Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vinohrady

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Vinohrady

Stěhování do vašeho nového bytu se nezadržitelně blíží a vy už nyní vybíráte stěhovací firmu, která by vám pomohla s balením i ostatními věcmi? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří se specializují na stěhování Vinohrady a okolí již řadu let. Pomůžeme vám také s vyklízením, likvidací pozůstalosti a skladováním v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním už od roku 2005 a za tu dobu praxe má na kontě mnoho realizovaných zakázek, jak s byty, tak rodinnými domy, ale také kancelářemi, obchody, sklady. Děláme také vyklízení bytů a domů nebo likvidaci v pozůstalosti.  Díky zkušenostem nám nedělá problém vynosit věci z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Při práci používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky a jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte garanci bezpečného stěhování Vinohrady a pokud by se vyskytla chyba, jsme schopni úhrady škody v plné výši. Pracujeme v kteroukoliv denní a noční dobu, nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Vinohrady
 • Stěhování Vinohrady
 • Stěhování Vinohrady
 • Stěhování Vinohrady

Jak vám pomůže se stěhováním naše firma PROFIGROUP:

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Vinohradech a okolí
 • Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci o víkendech a svátcích
 • Půjčujeme zdarma krabice i boxy
 • Sestavujeme zdarma cenovou nabídku
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup

S naší profesionální stěhovací firmou PROFIGROUP nezáleží na tom, zda máte malou garsoniéru nebo velký rodinný dům, ve kterém máte mnoho vybavení, protože s námi bude stěhování Vinohrady rychlé, bez starostí, a hlavně bez stresu, i když se budete stěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Zavolal vám právě teď makléř, že všechny zednické, podlahářské a obkladačské práce jsou ve vašem bytě hotové a je možné se nastěhovat? Obraťte se na naše profesionální stěhováky.  Nabízíme rychlé stěhování v Vinohradech, do Vinohrad nebo z Vinohrad a to v i blízkém okolí.  A pokud nestíháte vše zabalit, nechte si pomoci od našich zaměstnanců, například službou „Stěhování na klíč“. 

 • Stěhování Vinohrady
 • Stěhování Vinohrady
 • Stěhování Vinohrady
 • Stěhování Vinohrady

Jak probíhá stěhování Vinohrady od PROFIGROUP?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Zakládáme si na dobře odvedené práci a na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, k vám pošleme technika, který s vámi probere vaše požadavky, přání a představy a na základě nich pak připraví plán, podle kterého se budeme při realizaci zakázky v Vinohradech držet. Je jen na vás, zda si vše necháte zabalit a odvézt na novou adresu od nás, nebo si veškeré vybavení domácnosti zabalíte sami a my se postaráme pouze o odvoz krabic a nábytku. Zda vám pomůžeme s balením vybraných věcí nebo vás přestěhujeme na klíč.  Se všemi našimi poznatky se s vámi už před realizací zakázky podělíme, poradíme, jak a kdy začít balit. Poradíme, jak bezpečně zabalit křehké nádobí i nábytek tak, aby nedošlo k mechanickému poškození během transportu. Pokud zatím nemáte zkušenosti s balením, nechte si pomoci od našeho týmu. V rámci našich nabízených služeb vám s tímto dokážeme pomoci. Vše pečlivě připravíme, uložíme, demontujeme pohyblivé části. Vlastníme speciálně upravené stěhovací vozy, do kterých lze jednoduše připásat každý kousek nábytku i krabice. Zajistíme také přepravu historicky cenného nábytku, soch, obrazů, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a dalších hodnotných věcí.  Troufáte si na balení svépomocí? Nechte si od nás spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už stačí na každou zabalenou věc napsat, do jaké místnosti ji mají naši stěhováci vynést a o ostatní už se postaráme sami.

Jak stěhujeme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je skvělou volbou pro ty zákazníky, kteří se potřebují v následujících týdnech nebo dokonce dnech přestěhovat z Vinohrad nebo do Vinohrad a nemají dostatek času pro balení celé domácnosti. Přestěhujte se bez zbytečného stresu a neztrácejte čas zdlouhavým balením. Nebo ji hojně využívají majitelé firem, skladů, obchodů nebo salonů, kdy je obtížné všechno zabalit svépomocí a nechtějí nechat práci na svých zaměstnancích. Vy přijdete do přestěhovaného interiéru, připraveného ihned k nastěhování. Zavolejte si nás na pomoc, předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti a my se postaráme o všechno za vás tak, že veškeré vybavení domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše přestěhujeme na novou adresu.  Vezmeme si od vás klíče od obou nemovitostí, pustíme se do pečlivého balení vybavení, které nakonec uložíme do krabic, a nakonec vše odneseme do stěhovacího vozu. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic nebo přepravních boxů, které odnosíme do stěhovacího vozu.  Nakonec nábytek a elektroniku rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Nábytek nakonec připravíme na další použití tak, že jej smontujeme. Vy zatím můžete svůj volný čas trávit podle svých představ!

Levné „stěhování na klíč“ v Vinohradech

Většina našich klientů přemýšlí o přestěhování svépomocí. Nebojte se svěřit své stěhování v Vinohradech do rukou našich zaměstnanců Přestěhujeme vás v Vinohradech dle vašich představ a ušetříme vám mnoho starostí! Jak pracujeme? Obraťte se na náš tým, ať už telefonicky, vyplněním kontaktního formuláře nebo e-mailem. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškerý průběh práce. Vyberete společně ideální pomoc se stěhováním v Vinohradech. Technik zajistí bezproblémové stěhování tím, že přeměří prostory, kudy se věci budou vynášet, přeměří největší kusy nábytku, doladí s vámi veškeré náležitosti stěhování a spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. Náš technik si pro bezproblémové stěhování Vinohrady nakonec přeměří prostory, rozměry větších kusů nábytku, spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme, a nakonec spočítá cenovou kalkulaci. Cena je u nás totiž neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby včetně ceny za stěhování v Vinohradech? Rezervujte si u nás termín a v den D k vám pošleme náš tým zaměstnanců.

Rychlé a efektivní vyklízení Vinohrady

Mezi naše další služby patří například vyklízení domů, bytů, půd, sklepů, garáží, dílen, ale také obchodů, kanceláří, skladů, restaurací, salonů a jiných nebytových prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Likvidace odpadu v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA. Nám platíte pouze za naše služby. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Vinohrady. Jaká je cena za vyklízení a likvidaci pozůstalosti Vinohrady? Chcete si spočítat předběžnou cenu za vyklízení Vinohrady a okolí?  Přesnou cenovou nabídku vám sdělíme po shlédnutí přímo u vás na místě.S námi budete dopředu vědět, jak probíhá vyklízení Vinohrady s PROFIGROUP.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?