Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vlašim

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Vlašim

Stěhování se kvapem blíží a vy už nyní přemýšlíte, koho si pozvat na pomoc?  Zavolejte si na pomoc náš tým zkušených stěhováků, kteří vám pomohou se stěhováním krabic, nábytku, elektroniky i hudebních nástrojů v Vlašimi a blízkém okolí. Kromě stěhování také vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP a zabýváme se stěhováním bytů, domů, garáží, dílen, skladů, kanceláří, salonů a jiných nebytových prostor. Také se zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. V tomto oboru se pohybujeme více jak 17 let a za dobu naší praxe jsme se setkali s různými úskalími, se kterými si umíme skvěle poradit.  Naši zaměstnanci jsou statní chlapi, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Svým klientům jsme k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme i během víkendů a svátků nonstop.

Jak pracujeme v PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
 • Praxi v oboru máme od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Stojíte před otevřenými skříněmi a přemýšlíte, jak se co nejjednodušeji přestěhujete v Vlašimi a to i v případě, že se potřebujete přestěhovat do několika týdnů, nebo dokonce dnů? Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Obraťte se na nás. Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance z PROFIGROUP.  A pokud nestíháte balit, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo se postaráme o převoz vašich věcí na klíč. 

Jak zajišťujeme stěhování do Vlašimi či z Vlašimi?

Jsme firma s dlouholetou tradicí a spokojenost i toho nejnáročnějšího zákazníka je u nás na prvním místě. Ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a za svou práci ručíme. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi projdeme vaše požadavky, přání a podněty, ze kterých společně sestavíme plán, podle kterého se budeme potom striktně držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci jen s převozem vašich věcí na novou adresu, zda si necháte pomoci s balením jednotlivých kusů vybavení nebo si necháte pře odvézt na klíč. Naši stěhováci jsou si dobře vědomi, co všechno obnáší práce v Vlašimi, co je třeba zajistit, vyřídit a na co si dát pozor. O všechny naše poznatky se s vámi s předstihem podělíme, upozorníme, co je třeba zajistit, na co si dát pozor a jak ideálně pracovat v Vlašimi.  Kromě toho vám také ZDARMA poradíme, jak zabalit veškeré vybavení domácnosti a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo k poškození uložených věcí. Možná nemáte s balením zkušenosti a zároveň také nechcete, abyste o některé vaše cennosti během transportu přišli, vlivem poškození. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme veškeré cenné vybavení bezpečně zabalit a připravíme je na odvoz. Pečlivě připravíme věci na transport, demontujeme pohyblivé části, police, zásuvky, sklo, zrcadla, úchytky a madla. Nábytek obalíme do fixační folie, sundáme z něj křehké části a opatříme hrany nábytku výztužemi. Naše upravené a dostatečně velké vozy zajistí bezpečnou přepravu nábytku, historicky cenných předmětů, starožitností, křehkého skla či porcelánu. Rozhodli jste se vše zabalit sami? Pak si nechte od našeho technika spočítat krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Na krabice nám pak stačí napsat, do jakých místností je mají naši stěhováci na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim

Jak vás přestěhujeme v Vlašimi na klíč?

Tato služba je skvělá v tom, že pomůže každému majiteli bytu, domu nebo firmy, který se potřebuje přestěhovat na novou adresu v Vlašimi rychle a nechce se dostat do časového presu, stresu a chaosu. Proto tuto službu doporučujeme každému, kdo se stěhuje nečekaně rychle, nebo tomu, kdo nechce s balením ztrácet čas. Nebo ji hojně využívají majitelé firem, obchodů, kanceláří a jiných komerčních prostor, které nechtějí práci předávat na bedra svým zaměstnancům. Stačí, abyste předali našim technikům klíče a o vše ostatní už se postaráme sami. Tato služba probíhá následovně.  Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, sepíšeme si, co máme vyřadit a věci, které se mají přestěhovat na novou adresu, pečlivě zabalíme. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic nebo přepravních boxů, které odnosíme do stěhovacího vozu.  Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese přesně podle plánu tak, jak jste si dohodli s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vám zbyde spousta času na vaše volnočasové aktivity a těžkou práci zajistíme za vás. 

 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
 • Stěhování Vlašim
Nabízíme levné stěhování Vlašim

Víme, že stěhování s sebou přináší celou řadu finančních výdajů. S našimi stěhováky z PROFIGROUP ušetříte nejen za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, půjčení dodávky, ale také fyzické síly.  Zajistíme vám jednoduché a bezpečné stěhování v Vlašimi. Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým. V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, který s vámi projedná vaše požadavky a představy o stěhování Vlašim. Je jen na vás, s čím si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Pak připraví plán, časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si na místě ještě přeměří prostory, velikost největších kusů nábytku a spočítá množství krabic pro uložení všech vašich věcí. Ta je od této chvíle neměnná. My vám pomůžeme za každé situace, a to tak, aby vše probíhalo rychle a bez potíží. Rezervujte si v našem diáři termín a o ostatní se postaráme za vás.

Nejlevnější vyklízení v Vlašimi

Vybírat z naší nabídky služeb můžete například také vyklízení Vlašim a to například tehdy, když jste si koupili nemovitost, ve které zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, nebo pokud jste dostali na starost vyklízení pozůstalosti v Vlašimi nebo pokud potřebujete diskrétně zařídit likvidaci pozůstalosti.  Pomůžeme s odvozem veškerého nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Nám platíte pouze za naši pomoc. Jaká je cena za vyklízení? Kolik bude vyklízení Vlašim stát? Také si nás pro ekologické vyklízení můžete zavolat telefonicky a své požadavky domluvit s naším technikem. nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a domluvit s naším technikem vše po telefonu.Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte s technikem vaše představy o vyklízení Vlašim.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?