Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vráž

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Vráž

Plánujete stěhování do Vráž a hledáte profesionální stěhovací firmu, která by vám pomohla s přípravou i samotným stěhováním?  Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP. Naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP se denně zabývají stěhováním bytů, domů, firem i kanceláří. Náš profesionální tým stěhováků se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří, archivů, skladů, dílen, salonů a jiných prostor už od roku 2005 a za uplynulou dobu mám na svém kontě nespočet realizovaných zakázek.  Kromě toho se na nás můžete také obrátit při vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti. Bez potíží vynosíme skříně, elektrospotřebiče a veškeré vybavení, a to i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Náš tým stěhováků je pravidelně pro svou práci školen, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici speciálně upravené stěhovací vozy a také je při práci jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop, o víkendech a svátcích. 

 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž

Proč právě firma PROFIGROUP 

 • Stěhujeme s tradicí od roku 2005
 • K práci přistupujeme zodpovědně a profesionálně
 • Poptávky vyřizujeme ihned a zajišťujeme spěšné stěhování
 • Zdarma půjčujeme svým klientům krabice i obalový materiál
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci o víkendech a svátcích
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně

Každé stěhování do Vráže nebo z Vráže může probíhat plynule, bez starostí, nenadálých situací, stresu a chaosu, a to i v případě, pokud se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech.  Dostali jste právě nyní od svého realitního makléře zprávu, že váš vysněný byt je dokončený a připravený k nastěhování? Zavolejte našim technikům z PROFIGROUP a domluvte s nimi konkrétní den stěhování. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Vráže z Vráže a blízkém okolí. Objednejte si také pomoc s balením nebo si od nás nechte všechno převézt na klíč, pokud nestíháte balit.

Jak vás přestěhujeme do Vráže nebo z Vráže?

Pro naši firmu PROFIGROUP je klíčové, aby byli všichni naši zákazníci maximálně spokojení. Proto ke každé naší zakázce přistupujeme maximálně profesionálně, seriózně a ohleduplně. Nejdříve s vámi náš technik projde vaše představy o průběhu spolupráce, požadavky a přání a na základě nich sestaví plán, podle kterého se budeme při realizaci zakázky držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat garsoniéru nebo velkou rodinnou vilu či podnik, zda si od nás necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu nebo vás přestěhujeme na klíč. Zda vám pomůžeme s balením vybraných věcí nebo vás přestěhujeme na klíč.  Se všemi našimi poznatky se s vámi už před realizací zakázky podělíme, poradíme, jak a kdy začít balit. Poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, co všechno zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození, jak připravit nábytek na přesun a jak zařídit bezpečné stěhování skla, porcelánu, zrcadel, hudebních nástrojů a jiných drahých a křehkých předmětů. Možná doma máte nějaké hudební nástroje, drahý porcelán, sklo po babičce nebo starožitný nábytek a nechcete, aby se něco během transportu poničilo. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme veškeré cenné vybavení bezpečně zabalit a připravíme je na odvoz. Veškeré křehké vybavení i nábytek pečlivě zabalíme a poskládáme do vozu tak, aby se nemohlo nic poškodit. Nábytek ochráníme kartonovými výztužemi, a nakonec obalíme fixační fólií. Díky našim moderním vozům jsme schopni zajistit bezpečnou přepravu soch, obrazů, historických předmětů, starožitného nábytku a jiného drahého či křehkého vybavení. Chcete si zabalit sami? Nechte si od nás ZDARMA půjčit obalový materiál, krabice a boxy a ušetřete tak s námi velké finanční výdaje. Pak už nám stačí na krabice napsat, do jakých místností je máme na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme my.

 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž
 • Stěhování Vráž

Není čas na balení? Objednejte si „stěhování na klíč“ Vráž a okolí

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují přestěhovat do Vráže nebo z Vráže v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru pro balení. Také ji doporučujeme těm, kteří nemají s balením zkušenosti a neradi ztrácí svůj čas něčím, co mohou udělat zkušenější. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní přestěhování. Projdeme s vámi veškeré vybavení, to nepotřebné dáme stranou a vše co má přijít do nového, pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Veškeré vybavení pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše bezpečně přepravíme na novou adresu. Během práce se postaráme o přestěhování také elektroniky a nábytku, který připravíme na transport. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Smontujeme jej a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat ten příjemný pocit z toho, že už brzy budete bydlet v novém!

Ušetřete s námi za stěhování Vráž až 30% nákladů

Víme, že přestěhování z původní na novou adresu přináší celou řadu výdajů, jako je úhrada faktury za zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské a malířské práce, nákup vybavení, nábytku a doplňků a další výdaje, které značně zatěžují váš rozpočet. Nebojte se svěřit tento těžký úkol do rukou našich zkušených zaměstnanců. Přestěhujeme vás v Vráži, do Vráže, z Vráže i blízkého okolí přesně podle vašich požadavků a dle dohodnutého rozsahu, který jste si domluvili s naším technikem. Jak pracujeme: Obraťte se na náš tým, ať už telefonicky, vyplněním kontaktního formuláře nebo e-mailem. V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, se kterým projdete průběh stěhování, sdělíte mu své představy, požadavky a přání. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít. Aby veškerá práce v den D probíhala plynule, technik si změří prostor, velikost největších kusů vybavení a nábytku, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme, a nakonec sestaví konečnou cenovou kalkulaci, která je neměnná. Pak připraví časový plán i s cenovou nabídkou. Ta je od této chvíle neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby a cena? S našimi stěhováky, kteří přijedou v přesně dohodnutý čas, ušetříte náklady spojené s pronájmem dodávky, nákupem krabic.

Vyklízení Vráž a okolí za nejlepší ceny

Specializujeme se také na vyklízení bytů, rodinných domů a vil, sklepů, půd, nebytových a firemních prostor, děláme vyklízení v pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s odvozem veškerého nebo pouze vybraného vybavení, elektrospotřebičů, nábytku a jiného vybavení do místu příslušného sběrného dvora, kde přijímají výbavu domácností pro ekologickou likvidaci ZDARMA. Ekologickou likvidaci zde provádí zdarma. Ekologická likvidace je v místě příslušném sběrném dvoře provedena zdarma. Chcete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení Vráž předběžně stát? Pro orientační cenu za vyklízení Vráž se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, poté nás můžete kontaktovat vyplněním kontaktního formuláře s vašimi požadavky na vyklízení. Nebo se na nás obraťte telefonicky a s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení Vráž.Nebo nám zavolejte a domluvte s naším technikem veškeré vaše potřeby s vyklízením a skladováním v Vráži.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?