Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Týnec nad Sázavou

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 10 minut

Stěhování Týnec nad Sázavou

Dostali jste klíče od svého nového bytu a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti.  Rádi vám pomůžeme nejen se stěhováním, ale také vám můžeme nabídnout krátkodobý či dlouhodobý pronájem osobních skladů od 1m2 nebo skladové kontejnery, do kterých můžete bezpečně uložit své věci do doby, než pro ně najdete své místo. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která se zaměřuje na stěhování bytů, domů, firem, kanceláří, skladů, dílen a dalších prostor. Naše stěhovací firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za dobu praxe má na svém kontě stovky realizovaných zakázek, od stěhování bytů, domů, přes kanceláře, firmy, sklady, výrobny, kosmetické a jiné salony. Není pro nás překážkou vynosit krabice, skříně, pohovky a jiné vybavení domácnosti ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se cokoliv během stěhování nedopatřením poškodilo, abychom vám mohli vyplatit náhradu škody v plné výši. Pracujeme o nonstop i o víkendech a svátcích bez příplatku, stěhujeme do Týnce nad Sázavou a z Týnce nad Sázavou ve večerních hodinách tak, abyste si v práci nemuseli brát volno. 

Proč si pro stěhování Týnec nad Sázavou objednat naše stěhováky?

 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Nabízíme spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Neúčtujeme poplatky o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci v těžko přístupných místech
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA

Stojíte před otevřenými skříněmi a přemýšlíte, jak se co nejjednodušeji přestěhujete v Týnci nad Sázavou a to i v případě, že se potřebujete přestěhovat do několika týdnů, nebo dokonce dnů? Zavolal vám makléř, že váš nový byt je připravený k bydlení a už nechcete platit další měsíční nájem v původním bytě? Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým a spolu zvládneme přestěhovat celou vaši domácnost v Týnci nad Sázavou během několika dní! Nabízíme vám pomoc se spěšným stěhováním do Týnce nad Sázavou nebo z Týnce nad Sázavou. Pokud nevycházíte časově, nechte celou situaci na našich stěhovácích, kteří se o kompletní přestěhování vaší domácnosti postarají sami.

 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou

Jak přestěhujeme vaši domácnost v Týnci nad Sázavou?

Stěhování Týnec nad Sázavou u nás probíhá tak, aby byli všichni naši klienti maximálně spokojeni.  Zakládáme si na dobře odvedené práci a na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Dříve, než k vám pošleme náš tým, pošleme k vám našeho technika, se kterým projdete veškeré vybavení své domácnosti, které od nás budete chtít přestěhovat, řekněte své požadavky, přání, představy a na základě toho náš technik sestaví plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Záleží pouze na vás, jakou službu si u nás vyberete. Navíc jsme si za roky praxe v Týnci nad Sázavou dobře vědomi, co všechno je zde nutné zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým průtahům nebo jiným nepříjemnostem. Všechny náležitosti s vámi pečlivě projdeme a pomůžeme je zařídit. Také poradíme, kdy a jak začít se samotným stěhováním, jak připravit například vybavení, elektroniku a nábytek na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození. Mnoho našich zákazníků má ve své domácnosti například drahý nábytek, kvalitní elektrospotřebiče, designové vybavení, a i třeba historicky cenné předměty nebo starožitnosti o které nechce přijít. Pokud nemáte zatím zkušenosti s balením, nechte si od nás pomoci s balením křehkých věcí, nábytku nebo elektroniky. Pečlivě uložíme vaše věci do krabic, z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla i úchytky. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové a fixační fólie a vyskládáme do vozu, kde vše pečlivě přivážeme.  Naše prostorné vozy jsou speciálně upraveny tak, aby zajistily bezpečnou přepravu obrazů, soch, porcelánu, skla, starožitného nábytku a dalších cenných věcí. Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Ušetřete s námi na obalovém materiálu a krabicích, které vám zdarma půjčíme. Pak už stačí, napsat na krabice místnosti, do kterých pak naši stěhováci krabice na nové adrese vynosí.

Jak vám pomůžeme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je určena pro každého našeho zákazníka, který se potřebuje co nejdříve přestěhovat do Týnce nad Sázavou nebo z Týnce nad Sázavou, a protože se jedná o následující týdny nebo dokonce dny, není prostor pro bezpečné balení vašich věcí. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří nemají se stěhováním zkušenosti a stojí před balením velkého bytu či domu. Také ji hojně využívají ti, kteří neradi ztrácí čas balením a raději svůj volný čas tráví s rodinou, přáteli nebo sportovními aktivitami. Předejte nám klíče od původní adresy a od nového a my se postaráme o bezproblémovou akci.  Jak to probíhá? Vybavení vaší domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně cenou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Během naší práce se postaráme o demontáž nábytku a následnou přípravu na jeho další použití na nové adrese. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Krabice odneseme do místností dle vašich požadavků. Vy zatím můžete svůj ušetřený čas věnovat jiným aktivitám, a nakonec přijít do nově zařízeného bytu. Bez starostí, stresu a fyzické námahy!

 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
 • Stěhování Týnec nad Sázavou
Hledáte levné stěhování Týnec nad Sázavou

Celá tato akce s sebou přináší mnohé finanční výdaje, spojené například s nákupem vybavení do vašeho nového bytu, pořízení nového nábytku, úhradu řemeslnických a malířských prací. Není divu, že se zákazníci snaží co nejvíce ušetřit na samotném stěhování Týnec nad Sázavou.  Přestěhujeme vás v Týnci nad Sázavou přesně podle vašich potřeb, a to klidně i v nočních hodinách, abyste si nemuseli brát v práci volno. Od zaplacení zednických prací, po nákup vybavení do domácnosti nebo nákup nového nábytku.  Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým z PROFIGROUP. V rámci našich služeb si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. V dohodnutém termínu k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky, představy a další náležitosti stěhování v Týnci nad Sázavou. Náš technik si přeměří velké kusy nábytku, jako jsou skříně, postel, gauč, křesla, spočítá množství krabic, které bude potřeba na vybavení vaší domácnosti a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví plán, časový harmonogram a konečnou cenovou kalkulaci. Vyhovují vám naše nabízené služby v Týnci nad Sázavou? Pak si rezervujte termín a o ostatní se už postaráme za vás. Rezervujte si u nás termín a nechte si pomoci od zkušených stěhováků.

Vyklízení a skladování Týnec nad Sázavou od PROFIGROUP

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, nebytových prostor, půd, sklepů a firemních areálů, mimo to zajišťujeme diskrétní vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Zajistíme, aby vaše prostory byly kompletně čisté, připravené k dalšímu použití. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Týnec nad Sázavou. Kolik bude vyklízení Týnec nad Sázavou stát? Podívejte se do platného ceníku na našich internetových stránkách nebo vyplňte nezávaznou poptávku na vyklízení nemovitosti a my vás budeme co nejrychleji kontaktovat. Po odeslání se vám v co nejkratším termínu ozveme nazpátek.S námi budete dopředu vědět, jak probíhá vyklízení Týnec nad Sázavou s PROFIGROUP.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?