Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Uhříněves

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Uhříněves

Chcete se co nejrychleji přestěhovat do Uhříněvsi nebo z Uhříněvsi a hledáte spolehlivou a zodpovědnou stěhovací firmu?  Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP, který se specializuje na stěhování, vyklízení a skladování v Uhříněvsi a okolí. Na kontě máme stovky realizovaných zakázek a pomůžeme vám nejen se stěhováním, ale také s vyklízením i skladováním vašich osobních věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROPUP, působící na trhu od roku 2005. Mimo to se zabýváme také skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech, vyklízením nemovitostí a likvidací pozůstalosti. Díky zkušenostem nám nedělá problém vynosit věci z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Naši stěhováci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S námi budete mít jistotu, že je váš majetek v bezpečí a kdyby se vyskytla během práce chyba a něco se rozbilo, jsme schopni vyplatit výši škody ihned. S námi máte nejvyšší garanci spokojenosti, navíc pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. 

Proč právě firma PROFIGROUP 

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
 • Praxi v oboru máme od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Každé stěhování, ať už se připravíte sebelíp, přinese stres, chaos a zmatek, zvláště v případech, kdy potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo dokonce dnů. Jestliže vám tedy právě nyní zavolal makléř, že veškeré dokumenty jsou vyřízené a nezbývá nic jiného než se přestěhovat do vašeho vysněného domova, nečekejte ani chvilku! Nedělejte si hlavu a zavolejte nám.  Pomůžeme vám se spěšným stěhováním do Uhříněvsi a z Uhříněvsi.  Pokud není čas na balení, využít můžete naši službu „Stěhování na klíč“, předat nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás.

 • Stěhování Uhříněves
 • Stěhování Uhříněves
 • Stěhování Uhříněves

Jak zajišťujeme stěhování po Uhříněvsi a z Uhříněvsi?

Záleží nám na spokojenosti každého našeho zákazníka. Proto ke každé zakázce, bez ohledu na její velikost, přistupujeme maximálně profesionálně. Nejdříve s vámi proto připravíme plán, podle kterého se pak budeme při práci držet. Je na vás, zda si necháte pomoci s odnesením a převezením vašich věcí na novou adresu, nebo si necháte pomoci s balením některých kusů vybavení nebo se rovnou necháte přestěhovat v Uhříněvsi tzv. na klíč.  Moc dobře víme, co všechno stěhování Uhříněves obnáší a co je třeba dopředu zajistit. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme. Poradíme vám, kdy začít s balením, jak balit, aby se nic během práce nerozbilo a jak připravit například elektrospotřebiče, sklo, porcelán nebo nábytek na transport.   Možná s balením nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se během balení, přenášení nebo transportu něco poškodilo. V rámci našich poskytovaných služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí na přesun. Vše pečlivě obalíme do fixační folie, rohy obalíme do kartonu, skleněné a pohyblivé části, včetně madel a zrcadel demontujeme. Nábytek obalíme do fixační folie, sundáme z něj křehké části a opatříme hrany nábytku výztužemi. Zajistíme bezpečný transport veškerého křehkého vybavení a následné vynesení na příslušné místo. Nechte si technikem spočítat, kolik obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Pak si nechte od našeho technika spočítat krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Pak už stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam je mají stěhováci na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme každému zákazníkovi, který si u nás objedná spěšné stěhování Uhříněves a není dostatek času ani prostoru pro bezpečné zabalení veškerého vybavení vaší domácnosti. Nebo ji rádi využívají ti zákazníci, kteří jsou časově velmi zaměstnaní a nemají prostor pro jiné aktivity, a tak raději tuto činnost nechají na našich zaměstnancích, kteří mají bohaté zkušenosti. Také ji doporučujeme majitelům obchodů, kanceláří, firem, výrobních hal, skladů a jiných prostor, kdy je potřeba více šikovných rukou. Co všechno zahrnuje tato služba?  Jak vám konkrétně pomůžeme? Veškeré vybavení pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, elektroniku a elektrospotřebiče zabalíme do bublinkové folie, nábytek demontujeme, zabalíme do fixační folie a následně vše převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o demontáž a následnou montáž nábytku. Nakonec připravíme vše na váš příchod tak, že nábytek smontujeme, seřídíme, elektrospotřebiče dáme na svá místa a krabice do jednotlivých místností. Nábytek smontujeme, elektroniku zapojíme a byt připravíme na nastěhování.  Nakonec vám předáme klíče a vy se můžete pohodlně zabydlet.

 • Stěhování Uhříněves
 • Stěhování Uhříněves
 • Stěhování Uhříněves
Hledáte levné stěhování Uhříněves

Víme, že stěhování v Uhříněvsi není pouze o převezení věcí z jedné nemovitosti do druhé, ale je třeba zajistit celou řadu stavebních, podlahářských, obkladačských, truhlářských a malířských prací, musí se dokoupit vybavení i nábytek, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet. Nebojte se, že byste s námi zaplatili více, než bylo původně domluveno. Jak to probíhá? Jak pracujeme? Zavolejte si naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP. V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, se kterým projdete průběh stěhování, sdělíte mu své představy, požadavky a přání. Je na vás, zda si necháte pomoci například s velkými skříněmi, sochami, historicky cenným porcelánem, nebo si necháte odnosit pouze veškeré vybavení vašeho bytu do vozu a následně se necháte přestěhovat, nebo celou práci od balení po vynošení na novou adresu. Technik nakonec přeměří prostory, kudy se bude stěhovat, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu, krabic a boxů a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví plán, časový harmonogram a konečnou cenovou kalkulaci. S námi máte jistotu, že cena za stěhování je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby v Uhříněvsi? Pak už si stačí objednat termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. 

Levné vyklízení Uhříněves

Mezi naše další služby patří například vyklízení domů, bytů, půd, sklepů, garáží, dílen, ale také obchodů, kanceláří, skladů, restaurací, salonů a jiných nebytových prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám také s vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti a vyklízení nemovitosti, jako jsou byty, rodinné domy, firemní areály, kanceláře, dílny, garáže, půdy, salony, obchody, sklady apod. U nás platíte pouze za naši pomoc s vyklízením. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Uhříněves. Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Uhříněvsi? My vás budeme co nejdříve kontaktovat. Obraťte se na nás, telefonicky nebo kontaktním formulářem a my se vám co nejdříve ozveme zpět.S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?