Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vodochody

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Vodochody

Stěhování do vašeho nového vysněného bytu či domu v Vodochodech se nezadržitelně blíží, a tak nezbývá nic jiného, než se zabalit a přestěhovat se na novou adresu? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti.  Kromě toho vám také můžeme pomoci s vyklízením nebo skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech po dobu, kterou si sami určíte! Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním už od roku 2005 a za tu dobu praxe má na kontě mnoho realizovaných zakázek, jak s byty, tak rodinnými domy, ale také kancelářemi, obchody, sklady. Svým klientům nabízíme i další služby, mezi které patří vyklízení bytů, domů a přilehlých prostor, vyklízení skladů, archivů, kanceláří, salonů a jiných komerčních prostorů, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Díky letité praxi si poradíme při vyklízení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. S námi máte naprostou jistotu, že jsou vaše věci v dobrých rukách a kdyby se přece jen vyskytla nehoda, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme v Vodochodech nonstop, a to i o víkendech a svátcích.  Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop.

 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody

Proč si na pomoc přizvat stěhováky z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, skladujeme a vyklízíme v Vodochodech a okolí
 • Pracujeme za nejnižší ceny v okolí
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Při práci používáme kvalitní pomůcky a obalový materiál
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup

Ačkoliv může být stěhování Vodochody někdy náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete převézt veškeré vybavení své domácnosti v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci se vždy vyhnete stresu, chaosu a nepříjemnému shonu.  Zavolal vám váš realitní makléř s informací, že váš nový byt je připravený a už nechcete platit další měsíční nájem?  Zavolali vám z realitní kanceláře, že veškeré papíry jsou vyřízené a vy se můžete co nejdříve nastěhovat?  Nabízíme totiž spěšné stěhování do Vodochod, z Vodochod a v Vodochodech. Stačí nám předat klíče a zajistíme vám stěhování na klíč. 

Průběh stěhování z Vodochod? a do Vodochod

Při každé realizaci zakázky nám záleží především na spokojenosti každého našeho zákazníka. Dbáme proto na nabízených službách s atraktivními bonusy v ceně, kvalitou odvedené práce a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.  S každým našim zákazníkem projdeme veškeré jeho představy, požadavky a přání a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci s balením, vyklízením, sladováním nebo jen s odvozem věcí na novou adresu.  Víme, co všechno obnáší naše práce v Vodochodech a co je nutné zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým průtahům. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak a co zajistit. Poradíme, jak bezpečně zabalit křehké nádobí i nábytek tak, aby nedošlo k mechanickému poškození během transportu. Nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se něco během transportu rozbilo? Vyberte si z našich nabízených služeb pomoc s balením křehkých věcí a nábytku.  Pečlivě například nábytek na transport připravíme tak, že z něj vyndáme police, zásuvky, madla, úchytky, skleněné a zrcadlové části. Pak nábytek obalíme do fixační folie, hrany ochráníme kartonem, a nakonec přestěhujeme do stěhovacího vozu, kde vše bezpečně připoutáme tak, aby nedošlo k poškození. Zajistíme bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla, nábytku, hudebních nástrojů, knih aj. Chcete si svůj byt připravit sami? V takovém případě náš technik spočítá množství krabic, obalového materiálu a třeba i zapůjčení stěhovacích pomůcek pro lepší manipulaci a díky tomu s námi každý náš zákazník ušetří až 30% nákladů, když se do toho započte ještě pronájem dodávky. Ušetřete s námi až 30% nákladů díky našim nabízeným službám.

 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody
 • Stěhování Vodochody

Co zajišťuje „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat v Vodochodech a okolí, ale nemají dostatek času k tomu, aby pečlivě zabalili veškeré své vybavení. Také ji naši zaměstnanci doporučují všem, kteří se stěhují spěšně a není dostatek času pro bezpečné zabalení všech věcí tak, aby se vyloučilo mechanické poškození během transportu. Nebo je určena podnikatelům, živnostníkům a firmám, které se chtějí přestěhovat v Vodochodech na lukrativnější adresu a potřebují pomoc od zkušených. Stačí, abyste předali našim technikům klíče a o vše ostatní už se postaráme sami. Jak pracujeme? Nejdříve ze všeho s vámi projdeme veškeré vybavení, poznamenáme si, které máme odvézt na ekologickou likvidaci do sběrného dvora a to, co se má převézt na novou adresu pečlivě zabalíme, uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Vy si zatím užívejte čas podle svého uvážení a nakonec stačí, abyste přišli do vašeho nového bytu.

Pro nejlevnější stěhování Vodochody volejte PROFIGROUP

Jsme si dobře vědomi toho, že celá tato akce nespočívá pouze v přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale že se také musí vyřešit stavební úpravy, truhlářské práce, podlahy, výmalba a mnoho dalších úkonů, včetně nákupu nového zařízení, nábytku a doplňků.  S našimi stěhováky z PROFIGROUP ušetříte nejen za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, půjčení dodávky, ale také fyzické síly.  Zajistíme přestěhování vaší domácnosti do Vodochod nebo z Vodochod dle vašich představ. Jak pracujeme? Zavolejte si nás. Nakonec na nové adrese nábytek smontujeme a připravíme na další použití, vestavné elektrospotřebiče umístíme na své místo a krabice dáme do místností, kam patří. Vyberte si našich nabízených služeb tu, která vám nejvíce vyhovuje a o vše ostatní už se postaráme za vás. Technik si nakonec přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu a krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá něco navíc, pro jistotu. Aby celá akce probíhala jako na drátkách, technik si nakonec změří prostory, největší kusy nábytku, nakonec sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. S námi máte jistotu, že je naše cena neměnná a nemusíte řešit pomoc od přátel, pronájem dodávky ani nákup vybavení. Rezervujte si u nás termín a o vše ostatní už se postaráme za vás. Stěhujeme rychle, efektivně, bez stresu. 

Vyklízení bytů, domů a okolních staveb Vodochody a okolí 

Pomůžeme vám také s diskrétním vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti i s vyklízením bytu, domu, nebytových prostor a firemních areálů od věcí, které tu zbyly po předchozích majitelích. Roztřídíme a zabalíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek, elektrospotřebiče a veškeré nepotřebné věci do sběrného dvora. Takto provedená eko likvidace je zdarma, u nás platíte pouze za naše poskytnuté služby. A jaká je cena vyklízení Vodochody a okolí? Jaká je orientační cena za vyklízení Vodochody? Pro zjištění předběžné ceny se podívejte do našeho aktuálního ceníku na našich stránkách a vyberte si velikost nemovitosti, nebo se na nás obraťte vyplněním kontaktního formuláře. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré náležitosti můžete probrat přímo s naším technikem.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a všechny své požadavky na vyklízení Vodochody domluvit s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?