Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Úvaly

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Úvaly

Sháníte levné stěhování Úvaly a potřebujete ušetřit nějaké ty finanční výdaje?  Pozvěte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP! Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním. Kromě stěhování také vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která se zaměřuje na stěhování bytů, domů, firem, kanceláří, skladů, dílen a dalších prostor. Mimo to se zabýváme také skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech, vyklízením nemovitostí a likvidací pozůstalosti. Naši stěhováci používají při práci výhradně profesionální stěhovací pomůcky a pro práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým se skládá ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pravidelně školeni pro svou práci, při které používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, k dispozici mají speciálně upravené velké vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba, tak máte jistotu, že jsme schopni vyplatit náhradu škody v plné výši. Díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi si můžete vybrat libovolný termín i čas, abyste si nemuseli brát v práci volno. 

 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly

Jak pracujeme?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Pracujeme efektivně, rychle a diskrétně
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním
 • Vyřizujeme poptávky ihned, zajišťujeme spěšné stěhování Úvaly a okolí
 • Zdarma zapůjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Neúčtujeme si za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Připravíme cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup

Ačkoliv je stěhování Úvaly z mnoha úhlů pohledu poměrně složitý proces, s naším profesionálně vyškoleným a zkušeným personálem bude celá akce v Úvalech jednoduchá a bez starostí, a to i v případě, pokud se rozhodnete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám zavolala stavební firma, že veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce jsou na vaší nové adrese hotové, neplaťte další nájem navíc. Obraťte se na nás. Nabízíme rychlou pomoc  v Úvalech a okolí, stěhování do Úvaly a z Úval. Objednejte si také pomoc s balením nebo si od nás nechte všechno převézt na klíč, pokud nestíháte balit.

Jak vás přestěhujeme do Úval a z Úval a jaké nabízíme možnosti?

Ať už stěhujeme malou garsonku, rodinný dům nebo velkou firmu, vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka.  U každé realizované zakázky nám záleží na kvalitě odvedených služeb. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, podle kterých si připravíme jasný plán, kterého se budeme po vašem odsouhlasení pevně držet. U nás není problém, pokud si necháte pomoci pouze s přestěhováním vašich věcí nebo necháte vše na nás.  Za roky praxe dobře víme, jaké nástrahy na nás čekají při práci v centru Úval a v okolí města Úvaly.  O veškeré naše poznatky se s vámi podělíme ještě dříve, než se pustíme do práce. Poradíme, jak se co nejlépe připravit, kde zajistit parkování před domem, jak zabalit křehký porcelán a sklenice a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během stěhování k nechtěnému rozbití nebo poškrábání. Jestliže zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se vám během transportu rozbil třeba porcelán po babičce nebo se otloukly hrany nábytku, nechte tyto věci na nás. Vyberte si v rámci našich nabízených služeb pomoc s balením. Pokud to lze, rozložíme jej, nebo z něj demontujeme alespoň police, zásuvky, skleněné police, zrcadla, madla a úchytky. Pak nábytek pečlivě zabalíme do fixační folie, hrany nábytku ochráníme tvrdým kartonem, přeneseme do stěhovacího vozu, kde jej pečlivě ukotvíme, aby se nemohl během transportu poškodit. Zajistíme bezpečný transport moderními stěhovacími vozy, které bez potíží přestěhují například sochy, obrazy, hudební nástroje i jiné cenné předměty. Chcete si svůj byt připravit sami? Pak si nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme, včetně obalového materiálu. Stačí nám, když na krabice napíšete, do jakých místností patří a na nové adrese je roztřídíme dle vašich požadavků.

Kdy využít službu „stěhování na klíč“?

Potřebujete se rychle přestěhovat do Úval nebo z Úvaly a nemáte čas na balení? Také tuto službu využívají ti, kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit balením, ale raději se budou věnovat svým blízkým. Také je hojně využívána podnikateli, živnostníky a firmami, kteří potřebují přestěhovat kancelář, sklad, výrobní linku a další prostory ve své firmě. Jak to probíhá? Jak to probíhá? To, co máme odvézt do sběrného dvora necháme ekologicky zlikvidovat a to, co má přijít na novou adresu, pečlivě zabalíme a připravíme na odvoz. Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu nábytku a elektroniku. Elektrospotřebiče vám pomůžeme zapojit, rozmístíme nebo vložíme do vestavěných skříní. Nábytek nakonec připravíme na další použití tak, že jej smontujeme. Podívejte se do našich referencí, komu jsme se stěhováním v nedávné době v Úvalech pomohli

 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
 • Stěhování Úvaly
Pro nejlevnější stěhování Úvaly volejte PROFIGROUP

Víme, že stěhování není pouze o přepravě vašich věcí z jedné adresy na druhou, ale také je to o vyřízení zednických, podlahářských, obkladačských a truhlářských pracích a nákupu vybavení, doplňků a dalšího nábytku, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rodinný nebo firemní rozpočet.  Mnoho zákazníků se tak snaží ušetřit a volí stěhování svépomocí, což rozhodně nedoporučujeme. Obraťte se na nás, s námi ušetříte za stěhování v Úvalech až 30% nákladů. Jak pracujeme? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu kteréhokoliv nábytku, který připravíme na transport tím, že jej rozložíme, popřípadě sundáme dvířka, zásuvky, poličky, madla a jiné části, které jsou náchylné na poškození. V dohodnutém čase vás navštíví náš technik, se kterým projdete veškeré náležitosti a na základě toho pak připraví časový harmonogram i plán stěhování.  Záleží na vás, zda si od nás necháte pomoci s odvezením vybavení na novou adresu, nebo si necháte vše přestěhovat na klíč. Náš technik s vámi domluví vaše požadavky, pak si přeměří nábytek, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a množství obalového materiálu, který je také zdarma. Nakonec připraví časový plán a cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná a vy budete přesně vědět, kolik si máte na stěhování Úvaly vyčlenit. Pokud vám vyhovují naše nabízené služby pro stěhování v Úvalech, stačí si rezervovat termín. Pokud jste s našimi nabízenými službami spokojeni, stačí si u nás rezervovat termín pro pomoc v Úvalech.

Vyklízení a skladování Úvaly od PROFIGROUP

Mezi naše další služby, které určitě také rádi vyžijete, je krátkodobé i dlouhodobé skladování veškerého vašeho vybavení v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech, vyklízení bytů, domů, sklepů a ostatních přilehlých prostor po předchozích majitelích nebo vyklízení pozůstalosti a likvidace pozůstalosti. Pomůžeme vám také s vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti a vyklízení nemovitosti, jako jsou byty, rodinné domy, firemní areály, kanceláře, dílny, garáže, půdy, salony, obchody, sklady apod. Ekologickou likvidaci zde provádí ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Úvaly.  Jaká je orientační cena za vyklízení Úvaly? Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení Úvaly se podívejte na náš web, kde najdete platný ceník a rovnou nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře. My vám v co nejkratším čase zavoláme a domluvíme bližší informace.Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a veškeré podrobnosti s vyklízením Úvaly domluvit s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?