Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Střešovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Střešovice

Rozhodli jste se přestěhovat do svého vysněného bytu či domu v Střešovicích, ale chcete se zároveň vyhnout nepříjemnému stresu a shonu? Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením a pokud zatím nevíte, kam se svými věcmi, můžete využít náš krátkodobý či dlouhodobý pronájem skladů od 1 m2nebo naše hlídané skladovací kontejnery.  Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme od roku 2005. Kromě toho zajišťuje kompletní vyklízení nemovitostí a přilehlých prostor, vyklízení objektů v pozůstalosti, a diskrétní likvidaci pozůstalosti. Náš tým pracovníků je pravidelně školen pro svou práci, při práci používá výhradně profesionální stěhovací pomůcky a kvalitní obalový materiál, k dispozici má speciálně upravené prostorné vozy a při práci je jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Naši stěhováci používají při práci moderní stěhovací vozy a kvalitní stěhovací pomůcky, navíc jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že v případě nehody budeme schopni náhradu škody uhradit v plné výši. Zavolejte si nás kdykoliv, pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice

Proč si pozvat právě naše stěhováky z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme byty, domy a komerční prostory bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Vyklízíme byty, domy, komerční prostory
 • Likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy
 • U nás neplatíte nic navíc za stěhování do patra
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

Ačkoliv se mnozí naši zákazníci rozhodnou pro stěhování v Střešovicích rychle, to znamená v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci z PROFIGROUP máte naprostou jistotu, že se vše odehraje bez stresu, chaosu a nenadálých situací. Zavolal vám makléř, že veškeré papíry jsou vyřízené, zednické práce dokončené a nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Určitě pak nebudete chtít zbytečně platit další měsíc nájem zbytečně. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Střešovic, z Střešovic a v Střešovicích bez starostí. Pokud nemáte dostatek času na balení, rovnou si u nás můžete objednat kompletní přestěhování na novou adresu, čímž si ušetříte nejen čas, ale také mnoho fyzických sil.

 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice
 • Stěhování Střešovice

Jak pomáháme při stěhování do Střešovic a z Střešovic?

Vždy nám záleží na maximální spokojenosti každého našeho zákazníka a nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat pár krabic z vaší garsonky, nebo potřebujete přestěhovat rodinou vilu či firmu. Odvádíme jedině dobře odvedenou práci, pod kterou se podepíšeme. Proto s každým klientem nejdříve projdeme jeho přání a požadavky, kterých náš technik sestaví plán a podle kterého se pak budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky držet. U nás není problém, pokud si necháte pomoci pouze s přestěhováním vašich věcí nebo necháte vše na nás.  Za roky praxe v oboru stěhování Střešovice máme mnoho zkušeností a víme, co je potřeba všechno zařídit a zajistit. O veškeré naše znalosti se s vámi s dostatečným předstihem podělíme. Doporučíme, jak a kdy ideálně začít se stěhováním, jak pečlivě uložit i ty nejkřehčí kusy skla do krabic, jak připravit nábytek na transport, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k nechtěnému rozbití, poškrábání a jinému mechanickému poškození. Možná s balením nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se během balení, přenášení nebo transportu něco poškodilo. V rámci našich služeb zajistíme balení vámi vybraných kusů, které připravíme na bezpečný přesun. Například nábytek pečlivě připravíme na přesun tím, že z něj sundáme veškeré police, zásuvky, sklo, zrcadla, madla, úchytky. Pak nábytek obalíme do fixační folie, hrany ochráníme kartonem, a nakonec přestěhujeme do stěhovacího vozu, kde vše bezpečně připoutáme tak, aby nedošlo k poškození. Naše moderní a speciálně upravené vozy bezpečně přepraví starožitný nábytek, historicky cenné předměty, elektroniku, nábytek i křehké sklo a porcelán.  Chcete si veškeré vybavení domácnosti a nábytek připravit na stěhování sami? Pokud doma nemáte nic, co by podléhalo zkáze a chcete si zabalit sami, nechte si od nás spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZADARMO. S námi je stěhování snadné!

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

Tato služba je našimi stěhováky doporučována všem našim klientům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Střešovic nebo z Střešovic a nemají dostatek času na bezpečné balení svých věcí. Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a balení přenechají raději na specialistech. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní přestěhování. Jak to funguje? Vybavení vaší domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně cenou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste vypracovali s naším technikem. Nakonec nábytek a elektroniku rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. S našimi stěhováky nebyl přesun domácnosti Střešovice nikdy jednodušší! Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený čas a užívat si ten vzrušující pocit, že se konečně stěhujete do nového.

Hledáte nejlevnější stěhování Střešovice? Objednejte si PROFIGROUP

Dobře víme, jak finančně náročný proces to je, kdy je třeba zaplatit za zednické práce, malířské práce, nakoupit drobné vybavení, elektrospotřebiče, nábytek a jiné doplňky. Nebojte se, že vás stěhování Střešovice s PROFIGROUP vyjde draho. Obraťte se na nás, s námi ušetříte za stěhování v Střešovicích až 30% nákladů. Jak pracujeme? Jednoduše si zavolejte náš profi tým. Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP. Nakonec připraví konečnou cenovou nabídku. Ta je od této chvíle neměnná. Náš technik si přeměří prostory, největší kusy nábytku a spočítá krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Neúčtujeme žádné poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu ani za pomoc o víkendech a svátcích. Ta je od této chvíle neměnná a vy budete dopředu vědět, s jakou částkou za stěhování v Střešovicích máte počítat. Vyhovují vám naše služby v Střešovicích? Rezervujte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace zakázky.

Vyklízení v Střešovicích

Mezi naše služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti, kromě toho nabízíme také skladování v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni pomoci s odnesením veškerého vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu a odvozem do sběrného dvora. Likvidace nábytku i ostatního inventáře do sběrného dvora je ZDARMA. Vy platíte pouze za naše služby. Chcete znát orientační cenu za vyklízení do Střešovice nebo z Střešovic? Pro orientační cenu za vyklízení Střešovice a okolí si můžete rozkliknout aktuální ceník na našich internetových stránkách, kde můžete také vyplnit nezávaznou poptávku. Podívejte se na naše internetové stránky a vyberte velikost vaší nemovitosti, nebo nás kontaktujte vyplněním kontaktního formuláře. My se vám co nejdříve ozveme zpět.S námi budete přesně vědět, kolik vás vyklízení Střešovice bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?