Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Veltrusy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Veltrusy

Našli jste si své vysněné bydlení, všechny formality jsou vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme nejen se stěhováním, ale také vyklízením i skladováním. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP a zabýváme se profesionálním stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, kůlen a dalších přilehlých budov, firem, skladů, kanceláří a jiných prostor. Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení velkých skříní a ostatní vybavení ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  Díky mnohaletým zkušenostem si umíme poradit ve stísněných podmínkách i ve vysokých patrech bez výtahu. Naše firma si zakládá na profesionalitě, proto každý náš statný stěhovák je pro svou práci pravidelně školen, je vybaven kvalitními stěhovacími pomůckami, prostorným a speciálně upraveným vozem a také je při práci jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, že by se během naší práce něco pokazilo a vznikla na vašem majetku škoda. Pracujeme nonstop, v kteroukoliv denní i noční hodinu, o víkendech i svátcích.

 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy

Proč si pro stěhování Veltrusy objednat naše stěhováky?

 • Garantujeme nejlevnější stěhování Veltrusy
 • Vaši poptávku vytřídíme obratem
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Máme mnohaleté a prokazatelné zkušenosti
 • Sestavujeme ZDARMA cenovou nabídku
 • Nabízíme BEZPLATNĚ poradenskou službu
 • pracujeme ZDARMA nonstop i o víkendech a svátcích
 • Platíte BEZ PŘÍPLATKŮ za odnos z vysokých pater bez výtahu  

Každé stěhování do Veltrus nebo z Veltrus může probíhat plynule, bez starostí, nenadálých situací, stresu a chaosu, a to i v případě, pokud se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech.  Dozvěděli jste se, že vaše nové bydlení je právě připravené k nastěhování? Na pomoc si zavolejte náš sehraný tým.  My vám zajistíme spěšné stěhování do Veltrus a z Veltrus a v nejbližším okolí. Nabízíme rychlou a efektivní pomoc v Veltrusech.

 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy
 • Stěhování Veltrusy

Jak probíhá stěhování do Veltrus a z Veltrus s PROFIGROUP

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a ke každému zákazníkovi individuálně. Dříve, než k vám pošleme náš tým, pošleme k vám našeho technika, se kterým projdete veškeré vybavení své domácnosti, které od nás budete chtít přestěhovat, řekněte své požadavky, přání, představy a na základě toho náš technik sestaví plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Je na vás, zda si veškeré vybavení své domácnosti zabalíte sami a půjčíte si od nás ZDARMA krabice, které nakonec převezeme do nového v našich stěhovacích vozech, nebo zda si s některými kusy vybavení necháte pomoci od našich zaměstnanců, nebo zda vás přestěhujeme na klíč.  Jako zkušení stěhováci působící v Veltrusech a okolí řadu let moc dobře víme, co všechno je při práci nutné zajistit. Probereme s vámi veškeré důležité náležitosti, od rezervace parkovacího stání, po oznámení stěhování v domě aj. Také vám poradíme, jak a kdy začít s balením, abyste získali dostatek času a váš byt se neproměnil v chaos a nepořádek. Jestliže máte například ve svém bytě křehká zrcadla, nábytek se skly, historicky cenné předměty, starožitný nábytek nebo hudební nástroje, určitě je třeba je náležitě připravit na přesun. Nabízíme přípravu věcí a nábytku na transport. Vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie a uložíme do krabic, co se týče nábytku. Pak nábytek obalíme do fixační folie, hrany ochráníme kartonem, a nakonec přestěhujeme do stěhovacího vozu, kde vše bezpečně připoutáme tak, aby nedošlo k poškození. Postaráme se o bezpečný transport veškerého vašeho vybavení, včetně křehkých soch, hudebních nástrojů i třeba obrazů. Jestliže nemáte ve své domácnosti nic cenného a na balení si troufáte sami, nechte si od nás půjčit ZDARMA krabice i obalový materiál. Ušetřete s námi na nákupu krabic, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek až 30% nákladů, protože všechny tyto věci vám ZDARMA půjčíme. S námi je stěhování tak snadné!

Co nabízíme ve službě „stěhování na klíč“

Tato služba je velmi oblíbená u zákazníků, kteří se potřebují přestěhovat do Veltrus nebo z Veltrus v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro bezpečné balení jednotlivých kusů vybavení domácnosti. Nebo tuto službu hojně využívají ti, kteří rádi nechávají těžkou práci na zkušenějších. Nebo je určena pro majitele firem, kteří chtějí zlepšit prestiž svou firmu tím, že se stěhují na lukrativnější adresu, ale neradi nechávají nadmíru práce na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče z nové a původní adresy a o ostatní už se postaráme za vás.  Jak pracujeme? Nábytek připravíme na odvoz a potom celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Během práce se postaráme o přestěhování také elektroniky a nábytku, který připravíme na transport. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme tak, jak jste si předem dohodli s naším technikem. Vše připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat ten příjemný pocit z toho, že se konečně stěhujete do nového. 

Ušetřete s PROFIGROUP Veltrusy 30% nákladů

Kromě přemístění domácnosti z jedné nemovitosti do druhé se také musí zařídit i jiné záležitosti, například zednické, podlahářské, truhlářské, obkladačské a truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků a tohle všechno je velká finanční zátěž pro váš rozpočet. Proto je pro každého zákazníka dobré vědět, jaká bude cena za stěhování předem, a toho my se striktně držíme. Přestěhujeme vás do Veltrusy a z Veltrus přesně podle vašich požadavků a představ. Jak pracujeme? Objednejte si náš tým. Pošleme k vám technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky na stěhování. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč. Nakonec si technik přeměří prostory, změří největší kusy nábytku, spočítá krabice a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví plán, časový harmonogram a cenovou nabídku.  A ta je od té doby neměnná. Vyhovují vám naše služby? Rezervujte si u nás termín a v den D k vám přijde náš tým, který se postará o bezproblémové stěhování Veltrusy.

Levné vyklízení od PROFIGROUP v Veltrusech

Naši zaměstnanci se specializují také na likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy, na vyklízení v pozůstalosti i na vyklízení nemovitostí, jako jsou byty, domy, sklepy, půdy, kanceláře, sklady, výrobní haly a jiné nebytové prostory, které jste si pořídili a zbyly v nich věci po předchozích majitelích. Veškeré vybavení pečlivě vytřídíme, to, co máme ponechat, dáme stranou a ostatní odvezeme k recyklaci do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provádí ZDARMA. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Veltrusy a okolí.  Podívejte se na naše internetové stránky v aktuálním ceníku vyberte velikost nemovitosti. Pro zjištění předběžné ceny se můžete podívat na naše webové stránky a podle aktuálního ceníku vybrat velikost nemovitosti odpovídající té vaší, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.  Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a přímo s technikem dohodnout veškerý průběh vyklízení Veltrusy.Nebo se na nás obraťte telefonicky, domluvte s naším technikem přímo u vás na místě veškeré náležitosti vyklízení Veltrusy.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?