Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Střížkov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Střížkov

Našli jste si konečně byt či dům podle vašich představ, vyřídili jste veškeré dokumenty, stavební úpravy a nyní nastal čas na nastěhování? Přestěhujte se bez starostí a zbytečného stresu s profi stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám s přestěhováním, vyklízením i skladováním v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a zabýváme se stěhováním bytů, domů a firem. Při práci postupujeme podle platných legislativ, pracujeme rychle, efektivně a především diskrétně. Při práci využíváme své zkušenosti a znalosti, nebojíme se stěhovat velké skříně nebo stěhovat byty z vysokých pater bez výtahu.  Náš tým se skládá ze statných a šikovných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc jsou vybaveni kvalitními stěhovacími pomůckami, kvalitním obalovým materiálem, speciálně upravenými vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, není pro nás problém stěhovat ve večerních hodinách, abyste si nemuseli brát v práci volno pro stěhování v Střížkově a okolí. 

 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov

Proč si pozvat na stěhování Střížkov náš tým PROFIGROUP?

 • Vyřídíme vaši poptávku ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Střížkov a okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup 

Stěhování Střížkov může být rychlé a bez starostí, a to i v případě, že vše potřebujete vyřídit v následujících týdnech, nebo dokonce dnech. Pokud i vám zavolal makléř, že je vaše nové bydlení připravené, vypovězte nájemní smlouvu na stávající adrese a neutrácejte zbytečně za další měsíční nájem. Zavolejte si na pomoc naše stěhováky z PROFIGROUP. Obraťte se na nás, pomůžeme vám se stěhováním i během několika dnů. Nabízíme totiž spěšné stěhování v Střížkově a okolí. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov
 • Stěhování Střížkov

Jak probíhá stěhování do Střížkova či z Střížkova s PROFIGROUP?

Vždy nám záleží na maximální spokojenosti každého našeho zákazníka, a nezáleží na tom, zda stěhujeme malý byt, rodinný dům nebo nebytové prostory. Pracujeme tak, abychom odvedli kvalitně odvedenou práci ke spokojenosti každého zákazníka. Při práci postupujeme dle předem připraveného stěhovacího plánu, který jste si vypracovali s naším technikem přímo u vás doma. Záleží pouze na vás, jakou námi nabízenou službu si vyberete a o jaké individuální požadavky si řeknete, zda si necháte zabalit pouze několik kusů nábytku, necháte si pomoci s balením například křehkého drahého porcelánu nebo si vyberete realizaci zakázky na klíč. Za roky práce v Střížkově dobře víme, co všechno je třeba zajistit a na co si dát především v centru města pozor. Veškeré podrobnosti s vámi s předstihem probereme. Také poradíme, jak a kdy je optimální začít s balením, jak například sklo, porcelán, zrcadla, nábytek a další křehké věci připravit na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí. Jestliže nemáte zkušenosti s balením křehkého nádobí nebo nábytku zatím zkušenosti, nechte si raději pomoci od našich zkušených zaměstnanců. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme na bezpečný přesun. Pečlivě například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Veškeré vybavení obalíme do bublinkové a následně fixační folie, opatrně přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě přivážeme tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození. Zajistíme bezpečnou přepravu soch, obrazů, skla, porcelánu, drahého nábytku i třeba hudebních nástrojů.  Stačí, když pak na krabice a nábytek našim stěhovákům napíšete, do jaké místnosti mají na nové adrese přijít a o vše ostatní už se postaráme sami. Nechte si od nás spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Na krabice i nábytek pak stačí, abyste napsali, kam jednotlivé kusy odnosit na nové adrese.

Co je služba „stěhování na klíč“ a jak vám pomůžeme s balením?

Pokud potřebujete přestěhovat v co nejkratším termínu a není dostatek času pro bezpečné zabalení vašeho inventáře, pak každému zákazníkovi doporučujeme tuto službu, při které nám stačí pouze předat klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a balení přenechají raději na specialistech. Nebo je určena například pro podnikatele, kteří stěhují kancelář, firmu, dílnu či obchod se skladem. Stačí si zavolat naše techniky, domluvit s nimi termín, předat klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás, ať vás kompletně přestěhujeme. Jak pracujeme? Jak to probíhá? Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků, které jste domluvili s naším technikem. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, elektrospotřebiče zapojíme a krabice odnosíme do místností, kam patří. Vy zatím můžete svůj ušetřený čas věnovat jiným aktivitám, a nakonec přijít do nově zařízeného bytu. Bez starostí, stresu a fyzické námahy!

Nabízíme levné stěhování Střížkov

Jsme si dobře vědomi toho, že celá tato akce nespočívá pouze v přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale že se také musí vyřešit stavební úpravy, truhlářské práce, podlahy, výmalba a mnoho dalších úkonů, včetně nákupu nového zařízení, nábytku a doplňků.  Nebojte se, že byste s naší stěhovací firmou PROFIGROUP zaplatili více, než je předem domluveno. Tím, že si na pomoc během stěhování Střížkov objednáte náš tým PROFIGROUP, ušetříte až 30% nákladů! Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. V dohodnutém termínu k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti a průběh spolupráce.  Je pouze na vás, jakou z našich nabízených služeb vyberete a jaké budou vaše individuální požadavky. Náš technik si přeměří velké kusy nábytku, jako jsou skříně, postel, gauč, křesla, spočítá množství krabic, které bude potřeba na vybavení vaší domácnosti a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Aby vše probíhalo bez zbytečných zádrhelů, technik si nakonec přeměří prostory, velikost jednotlivých kusů nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme, a nakonec připraví cenovou nabídku, která je od této chvíle neměnná. S námi víte, kolik za naši pomoc zaplatíte. Ta je od této chvíle neměnná a díky tomu budete přesně vědět, kolik vás stěhování do Střížkově nebo z Střížkově bude stát. Objednejte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace zakázky v Střížkově.

Nejlevnější vyklízení a likvidace pozůstalosti Střížkov

Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží a přilehlých nemovitostí, vyklízení nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti dle platné legislativy.  Pomůžeme vám se tříděním vybavení, odvozem do sběrného dvora, kde provedou ekologickou likvidaci ZDARMA. Takto provedená eko likvidace je zdarma, u nás platíte pouze za naše poskytnuté služby. Zajímá vás konkrétní cena za vyklízení? Jaká je cena za vyklízení a likvidaci pozůstalosti Střížkov? Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení do Střížkova nebo z Střížkova se podívejte na naše internetové stránky, kde se stačí orientovat podle velikosti nemovitosti. Nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a veškeré podrobnosti s vyklízením Střížkov domluvit přímo s naším technikem. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?