Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Újezd nad Lesy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Újezd nad Lesy

Přemýšlíte během stěhování v Újezdu nad Lesy o přestěhování celé domácnosti svépomocí nebo zda raději přizvat na pomoc zkušené stěhováky? Zadejte si poptávku na našich stránkách nebo rovnou zavolejte našim technikům z PROFIGROUP. Pomůže vám se stěhováním v Újezdu nad Lesy, skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech a také s vyklízením.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a zabýváme se stěhováním bytů, domů a firem. Také se zabýváme vyklízením všech druhů nemovitostí a přilehlých objektů, vyklízení v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni pracovat ve špatně přístupných místech a pracujeme také ve vysokých patrech bez výtahu, aniž bychom si účtovali poplatky navíc.  Při práci pracujeme rychle, efektivně, spolehlivě a samozřejmě diskrétně, pro práci používáme výhradně vlastní stěhovací vozy a profesionální stěhovací pomůcky.  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pracujeme dle předem dohodnutých podmínek a cenu za stěhování v Újezdu nad Lesy budete zdát ještě dříve, než s námi podepíšete smlouvu. Stěhujeme nonstop, včetně víkendů a svátků, přestěhujeme vás i ve večerních hodinách nejen do Újezdu nad Lesy a z Újezd nad Lesy, ale také v blízkém okolí.

 • Stěhování Újezd nad Lesy
 • Stěhování Újezd nad Lesy
 • Stěhování Újezd nad Lesy
 • Stěhování Újezd nad Lesy

Jak pracujeme?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v okolí Újezdu nad Lesy
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Ke každé zakázce přistupujeme individuálně
 • Půjčujeme ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Újezd nad Lesy
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Sestavujeme ZDARMA pevnou cenovou nabídku

Děsí vás představa, jak se co nejrychleji a nejjednodušeji přestěhujete v Újezdu nad Lesy i když se má stěhování konat v následujících týdnech, nebo dokonce dnech? Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Obraťte se na nás pro spěšné stěhování Újezd nad Lesy a okolí.  Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Újezdu nad Lesy z Újezdu nad Lesy a blízkém okolí. A že nestíháte balit nevadí, my vám pomůžeme nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Jak vás přestěhujeme do Újezdu nad Lesy nebo z Újezdu nad Lesy a okolí?

Jak probíhá spolupráce s PROFIGROUP?  K práci přistupujeme profesionálně, tak, abychom uspokojili přání a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. S každým našim zákazníkem projdeme veškeré jeho představy, požadavky a přání a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží na tom, zda si necháte pomoci pouze s odstěhováním vašich věcí na novou adresu nebo vám pomůžeme s balením vybraných kusů vybavení nebo zajistíme kompletní stěhování na klíč. Za roky praxe v oboru dobře víme, co všechno obnáší stěhování z Újezdu nad Lesy nebo do Újezdu nad Lesy a co všechno je třeba před prací zajistit. O všechny tyto zkušenosti se s vámi podělíme. Také vám poradíme, jak například zabalit nábytek, zrcadla, sklo a jiné drahé vybavení, aby nedošlo k mechanickému poškození, poškrábání a jinému poškození při manipulaci nebo transportu. Jestliže máte ve svém bytě například historicky cenné předměty, drahý nebo starožitný nábytek, elektrospotřebiče či hudební nástroje, které vyžadují precizní balení a zvláštní postupy při stěhování, domluvte si s našimi zaměstnanci pomoc s balením, manipulací i následným stěhováním. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou vybavení vaší domácnosti na transport.  Vše pečlivě obalíme do fixační folie, rohy obalíme do kartonu, skleněné a pohyblivé části, včetně madel a zrcadel demontujeme. Nábytek obalíme do fixační folie a vysteleme rohy pro ochranu před mechanickým poškozením. Naše vozy umožňují bezpečný transport elektroniky, starožitností, nábytku, křehkého vybavení a jiných věcí. Zvládnete si zabalit sami? Pokud doma nemáte nic, co by podléhalo zkáze a chcete si zabalit sami, nechte si od nás spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZADARMO. Stačí, abyste krabice označili štítky podle místností, kam na nové adrese mají přijít. 

