Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Velké Popovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Velké Popovice

Konečně nastala ta chvíle, kdy jsou veškeré stavební a truhlářské práce na vašem novém bytě hotové, a tak nezbývá nic jiného, než se sbalit a přestěhovat. Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Jsme specializovaná moderní firma PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných nebytových prostor bohaté zkušenosti. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a zabýváme se profesionálním stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, kůlen a dalších přilehlých budov, firem, skladů, kanceláří a jiných prostor. Kromě toho se také zabýváme vyklízením bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti, děláme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky mnohaletým zkušenostem nám nedělá potíže vynosit těžké skříně a elektrospotřebiče ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši statní stěhováci používají při práci profesionální pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně přizpůsobené prostorné vozy a během práce jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice

Proč si pozvat na stěhování Velké Popovice naše stěhováky?

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zajišťujeme stěhování, vyklízení a skladování v Velkých Popovicích a okolí
 • Garantujeme individuální přístup a profesionální jednání
 • Nabízíme ZDARMA zapůjčení krabic a obalového materiálu
 • ZDARMA sestavíme cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Někdy může během balení vzniknout chaos a stres, a to hlavně tehdy, pokud se potřebujete přestěhovat co nejrychleji, to znamená v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám zavolal makléř, že je váš nový vysněný byt či dům připraven k nastěhování, neváhejte ani chviličku, vypovězte nájem na své původní adrese, abyste už nemuseli platit zbytečně další měsíc. Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP. Nabízíme rychlé stěhování v Velkých Popovicích a okolí. Můžete si od nás také nechat pomoci s balením, pokud nestíháte.

 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice
 • Stěhování Velké Popovice

Průběh stěhování z Velkých Popovic? a do Velkých Popovic

Vždy vám velmi záleží na spokojenosti každého zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak, aby kvalita služeb byla co nejvyšší. Proto společně s vámi připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Je na vás, zda si necháte pomoci s odnesením a převezením vašich věcí na novou adresu, nebo si necháte pomoci s balením některých kusů vybavení nebo se rovnou necháte přestěhovat v Velkých Popovicích tzv. na klíč.  Jako zkušení ve svém oboru dobře víme, co všechno je během stěhování v Velké Popovice zajistit. Proto s vámi projdeme veškeré úskalí v Velkých Popovicích a poradíme, jak na to.  Také poradíme, jak a kdy je optimální začít s balením, jak například sklo, porcelán, zrcadla, nábytek a další křehké věci připravit na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí. Někteří naši zákazníci nemají s balením žádné zkušenosti a mají strach, aby se během transportu nepoškodil například drahý nábytek, historicky cenné doplňky nebo křehký servis po babičce. Určitě nechcete o takové věci přijít, proto si v rámci našich nabízených služeb nechte pomoci od našich zaměstnanců, kteří tyto cennosti pečlivě zabalí, tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození a vy tak získali maximální jistotu v tom, že jsou vaše věci v bezpečí. Pečlivě připravíme křehké věci na přesun.  Pak jej pečlivě zabalíme do bublinkové folie, rohy zabalíme do tvrdého kartonu, a nakonec vše zabalíme ještě do fixační folie. Naše speciálně upravené vozy garantují bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla a dalšího křehkého nákladu. Nemáte ve své domácnosti nic cenného a jste si jisti, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Pak už na jednotlivé zabalené kusy stačí našim stěhovákům napsat, kam je mají na nové adrese v Velkých Popovicích vynosit a o ostatní už se postaráme sami. Na krabice i nábytek pak stačí, abyste napsali, kam jednotlivé kusy odnosit na nové adrese.

Co nabízí služba „stěhování na klíč“ v Velkých Popovicích

Službu „stěhování klíč“ doporučujeme každému zákazníkovi, který se potřebuje přestěhovat z Velkých Popovic nebo do Velkých Popovic co nejrychleji, a to v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro balení. Nebo ji hojně využívají ti, kteří práci, se kterou nemají zkušenosti, raději přenechají na zkušených. Nebo je využívána majiteli firem, podnikateli a živnostníky, kteří mají vlastní salon, obchod, sklad, firmu a jiné nebytové prostory, kde je potřeba více pomocných rukou. Předejte nám klíče od původní adresy a od nového a my se postaráme o bezproblémovou akci.  Jak pracujeme? Až nám řeknete, co chcete vytřídit a co ponechat, veškeré vybavení uložíme do krabic a připravíme na odvoz. To ostatní zabalíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše odnosíme do našich vozů. Nakonec na nové adrese rozmístíme nábytek a připravíme jej na další použití. Smontujeme jej a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat příjemný pocit z toho, že se konečně stěhujete do svého vysněného domova, a to bez starostí a nervů.

S našimi stěhováky ušetříte za stěhování Velké Popovice až 30%

Víme, že stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, protože se nejedná pouze o samotný přesun věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také vyřešit spousta zednických, podlahářských, obkladačských prací, nákup nového vybavení, elektroniky, spotřebičů i nábytku. Je logické, že se každý snaží ušetřit, ale s námi ušetříte víc, než jen peníze. S námi ušetříte až 30% nákladů během pomoci do Velkých Popovicích nebo z Velkých Popovic. Jak pracujeme? Zavolejte si naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP. V předem domluveném čase k vám pošleme technika, se kterým přímo u vás doma domluvíte, co se bude likvidovat, co se převeze a s čím budete potřebovat pomoci. Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás. Aby veškerá práce v den D probíhala plynule, technik si změří prostor, velikost největších kusů vybavení a nábytku, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme, a nakonec sestaví konečnou cenovou kalkulaci, která je neměnná. Nakonec připraví časový plán a cenovou kalkulaci. Líbí se vám naše nabízené stěhovací služby v Velkých Popovicích? S námi budete dopředu vědět, kolik vás stěhování s PROFIGROUP do Velkých Popovicích nebo z Velkých Popovicích bude stát a budete mít jistotu, že vám nenaúčtujeme poplatky navíc. Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se postaráme o kompletní převoz veškerého vašeho majetku.

Jak probíhá vyklízení Velké Popovice od PROFIGROUP? 

Svým zákazníkům nabízíme pomoc také s vyklízením bytů, domů, půd, garáží, sklepů, dílen, ale také nebytových prostor a komerčních prostor, zajišťujeme diskrétní vyklízení pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Zařizujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy, odvezeme vybrané vybavení do sběrného dvora, kde provedou eko likvidaci zdarma. Ekologická likvidace v místě bytu je ZDARMA. Chcete si předem spočítat orientační cenu za vyklízení v Velké Popovice? Podívejte se na naše internetové stránky v aktuálním ceníku vyberte velikost nemovitosti. V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat. Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky domluvit přímo s naším technikem.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení Velké Popovice zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?