Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Třebonice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Třebonice

Konečně se udělaly poslední stavební a truhlářské úpravy na vašem bytě, vyřešily se veškeré dokumenty a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Nedělejte těžkou práci sami, na pomoc se stěhováním v Třebonicích si zavolejte náš tým stěhováků. Máme zkušenosti také s vyklízením bytů, domů a nebytových prostor, vyklízením pozůstalosti a likvidací pozůstalosti, zajišťujeme rovněž krátkodobé i dlouhodobé skladování.  Naše firma PROFIGROUP má se stěhováním bytů, domů, firem, obchodů a jiných nebytových a komerčních prostor zkušenosti od roku 2005. Také se zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Pomůžeme vám s roztříděním věcí, odnosíme krabice, skříně, pohovky, elektrospotřebiče a další vybavení i z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst.  Náš tým pracovitých zaměstnanců je pro svou práci pravidelně školen, pro svou práci používají kvalitní obalový materiál, profesionální stěhovací pomůcky, při práci jsou jištění pojistkou odpovědnosti a používají speciálně upravené stěhovací vozy. Jsme vám k dispozici nonstop, včetně víkendů a svátků, přestěhujeme vás v Třebonicích, ale také v nejbližším okolí.  Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně a není pro nás problém přestěhovat vás do Třebonic nebo z Třebonic ve večerních nebo nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

Proč si pozvat na stěhování Třebonice naše stěhováky?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Třebonice a okolí
 • Neúčtujeme si za práci večer
 • Neúčtujeme si za práci ve špatně přístupných místech
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • ZDARMA vám půjčíme krabice
 • ZDARMA vám připravíme cenovou nabídku
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup

I stěhování Třebonice může probíhat bez stresu a zbytečného chaosu, a to i v případě, že se jedná o převoz celé vaší domácnosti během následujících týdnů nebo dokonce dnů. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připravený k nastěhování, jsou zde dodělané poslední stavební úpravy a je namontovaná kuchyň, určitě neplaťte další měsíční nájem navíc. Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP a domluvte s nimi termín. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním do Třebonic a z Třebonic.  Domluvte s nimi konkrétní termín a ostatní vaše požadavky.

 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice

Jak stěhujeme do Třebonice a z Třebonic?

Stěhování Třebonice provádíme k maximální spokojenosti našich zákazníků. Pracujeme tak, abychom odvedli kvalitně odvedenou práci ke spokojenosti každého zákazníka. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, projdeme vaše požadavky a představy o stěhování a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši stěhováci při realizaci zakázky držet. Záleží na vás, do jaké míry si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Naši zaměstnanci jsou si dobře vědomi toho, s čím se při stěhování do Třebonic nebo z Třebonic budou muset potýkat a co je třeba zajistit.  Klientům nabízíme bezplatnou poradenskou činnost a veškeré podrobnosti s vámi probereme tak, aby se během práce nevyskytl nějaký problém. Poradíme, jak například začít se stěhováním, jak se nejlépe připravit na den D, jak pečlivě zabalit křehké sklenice, vázy, porcelán, zrcadla, skříně a jiné vybavení tak, aby nedošlo během manipulace a transportu k mechanickému poškození, odření či jinému poškození. Máte ve své domácnosti starožitnosti, drahý nábytek nebo křehký porcelán po babičce a nechcete, aby se něco během transportu poškodilo? V rámci našich služeb připravíme veškeré křehké vybavení na přesun.  Například nábytek pečlivě připravíme na přesun tím, že z něj sundáme veškeré police, zásuvky, sklo, zrcadla, madla, úchytky. Pak vše zabalíme do fixační folie, hrany zabalíme do kartonu a vše poskládáme do vozu. Naše moderní a speciálně upravené vozy bezpečně přepraví starožitný nábytek, historicky cenné předměty, elektroniku, nábytek i křehké sklo a porcelán.  Nemáte doma nic cenného, a tak jste se rozhodli pro balení svépomocí? Pak si od nás nechte zdarma půjčit krabice i obalový materiál. Pak už nám stačí napsat, kam co máme na nové adrese vynosit a ostatní nechte na nás.

Co zahrnuje „stěhování na klíč“ od PROFIGROUP?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují přestěhovat do Třebonic nebo z Třebonic v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro balení. Nebo ji rádi využívají ti zákazníci, kteří jsou časově velmi zaměstnaní a nemají prostor pro jiné aktivity, a tak raději tuto činnost nechají na našich zaměstnancích, kteří mají bohaté zkušenosti. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Stačí nám předat klíče a vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do stěhovacích krabic a boxů. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste vypracovali s naším technikem. Nakonec na nové adrese vše vynosíme a rozmístíme na místo, dle vašich požadavků. Nábytek nakonec připravíme na další použití tak, že jej smontujeme. Vy si zatím můžete užívat ten příjemný pocit z toho, že už brzy budete bydlet v novém!

 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
 • Stěhování Třebonice
Hledáte nejlevnější stěhování Třebonice? Obraťte se na PROFIGROUP!

Stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, i když se mnohdy nejedná o samotné stěhování, ale například o nákup vybavení do nového bytu, nábytku, zaplacení zednických a malířských prací a dalších výdajů. Zavolejte si nás, zajišťujeme nejlevnější pomoc v Třebonicích a ještě vám ušetříme mnoho fyzické námahy.  Přestěhujeme vás Třebonicích dle vašich požadavků, odpadne vám starost s pronájmem dodávky, nákupem obalového materiálu, krabic, stěhovacích pomůcek a platbu přátelům za pomoc.  Přestěhujeme vás do Třebonic nebo z Třebonicích dle vašich požadavků a díky našim nadstandardním službám ušetříte až 30% nákladů, oproti tomu, pokud byste se stěhovali svépomocí. Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. Pošleme k vám našeho technika, se kterým domluvíte veškeré své představy, domluvíte podrobnosti, a nakonec společně připravíte stěhovací plán. Nabízíme mnoho služeb a jen na vás záleží, s čím vám pomůžeme. Náš technik propočítá veškeré parametry spojené se stěhováním vašeho bytu, zohlední množství inventáře bytu. Nakonec připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Náš technik si u vás přeměří ty největší kusy nábytku a prostor, kudy se bude vše přepravovat, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA s obalovým materiálem půjčíme, a nakonec sestaví cenovou kalkulaci, která je neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby za stěhování v Třebonicích? V den D k vám přijede náš tým a postará se o bezproblémové přestěhování.

Zajišťujeme také Vyklízení Třebonice a likvidaci pozůstalosti

Svým zákazníkům nabízíme pomoc také s vyklízením bytů, domů, půd, garáží, sklepů, dílen, ale také nebytových prostor a komerčních prostor, zajišťujeme diskrétní vyklízení pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Veškeré věci protřídíme, nepotřebné odvezeme do sběrného dvora a ty, co si přejete ponechat, dáme stranou. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Pro získání orientační ceny za vyklízení v Třebonicích? se můžete podívat do platného ceníku na našich internetových stránkách. Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Třebonicích? My vás budeme co nejrychleji kontaktovat.  Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte vaše požadavky a představy o vyklízení Třebonice přímo s naším technikem.Nebo se na nás obraťte telefonicky, kde s technikem domluvíte vaše požadavky na vyklízení i termín, kdy se na nemovitost bude moci přijít podívat.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?