Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vokovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Vokovice

Čekáte, až vám zavolá makléř a vy se budete moci v klidu přestěhovat v Vokovicích do svého nového bytu či domu? Nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu z PROFIGROUP.  Kromě toho vám můžeme pomoci také s vyklízením, likvidací pozůstalosti nebo skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Zabýváme se stěhováním rodinných domů, bytů, nebytových prostor a firemních areálů, a kromě toho zajišťujeme také vyklízení nemovitostí a přilehlých prostor od věcí po původních majitelích, vyklízení v pozůstalosti a diskrétní likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Kromě toho zajišťujeme také vyklízení těchto nemovitostí od věcí, které zde zanechali původní majitelé, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky praxi umíme vyklízet i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme v Vokovicích nonstop, a to i o víkendech a svátcích.  Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

Proč se spolehnout při stěhování Vokovice na PROFIGROUP?

 • Pracujeme dle vašich požadavků
 • Vyřizujeme poptávku ihned
 • Nabízíme individuální a profesionální přístup
 • Zdarma půjčujeme boxy, krabice i obalový materiál
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích

Svým klientům nabízíme bezstarostné stěhování Vokovice i v případě, pokud jste se rozhodli přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Zavolal vám váš realitní makléř s informací, že váš nový byt je připravený a už nechcete platit další měsíční nájem?  Zavolejte si nás! Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Vokovic a z Vokovic a zajistíme, aby vše probíhalo podle plánu. A pokud nestíháte vše pečlivě zabalit, nechte si od nás pomoci s balením nebo se nechte přestěhovat na klíč.

 • Stěhování Vokovice
 • Stěhování Vokovice
 • Stěhování Vokovice
 • Stěhování Vokovice

Jak stěhujeme do Vokovic a z Vokovic?

Jsme tým zkušených stěhováků, kteří na trhu pracují mnoho let, a proto je pro nás spokojenost našich zákazníků vždy až na prvním místě. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, s maximálním úsilím a nasazením.  S každým našim zákazníkem projdeme veškeré jeho představy, požadavky a přání a na základě toho sestavíme plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky striktně držet. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s odvozem vašich věcí na novou adresu, nebo celou akci v Vokovicích necháte na nás. Navíc moc dobře víme, co všechno obnáší stěhování v Vokovicích a co je třeba zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým prodlevám a jiným nepříjemnostem. Díky mnohaletým zkušenostem moc dobře víme, co všechno je během stěhování z Vokovic anebo do Vokovic zajistit a o všechny tyto poznatky se s vámi ještě před realizací zakázky podělíme. Poradíme vám, jak se také co nejlépe na balení připravit, jak a kdy začít s balením, jak zabalit křehký porcelán, elektroniku i nábytek. Pokud máte ve svém bytě originální kousky skla či porcelánu, starožitný nábytek, hudební nástroje či jiné vybavení, které je nutné stěhovat ve zvlášť opatrném režimu, přenechte balení na naše techniky. V rámci nabízených služeb zajistíme tyto kusy nábytku na transport. Například sklo uložíme do kartonových krabic, které pečlivě vyložíme papírem, z nábytku demontujeme skla, zrcadla, úchytky a obalíme do fixační folie. Pak nábytek obalíme do fixační folie, hrany ochráníme kartonem, a nakonec přestěhujeme do stěhovacího vozu, kde vše bezpečně připoutáme tak, aby nedošlo k poškození. Zajistíme bezpečnou přepravu křehkých věcí, historických předmětů i hudebních nástrojů. Nechte si od nás půjčit ZDARMA obalový materiál i krabice. Pak vám půjčíme zdarma krabice, boxy i obalový materiál. A o vše ostatní se postaráme sami.

Co zajišťuje „stěhování na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč Vokovice a okolí je určena pro všechny, kteří se potřebují přestěhovat do Vokovice nebo z Vokovic bez zbytečného stresu. Také tuto službu hojně využívají naši zákazníci, kteří nechtějí ztrácet svůj čas a raději balení nechají na našich zaměstnancích. Dále je určena pro živnostníky, obchodníky a firmy, které se potřebují přestěhovat na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na pomoc. Předejte nám klíče od původní adresy a od nového a my se postaráme o bezproblémovou akci.  Jak to probíhá? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, sepíšeme si, co máme vyřadit a věci, které se mají přestěhovat na novou adresu, pečlivě zabalíme. Během práce také připravíme na transport váš nábytek. Nábytek na nové adrese rozmístíme dle plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím ušetřený čas můžete užívat dle vašich představ a přijít do komplet přestěhovaného bytu. Vy si zatím můžete užívat volný čas dle vašeho gusta a pak už stačí přijít do připravené domácnosti, připravené k nastěhování.

 • Stěhování Vokovice
 • Stěhování Vokovice
 • Stěhování Vokovice
S námi ušetříte za stěhování Vokovice až 30%

Přesun celé domácnosti na novou adresu je náročný proces, který se neobejde bez finančních výdajů. Nebojte se svěřit tuto těžkou práci do rukou našich odborníků. Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují v Vokovicích podle vašich potřeb a za tu nejvýhodnější cenu v okolí. Zavolejte si nejdříve ze všeho do naší firmy PROFIGROUP. Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. V dohodnutý čas k vám pošleme technika, který přímo na místě určí, co všechno je třeba se stěhováním vaší domácnosti zařídit, navrhne postup práce, vyslechne si vaše požadavky a přání. Vyberte si našich nabízených služeb tu, která vám nejvíce vyhovuje a o vše ostatní už se postaráme za vás. Technik nakonec přeměří prostory, kudy se bude stěhovat, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu, krabic a boxů a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná. Pokud jste s našimi službami se stěhováním v Vokovicích spokojeni, můžete si u nás rezervovat termín. Rezervujte si u nás termín a ostatní nechce na nás.

Vyklízení v Vokovicích

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, rodinných domů, nebytových prostor a přilehlých staveb od věcí, které zde nechali předchozí majitelé, také zajistíme vyklízení pozůstalosti a zařizujeme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Koupili jste si nový dům nebo nebytový prostor a zbyly zde nepotřebné věci, které je třeba odvést do sběrného dvora nebo na skládku? Zde provedou ekologickou likvidaci ZDARMA. Chcete si sami spočítat, kolik vás vyklízení bude stát? Jaká je orientační cena za vyklízení Vokovice? Pro předběžnou cenu za vyklízení Vokovice se podívejte na platný ceník uvedený na našich internetových stránkách, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Také vám můžeme pomoci telefonicky, technik s vámi projedná veškeré náležitosti vyklízení v Vokovicích a okolí.Nebo nám zavolejte a přímo s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?