 • Stěhování Újezd nad Lesy
 • Stěhování Újezd nad Lesy
 • Stěhování Újezd nad Lesy
 • Stěhování Újezd nad Lesy

Co zahrnuje „stěhování na klíč“ od PROFIGROUP?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují přestěhovat do Újezdu nad Lesy nebo z Újezdu nad Lesy v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro balení. Také tuto službu hojně využívají naši zákazníci, kteří nechtějí ztrácet svůj čas a raději balení nechají na našich zaměstnancích. Nebo je skvělou volbou pro majitele firem, živnostníky a podnikatele, kteří se rozhodli pro zlepšení své prestiže přestěhováním na lukrativnější adresu, ale pro bezpečné balení celé firmy potřebují zkušené ruce a statné stěhováky. Vy přijdete do přestěhovaného interiéru, připraveného ihned k nastěhování. Jak probíhá naše pomoc? Vezmeme si od vás klíče od obou nemovitostí, pustíme se do pečlivého balení vybavení, které nakonec uložíme do krabic, a nakonec vše odneseme do stěhovacího vozu. Během práce se také postaráme o demontáž a následnou montáž nábytku. Nakonec nábytek a elektroniku rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Krabice uložíme do místností, kam patří. Vy si zatím můžete užívat svůj čas dle vašich představ!

Levné stěhování s PROFIGROUP

Dobře víme, že stěhování je samo o sobě velmi nákladnou zátěží, protože se do nového potřebuje dokoupit řada vybavení, nábytku i doplňků. Rozumíme, že hledáte levnou stěhovací firmu Újezd nad Lesy a okolí, proto si na pomoc pozvěte náš tým. Obraťte se na nás, v rámci našich nabízených služeb ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájmu auta, odměnu brigádníkům, navíc s námi budete vědět cenu dopředu, takže s ní můžete pevně počítat.  Jak pracujeme? Nejdříve zavolejte našim technikům a domluvte si návštěvu přímo u vás doma. V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista a s tím domluvíte veškerý průběh spolupráci. Je na vás, zda si od nás vyberete pouze pomoc s vynesením věcí do našich vozů a následným vystěhováním na nové adrese, nebo zda si objednáte „Stěhování na klíč“. Technik si změří největší kusy nábytku, přeměří prostory, kudy se bude nábytek stěhovat, spočítá množství krabic a přidá nějaké navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, plán, a nakonec sestaví konečnou cenovou nabídku. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte. S námi víte, kolik vás naše pomoc v Újezdu nad Lesy bude stát.  Stěhujeme rychle, efektivně, bez stresu. 

Nechte si pomoci s vyklízením v Újezdu nad Lesy?

Další službu, kterou nabízíme, je vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidace v pozůstalosti. Zařizujeme vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, ale také komerčních prostor, kanceláří, archivů skladů aj. tak, že se postaráme o odvoz nábytku a elektrospotřebičů a pečlivě roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení. Při práci odvozíme vybrané vybavení, elektroniku i nábytek do místního sběrného dvora, kde provedou zdarma likvidaci. Zde provádí ekologickou likvidaci veškerého vybavení zdarma. U nás platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Újezd nad Lesy. Chcete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení Újezd nad Lesy předběžně stát? Podívejte se na naše webové stránky a v aktuálním ceníku stačí vybrat velikost vaší nemovitosti, nebo vyplňte nezávaznou poptávku na vyklízení.  Pro konkrétní cenovou nabídku neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří přímo na místě spočítají konečnou cenu za vyklízení.Nebo se na nás obraťte telefonicky a veškeré náležitosti ohledně vyklízení a likvidace pozůstalosti dohodnete s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?