Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Sudějov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Sudějov

Potřebujete sehnat co nejlevnější stěhováky v  Sudějově? Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme nejen se stěhováním, ale také vám můžeme nabídnout krátkodobý či dlouhodobý pronájem osobních skladů od 1m2 nebo skladové kontejnery, do kterých můžete bezpečně uložit své věci do doby, než pro ně najdete své místo. Jsme profesionální firma PROFIGROUP a specializujeme se na stěhování bytů, domů, garáží, sklepů, půd, ale také komerčních prostor, jako jsou kanceláře, salony, obchody, sklady, archivy aj.  Mimo to také zajišťujeme profesionální vyklízení bytů a domů v pozůstalosti a přilehlých objektů v pozůstalosti a zabýváme se likvidací pozůstalosti dle platné legislativy.  Dle vašich potřeb zajistíme vyklízení na klíč, nebo odvezeme pouze vámi vybrané věci a nezáleží na tom, zda se jedná o špatně dostupná místa nebo vysoká patra bez výtahu. Náš tým se skládá ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají výhradně profesionální pomůcky, kvalitní obalový materiál a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním.  Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a individuálně a není pro nás překážkou pracovat ve večerních a nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.  

Proč si pozvat právě PROFIGROUP?

 • Stěhování Sudějov bez rizika a stresu
 • Profesionální a individuální přístup
 • Garance spokojenosti
 • ZDARMA půjčení krabic, obalového materiálu a boxů
 • Spolehlivost díky mnohaletým zkušenostem
 • ZDARMA cenová nabídka
 • U nás neplatíte za stěhování z vysokých pater bez výtahu

Možná se potřebujete přestěhovat v Sudějově během následujících týdnů nebo dokonce dnů, ale ani to nemusí představovat shon a stres. Pokud i vám zavolala stavební firma, že je na vaší nové adrese všechno hotové, neplaťte zbytečně další měsíční nájem. Zavolejte našim stěhovákům. Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance z PROFIGROUP.  Domluvte si s námi rozsah služeb a v dohodnutém čase se vám postaráme o bezproblémové přestěhování veškerého vybavení vašeho bytu na novou adresu. 

Jak probíhá stěhování Sudějov od PROFIGROUP?

Záleží nám na našich zákaznících a nebojíme se plnit přání i těch nejnáročnějších klientů. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a ke každé zakázce přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. Před realizací zakázky s vámi projdeme do detailu vaše požadavky a připravíme plán, podle kterého se pak budeme striktně držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat garsoniéru nebo velkou rodinnou vilu či podnik, zda si od nás necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu nebo vás přestěhujeme na klíč. Víme, co je třeba během stěhování v Sudějově zajistit a čeho se vyvarovat, aby nedošlo k nenadálým situacím a časovým prodlevám. Proto s vámi pečlivě projdeme veškeré náležitosti stěhování, řekneme vám veškerá úskalí i výhody. Také poradíme, jak a kdy začít s balením, jak veškeré věci zabalit, aby během transportu nedošlo k nechtěným ztrátám. Jestliže zatím nemáte s balením a přípravou nábytku zkušenosti, nechte si pomoci od našich zaměstnanců. Nechte si pomoci od našich profesionálů a v rámci našich nabízených služeb si nechte zabalit vámi vybrané kusy historických předmětů, skla, porcelánu, nábytku, hudebních nástrojů, elektroniky apod. Vše pečlivě zabalíme, z nábytku demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. Pak vše zabalíme do bublinkové a fixační folie, a nakonec vše uložíme a připásáme do vozu. Zajišťujeme bezpečnou přepravu všech vašich věcí, a ještě jsme chráněni pojistkou odpovědnosti. V těch jsme schopni zajistit bezpečný transport křehkého skla a porcelánu, hudebních nástrojů, soch, nábytku, elektroniky a dalšího vybavení. Ušetřete s námi na obalovém materiálu a krabicích, které vám zdarma půjčíme. Nakonec na zabalený nábytek a krabice stačí napsat, do jaké místnosti je mají naši stěhováci na nové adrese odnosit a o vše ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Sudějov
 • Stěhování Sudějov
 • Stěhování Sudějov

Jak stěhujeme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem, pokud se potřebujete přestěhovat do Sudějova v co nejkratším čase a není prostor pro důkladné balení vašich věcí. Nebo je určena pro ty, kteří s balením nemají žádné zkušenosti a raději si nechají pomoci od zkušených. Nebo je určena například majitelům obchodů, salonů, firem a kanceláří, kteří chtějí svou firmu povznést na lepší úroveň a stěhují se na lukrativnější adresu a potřebují zkušené ruce navíc. Jak to probíhá? Jak probíhá „Stěhování na klíč?“ Veškerý inventář vaší domácnosti nebo firmy uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a následně vše odvezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec nábytek zabalíme do fixační folie, převezeme společně s ostatním vybavením na novou adresu. Na nové adrese nábytek rozestavíme dle předem dohodnutého plánu a krabice odnosíme do místností, podle předem připravených štítků.  Vy zatím můžete svůj volný čas trávit po svém a pak přijít ke kompletně přestěhované domácnosti v Sudějově.

 • Stěhování Sudějov
 • Stěhování Sudějov
 • Stěhování Sudějov
Nejlevnější stěhování Sudějov díky zkušenostem PROFIGROUP

Víme dobře, kolik stěhování do Sudějov a z Sudějova stojí a že se jedná o poměrně velkou finanční zátěž, protože zároveň s tím je třeba dovybavit váš byt o nové doplňky, elektroniku, nábytek a další věci. Je logické, že se snažíte co nejvíce ušetřit, ale díky našim nabízeným službám ušetříte až 30% nákladů! Přestěhujeme vás do Sudějov a z Sudějova přesně podle vašich požadavků a představ. Jak pracujeme? Zavolejte si k nám na pobočku. Jak pracujeme? Je jen na vás, s čím si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Technik si přeměří veškerý nábytek, prohlédne vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Připraví stěhovací plán, časový harmonogram a spočítá cenu. S námi máte jistotu, že cena za stěhování je od této chvíle neměnná. Líbí se vám naše nabízené služby a cenová kalkulace? V den D k vám pošleme naše statné zaměstnance, kteří se pustí do práce.

Vyklízení Sudějov a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Mezi naše další nabízené služby je vyklízení bytů, domů, sklepů a přilehlých nemovitostí, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy. Postaráme se o vytřídění, odvoz nábytku, elektrospotřebičů a veškerého vybavení do místního sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Sudějov.  Jaká je orientační cena za vyklízení Sudějov? Pro bližší představu o ceně se podívejte na náš web, kde v platném ceníku stačí vybrat velikost vaší nemovitosti, pak vyplňte formulář s vašimi požadavky a odešlete nám jej. V nejbližším čase s vám ozveme nazpátek.Nebo nás pro vyklízení Sudějov kontaktujte telefonicky a veškeré vaše požadavky domluvte přímo s technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?