Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Velká Dobrá

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Velká Dobrá

Hledáte pomoc se stěhováním v Velké Dobré, ale hledáte jen profesionální firmu, která má touto činností prokazatelné zkušenosti? Pozvěte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP! Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním. Rádi vám také pomůžeme s vyklízením a skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním, vyklízením a skladováním v Velké Dobré a okolí už od roku 2005. Mimo to se věnujeme také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, dílen, kanceláří, skladů a jiných nebytových prostor, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Díky praxi v oboru vám dokážeme pomoci s vynošením krabic, skříní i elektrospotřebičů z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Náš tým pravidelně školených stěhováků používá při práci kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, krabice, k dispozici mají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. Pracujeme v Velké Dobré nonstop, a to i o víkendech a svátcích.  Pracujeme nonstop, i o svátcích a víkendech. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, přestěhujeme vás do Velké Dobré a z Velké Dobré i ve večerních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

 • Stěhování Velká Dobrá
 • Stěhování Velká Dobrá
 • Stěhování Velká Dobrá
 • Stěhování Velká Dobrá

Proč si pozvat náš tým PROFIGROUP?

 • Stěhujeme od roku 2005 a za dobu praxe máme bohaté zkušenosti
 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu i špatně přístupných míst
 • Naši zaměstnanci přistupují k práci zodpovědně a spolehlivě
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • K zákazníkům přistupujeme individuálně
 • Vaši poptávku vyřídíme ihned
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme ZDARMA cenovou nabídku
 • Pracujeme o nonstop, o víkendech a svátcích
 • U nás nepřiplácíme za odnos z vysokých pater bez výtahu
 • Zajišťujeme také vyklízení a skladování; 

I stěhování Velká Dobrá může probíhat bez stresu a zbytečného chaosu, a to i v případě, že se jedná o převoz celé vaší domácnosti během následujících týdnů nebo dokonce dnů. Pokud se vám právě uvolnil byt, do kterého se můžete obratem nastěhovat, určitě nebudete chtít další měsíc zbytečně platit nájem navíc.  Zavolejte si na pomoc naše stěhováky z PROFIGROUP. Nabízíme spěšné stěhování v Velké Dobré, do Velkou Dobrou a z Velké Dobré a širokého okolí.  Objednejte si také pomoc s balením nebo si od nás nechte všechno převézt na klíč, pokud nestíháte balit.

 • Stěhování Velká Dobrá
 • Stěhování Velká Dobrá
 • Stěhování Velká Dobrá

Jak stěhujeme v Velké Dobré a jaké jsou naše priority?

Vždy je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě. Nezáleží nám na tom, zda potřebujete přestěhovat garsoniéru nebo velký dům i s garáží, vždy pracujeme tak, abyste byli maximálně spokojeni. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Je pouze na vás, zda si necháte od nás pomoci s odnesením a odvozem věcí na novou adresu, nebo zda vám pomůžeme s balením některých kusů vybavení nebo zda vás přestěhujeme na klíč. Moc dobře víme, co všechno stěhování do Velkou Dobrou obnáší a co je třeba zajistit. O všechny důležité věci se s vámi podělíme, probereme s vámi úskalí stěhování v Velké Dobré a poradíme tipy, se kterými bude stěhování Velká Dobrá pro vás nejjednodušší. Kromě toho vám také ZDARMA poradíme, jak zabalit veškeré vybavení domácnosti a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo k poškození uložených věcí. Poradíme, kdy a jak začít balit, jak připravit veškeré vybavení vaší domácnosti na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí.  V rámci našich nabízených služeb vám s tímto dokážeme pomoci. Pečlivě demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. Pak jej zabalíme do bublinkové a fixační folie, rohy ochráníme kartony a ve voze vše přivážeme tak, aby se nic během cesty nepoškodilo. Jestli doma nemáte žádné věci, které by měly vysokou hodnotu a do balení se chystáte pustit svépomocí, ušetřete s námi velké množství peněz za nákup obalového materiálu a krabic, které vám zdarma půjčíme. Jestliže nemáte ve své domácnosti nic cenného a na balení si troufáte sami, nechte si od nás půjčit ZDARMA krabice i obalový materiál. Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, do jaké místnosti na nové adrese přijdou a o ostatní už se postaráme sami. S námi ušetříte hodně času a námahy!

Jak probíhá služba „stěhování na klíč“?

Službu doporučujeme vybrat v případě, pokud se potřebujete přestěhovat do Velké Dobré nebo z Velké Dobré v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru ani času pro bezpečné zabalení celé vaší domácnosti. Také tuto službu rádi využívají například majitelé firem, kteří neradi nechávají další úkoly na svých zaměstnanců. Jak na to?  Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, u služby „Stěhování na klíč“ nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní už se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vybavení a to, co chcete vyhodit, odvezeme do sběrného dvora. Ostatní pak zabalíme a přestěhujeme na novou adresu. Během práce se postaráme o kompletní realizaci zakázky. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme a předáme vám připravený byt k nastěhování. A to bez starostí, nervů a chaosu!

Nejlevnější stěhování Velká Dobrá a okolí 

Jsme si vědomi, že celá tato akce s sebou přináší také finanční zátěž. Mnozí majitelé se snaží alespoň ušetřit náklady za samotné stěhování, ale pokud se do stěhování Velká Dobrá pustíte svépomocí, berte v úvahu to, že musíte koupit krabice, obalový materiál, stěhovací pomůcky, pronajmout si dodávku, a ještě pozvat pomocníky, kteří budou chtít také nějakou odměnu. Přestěhujeme vás v Velké Dobré dle vašich představ a ušetříme vám mnoho starostí! Jak pracujeme? Nejdříve zavolejte našim technikům a domluvte si návštěvu přímo u vás doma. V dohodnutý čas k vám pošleme technika, který přímo na místě určí, co všechno je třeba se stěhováním vaší domácnosti zařídit, navrhne postup práce, vyslechne si vaše požadavky a přání. Záleží na vás, zda si od nás necháte pomoci s odvezením vybavení na novou adresu, nebo si necháte vše přestěhovat na klíč. Pak připraví časový harmonogram a konečnou cenovou kalkulaci. Pak připraví časový harmonogram, plán, a nakonec sestaví konečnou cenovou nabídku. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte! Vyhovují vám naše služby v Velké Dobré? S námi bude stěhování hračka!

Nejlevnější vyklízení Velká Dobrá a okolí

Mezi naše další služby patří například vyklízení domů, bytů, půd, sklepů, garáží, dílen, ale také obchodů, kanceláří, skladů, restaurací, salonů a jiných nebytových prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Při práci vytřídíme nepotřebné věci, které sami určíte, pomůžeme vám s odvozem vybavení, nábytku, elektrospotřebičů do místního sběrného dvora, kde zajišťují ekologickou likvidaci zdarma. Ekologickou likvidaci zde provádí ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Velká Dobrá.  Jaká je cena za vyklízení Velká Dobrá a okolí? Podívejte se na naše internetové stránky a vyberte velikost vaší nemovitosti, nebo nás kontaktujte vyplněním kontaktního formuláře. My vás budeme obratem kontaktovat zpět.Nebo nám zavolejte a přímo s technikem domluvte veškeré náležitosti s vyklízením Velká Dobrá.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?