Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Stříbrná Skalice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 10 minut

Stěhování Stříbrná Skalice

Konečně se udělaly poslední stavební a truhlářské úpravy na vašem bytě, vyřešily se veškeré dokumenty a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Pomůžeme vám s přestěhováním, vyklízením i skladováním v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme specialisté v oblasti stěhování, vyklízení a skladování osobních věcí v Stříbrné Skalici od roku 2005 a za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které každý den využíváme v praxi u našich zákazníků.  Mezi naše další služby patří například vyklízení nemovitosti, vyklízení v pozůstalosti, likvidace pozůstalosti dle platné legislativy a skladování v moderních skladech, které jsou k dispozici našim zákazníkům od 1m2 až po prostorné sklady, kam se vejde třeba i výrobní linka. Pracujeme dle vašich požadavků a přání, věci vytřídíme a odnosíme i z vysokých pater bez výtahu a ze špatně přístupných míst bez výtahu bez příplatků. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba a došlo například k poničení vašich věcí. To pro případ, kdyby se během stěhování Stříbrná Skalice vyskytla chyba a došlo k mechanickému poškození vašich věcí, tak jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši.

Jak pracujeme?

 • Stěhujeme dle předem připraveného harmonogramu
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Poptávky vyřizujeme ihned

S naší profesionální stěhovací firmou PROFIGROUP nezáleží na tom, zda máte malou garsoniéru nebo velký rodinný dům, ve kterém máte mnoho vybavení, protože s námi bude stěhování Stříbrná Skalice rychlé, bez starostí, a hlavně bez stresu, i když se budete stěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud jste právě dostali klíče od svého vysněného bytu a zbývá se jen nastěhovat, neplaťte zbytečně další nájem navíc. Zavolejte si na pomoc naše stěhováky z PROFIGROUP. Zavolejte si k nám pro nejbližší termín realizace. Můžete si od nás také nechat pomoci s balením, pokud nestíháte.

 • Stěhování Stříbrná Skalice
 • Stěhování Stříbrná Skalice
 • Stěhování Stříbrná Skalice
 • Stěhování Stříbrná Skalice

Jak stěhujeme byty, domy a firmy v Stříbrné Skalici?

Vždy vám záleží na spokojenosti zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním úsilím a pečlivostí. Proto garantujeme vysokou kvalitu odvedených služeb i množství nadstandardních služeb v ceně. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a potřeby, připravíme s vámi stěhovací plán a toho se nakonec budeme při práci striktně držet. Nezáleží na tom, zda vám pomůžeme s garsoniérou, přestěhováním rodinné vily nebo firmy, záleží na vás, do jaké míry vám pomůžeme s balením nebo zda vás rovnou přestěhujeme na klíč. Jako zkušení stěhováci působící v Stříbrné Skalici a okolí řadu let moc dobře víme, co všechno je při práci nutné zajistit. O všechny tyto zkušenosti se s vámi podělíme. Poradíme, jak zajistit parkování před domem, kde začít s balením, jak vše pečlivě zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození. Pokud máte ve svém bytě například starožitný nábytek nebo jiné historicky cenné předměty a nemáte s balením dostatečné zkušenosti, nechte si pomoci od našeho personálu. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou vybavení vaší domácnosti na transport.  Nabízíme služby, kdy pomáháme s balením a přesunem věcí. Nábytek obalíme do fixační folie a vysteleme rohy pro ochranu před mechanickým poškozením. Zajistíme bezpečnou přepravu křehkých věcí, historických předmětů i hudebních nástrojů. Moderně zařízené vozy umožňují transport i historicky cenných předmětů, soch, obrazů, elektrospotřebičů nebo třeba hudebních nástrojů. V takovém případě náš technik spočítá množství krabic, obalového materiálu a třeba i zapůjčení stěhovacích pomůcek pro lepší manipulaci a díky tomu s námi každý náš zákazník ušetří až 30% nákladů, když se do toho započte ještě pronájem dodávky. Pak už stačí na každý zabalený kus napsat, kam jej máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme za vás.

