálu, pronájmem dodávky a dalších výdajů, ale také hodně práce. Přestěhujeme vás do Středokluk a z Středokluk přesně podle vašich představ.  Jak naše práce probíhá? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu kteréhokoliv nábytku, který připravíme na transport tím, že jej rozložíme, popřípadě sundáme dvířka, zásuvky, poličky, madla a jiné části, které jsou náchylné na poškození. V dohodnutý čas k vám přijde specialista, se kterým domluvíte veškeré náležitosti, vaše představy a požadavky. Vyberete službu šitou na míru vašim potřebám a sdělíte mu své individuální požadavky.  Aby vše probíhalo dle předpokladů, bez stresu a nenadálých situací, technik nakonec přeměří prostor, kudy se budou vynášet věci i velikost největších kusů skříní, komod a jiného vybavení vaší domácnosti. S námi budete předem vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte a můžete tak v klidu počítat s vaším rozpočtem na nákup vybavení. Ta je od této chvíle neměnná. Pokud se vám líbí naše nabídka spolupráce v Středoklucích a okolí, rezervujte si u nás termín. S námi bude stěhování hračka!

Nabízíme také vyklízení Středokluky a okolí

Vyklízíme byty, domy, sklepy, půdy a další přilehlé nemovitosti, zařizujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám také s vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti a vyklízení nemovitosti, jako jsou byty, rodinné domy, firemní areály, kanceláře, dílny, garáže, půdy, salony, obchody, sklady apod. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Středokluky. Podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete aktuální ceník vyklízení v Středoklucích a rovnou můžete zdarma vyplnit náš kontaktní formulář. Podívejte se na náš web, kde najdete platný ceník za vyklízení Středokluky a zanechte nám zprávu zaslanou kontaktním formulářem. Obratem se vám ozveme zpět.S námi budete dopředu vědět, kolik za vyklízení Středokluky zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?