Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Tachlovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Tachlovice

Přestěhujte se do nového v Tachlovicích bez starostí a zbytečné námahy. Zavolejte si na pomoc naše statné stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením v Tachlovice a skladováním Tachlovice v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP se denně zabývají stěhováním bytů, domů, firem i kanceláří. Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za tuto dobu máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Mimo to také zajišťujeme profesionální vyklízení bytů a domů v pozůstalosti a přilehlých objektů v pozůstalosti a zabýváme se likvidací pozůstalosti dle platné legislativy.  Nedělá nám problémy vynosit vybavení, skříně, komody, regály, elektrospotřebiče, postele, gauče, hudební nástroje, sochy a další vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba a došlo například k poničení vašich věcí. To pro případ, kdyby se během stěhování Tachlovice vyskytla chyba a došlo k mechanickému poškození vašich věcí, tak jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

Proč si pro stěhování v Tachlovicích vybrat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
 • Praxi v oboru máme od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Může nastat situace, že se budete potřebovat přestěhovat v Tachlovicích následujících týdnech nebo dokonce dnech. Jestliže i vám zavolal makléř, že jsou všechny formality vyřízené a váš byt je připravený k nastěhování, neplaťte na své původní adrese další měsíční nájem navíc. Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP.  Nabízíme totiž spěšné stěhování do Tachlovic, z Tachlovic a v Tachlovicích. A pokud nestíháte vše pečlivě zabalit, nechte si od nás pomoci s balením nebo se nechte přestěhovat na klíč.

Průběh stěhování z Tachlovic? a do Tachlovic

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. K práci přistupujeme zodpovědně, pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě. Proto s každým zákazníkem projdeme jeho přání, požadavky a představy o průběhu spolupráce, sestavíme na základě toho plán, kterého se pak budeme držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat garsoniéru nebo velkou rodinnou vilu či podnik, zda si od nás necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu nebo vás přestěhujeme na klíč. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni a dobře vědí, co je při stěhování do Tachlovic potřeba zajistit. Proto s vámi pečlivě projdeme veškeré náležitosti stěhování, řekneme vám veškerá úskalí i výhody. Poradíme vám, jak se také co nejlépe na balení připravit, jak a kdy začít s balením, jak zabalit křehký porcelán, elektroniku i nábytek. Pokud máte ve svém bytě například starožitný nábytek nebo jiné historicky cenné předměty a nemáte s balením dostatečné zkušenosti, nechte si pomoci od našeho personálu. V rámci našich stěhovacích služeb vám zajistíme veškeré balení takovýchto věcí. Pečlivě připravíme nábytek na přesun tak, že z něj demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky, skleněné části a zrcadla. Pak jej zabalíme do bublinkové a fixační folie, rohy ochráníme kartony a ve voze vše přivážeme tak, aby se nic během cesty nepoškodilo. Naše speciálně upravené vozy umožňují bezpečný transport křehkého skla, porcelánu, nábytku, historických předmětů a jiného drahého vybavení. Nemáte ve své domácnosti nic cenného a jste si jisti, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Nechte si od našeho technika spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme, a ještě přidáme několik kusů navíc, pro jistotu. Pak už nám stačí napsat na jednotlivé věci, kam je na nové adrese máme umístit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice

Nechcete ztrácet čas balením? Objednejte si u nás „Stěhování na klíč“

Tato služba je určena pro každého našeho zákazníka, který se potřebuje co nejdříve přestěhovat do Tachlovic nebo z Tachlovic, a protože se jedná o následující týdny nebo dokonce dny, není prostor pro bezpečné balení vašich věcí. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří neradi ztrácí čas a raději si zaplatí profesionály pro bezpečné zabalení veškerého vybavení bytu. Nebo je určena pro zákazníky, kteří stěhují svou firmu, sklad, kancelář či jiný nebytový prostor. Předejte nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme dle domluvy do jednotlivých místností a na své místo. Poté vše uložíme do našich vozů a přestěhujeme na novou adresu. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme dle vašich požadavků. Vy se zatím můžete těšit z toho, že se stěhujete do nového a užívat si volný čas dle vašich představ. Zatímco my pracujeme, vy si můžete užívat svůj čas po svém.

 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
 • Stěhování Tachlovice
Pro nejlevnější stěhování Tachlovice volejte PROFIGROUP

Stěhování s sebou přináší chtě nechtě velké finanční výdaje. Nebojte se svěřit své stěhování v Tachlovicích do rukou našich zaměstnanců Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují v Tachlovicích podle vašich potřeb a za tu nejvýhodnější cenu v okolí. Jak vás přestěhujeme? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým z PROFIGROUP. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškerý průběh práce. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít. Technik si přeměří velikost nábytku a prostory, kudy se bude stěhovat, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. U nás nezáleží na tom, jak máte velký byt nebo s čím vším budete chtít pomoci. Cena je u nás totiž neměnná. Líbí se vám naše služby v Tachlovicích? S našimi stěhováky, kteří přijedou v přesně dohodnutý čas, ušetříte náklady spojené s pronájmem dodávky, nákupem krabic.

Levné vyklízení Tachlovice

Díky mnohaletým zkušenostem odnosíme veškeré nepotřebné vybavení i z těžko přístupných míst, poradíme si s odvozem nábytku i elektroniky do místního sběrného dvora. Místní sběrný dvůr se postará o ekologickou likvidaci zdarma. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Tachlovice a okolí.  Jaká je orientační cena za vyklízení Tachlovice? Jaká je orientační cena za vyklízení Tachlovice? Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré vaše požadavky na vyklízení Tachlovice domluvit s naším technikem.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky, s technikem domluvíte veškeré vaše požadavky na vyklízení Tachlovice a na základě jich pak sestaví konečnou cenu.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?