Není čas na balení? Objednejte si „stěhování na klíč“ Stříbrná Skalice a okolí

Tato služba je určena pro každého našeho zákazníka, který se potřebuje co nejdříve přestěhovat do Stříbrné Skalice nebo z Stříbrné Skalice, a protože se jedná o následující týdny nebo dokonce dny, není prostor pro bezpečné balení vašich věcí. Také ji nabízíme těm, kteří neradi ztrácí čas a raději nechají některé záležitosti na profesionálech. Nebo ji hojně využívají například majitelé firem, kteří chtějí rozšířit své podnikání v oblasti obchodu, služeb či řemesel, ale mají velké množství naskladněných věcí. Objednejte si naši službu „Stěhování na klíč“ v Stříbrné Skalici.  Veškeré vaše vybavení, které se má přestěhovat na novou adresu, uložíme do krabic, zabalíme a převezeme, to, co se má vytřídit, odvezeme do sběrného dvora. Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti a projdeme s vámi, co máme vytřídit a to, co si přejete převézt na novou adresu, pečlivě uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste vypracovali s naším technikem. Nakonec vše na nové adrese rozmístíme dle předem připraveného plánu. Krabice odnosíme do jednotlivých místností dle předem připravených štítků, stejně tak jako ostatní vybavení. Vy si zatím můžete užívat svůj volný čas podle svého gusta, a nakonec přijít k hotovému!

 • Stěhování Stříbrná Skalice
 • Stěhování Stříbrná Skalice
 • Stěhování Stříbrná Skalice
 • Stěhování Stříbrná Skalice
Levné stěhování Stříbrná Skalice vám zajistí PROFIGROUP

Jsme si dobře vědomi toho, že celá tato akce nespočívá pouze v přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale že se také musí vyřešit stavební úpravy, truhlářské práce, podlahy, výmalba a mnoho dalších úkonů, včetně nákupu nového zařízení, nábytku a doplňků.  A chápeme, že každý majitel nemovitosti se snaží co nejvíce ušetřit. S námi budete znát cenu předem, ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájem dodávky až 30% a ještě vám ušetříme mnoho fyzických sil. Nebojte se zavolat o pomoc zkušené profesionály z PROFIGROUP. Zavolejte si náš zkušený tým stěhováků a domluvte s nimi potřebné náležitosti. V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi projde celou vaši domácnost, domluví s vámi průběh a veškeré podrobnosti realizace zakázky. Vyberete společně ideální pomoc se stěhováním v Stříbrné Skalici. Aby v den D vše probíhalo jako na drátkách, technik si u vás na místě změří prostory a největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu.  Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si na místě ještě přeměří prostory, velikost největších kusů nábytku a spočítá množství krabic pro uložení všech vašich věcí. Objednejte si nás a díky nadstandardním službám v ceně ušetřete až 30% nákladů za stěhování Stříbrná Skalice. Vyhovují vám naše služby v oblasti stěhování v Stříbrné Skalici?  V dohodnutém čase k vám přijede náš tým a pustí se do práce. 

Vyklízení Stříbrná Skalice a skladování v moderních skladech

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, nebytových prostor, půd, sklepů a firemních areálů, mimo to zajišťujeme diskrétní vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Ekologická likvidace je zdarma.  Platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Stříbrná Skalice nebo likvidací pozůstalosti Stříbrná Skalice. Vyplnit můžete nezávaznou poptávku na vyklízení nemovitosti přímo na našem webu. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku na našem webu a nechat nám můžete rovnou zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře. Obrátit se na nás můžete rovněž telefonicky, kde s naším technikem projdete veškeré náležitosti vyklízení v Stříbrné Skalici. Nebo se na nás obraťte telefonicky a své požadavky na vyklízení Stříbrná Skalice domluvte přímo s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?