Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vrchlabí

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Vrchlabí

Získali jste klíče od nového bytu a přemýšlíte, jak si poradíte s balením a stěhováním? Zavolejte si na pomoc naše statné stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením v Vrchlabí a skladováním Vrchlabí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Kromě toho vám pomůžeme také s vyklízením na původní adrese a skladováním vašich osobních věcí v našich skladových kontejnerech nebo moderních skladech, které jsou k dispozici od 1m2. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP a zabýváme se stěhováním bytů, domů, garáží, dílen, skladů, kanceláří, salonů a jiných nebytových prostor. Máme zkušenosti se stěhováním bytů, domů, chat, chalup, ale také firem, kanceláří, skladů, obchodů a dalších nebytových prostor, kromě toho se také věnujeme vyklízení bytových i nebytových prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy.  Díky zkušenostem si poradíme při vyklízení z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst, vynosíme těžké skříně, vysloužilé elektrospotřebiče, roztřídíme veškeré vybavení a vám předáme dokonale čistý interiér, připravený k dalšímu využití. Náš tým se skládá ze šikovných, statných a pravidelně školených stěhováků, kteří pro svou práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní krabice a obalový materiál, k ruce jsou jim dostatečně velké vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti pro případ, že by došlo během práce k mechanickému poškození věci.  Pracujeme nonstop, v kteroukoliv denní i noční hodinu, o víkendech i svátcích.

 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí

Proč si pozvat právě PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Vrchlabí
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice a boxy
 • Neúčtujeme za práci ve výškách bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách
 • Děláme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Sestavujeme cenovou nabídku ZDARMA

Náš tým garantuje pomoc Vrchlabí bez stresu a rizika, a to i v takovém případě, pokud potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo snad dokonce několika dní. Pokud vám zavolal váš realitní makléř a oznámil vám, že veškeré dokumenty jsou vyřízené, neplaťte další měsíční nájem na své původní adrese zbytečně. Zavolejte si naše stěhováky. Nabízíme pomoc i se spěšným stěhováním v Vrchlabí a okolí. Pokud není čas na balení, využít můžete naši službu „Stěhování na klíč“, předat nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás.

Průběh stěhování z Vrchlabí? a do Vrchlabí

Při každé realizaci zakázky nám záleží především na spokojenosti každého našeho zákazníka. Záleží nám na kvalitně odvedené práci a na individuálním přístupu ke každému klientovi.  Před realizací zakázky s vámi projdeme do detailu vaše požadavky a připravíme plán, podle kterého se pak budeme striktně držet. Záleží na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnosem velkých skříní a gauče nebo vás přestěhujeme na klíč. Díky mnohaleté praxi dobře víme, co všechno práce v Vrchlabí obnáší a co je potřeba zajistit. O veškeré naše poznatky, zkušenosti a nápady se s vámi podělíme, ještě dříve, než se pustíme do realizace zakázky. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Jestli zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se například o křehký porcelán, drahý nábytek nebo elektroniku, nechte si od nás pomoci. Nechte si pomoci od našich profesionálů a v rámci našich nabízených služeb si nechte zabalit vámi vybrané kusy historických předmětů, skla, porcelánu, nábytku, hudebních nástrojů, elektroniky apod. Pečlivě připravíme nábytek na transport tak, že z něj demontujeme dvířka,  zásuvky, poličky, úchytky, skleněné a zrcadlové doplňky. Nábytek zafixujeme do folie, poskládáme jej do vozu tak, aby nedošlo k poškození. Naše upravené vozy zajistí bezpečný transport pro historicky cenné předměty, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán i například hudební nástroje.  Chystáte se na balení svépomocí? Pak už nám jen stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam je máme na nové adrese uložit. Pak už nám stačí napsat, kam co máme na nové adrese vynosit a ostatní nechte na nás.

 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí
 • Stěhování Vrchlabí

Co zajišťujeme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Služba „stěhování na klíč“ v $mesto6pad$ je velmi oblíbená u všech našich klientů, kteří se stěhují do nového v krátkém čase a nemají dostatek prostoru pro bezpečné zabalení vybavení svého bytu. Také tuto službu milují ti, kteří neradi ztrácejí čas balením a radši práci, kterou nedělají denně, nechávají na zkušených profesionálech. Jak na to?  V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak vám pomůžeme? Až nám řeknete, co chcete vytřídit a co ponechat, veškeré vybavení uložíme do krabic a připravíme na odvoz. To ostatní zabalíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše odnosíme do našich vozů. Nakonec nábytek zabalíme do fixační folie, převezeme společně s ostatním vybavením na novou adresu. Vy přijdete k přestěhované domácnosti, připravené na nastěhování! Vy si zatím můžete užívat svůj čas podle svých představ, zatímco my usilovně pracujeme!

Ušetřete s námi za stěhování Vrchlabí i 30%!

Moc dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí ze starého do nového, ale je třeba zajistit i jiné věci, jako je dovybavení nové domácnosti o elektrospotřebiče, nábytek, podlahy, dveře, také se leckdy musí zařídit koupelna a udělat mnoho zednických prací. Nebojte se svěřit tuto těžkou práci do rukou našich odborníků. Naši stěhováci vás přestěhují v Vrchlabí dle vašich požadavků, a navíc s námi díky půjčení krabic a obalového materiálu ušetříte velké finanční výdaje! Jak pracujeme: Zavolejte si k nám na pobočku. V dohodnutém čase k vám pošleme technika, se kterým domluvíte své požadavky. Aby vše probíhalo jako na drátkách a nevznikly nechtěné situace, technik si přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidáme několik navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram a konečnou cenovou kalkulaci. Pak připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. S námi máte jistotu, že cena za stěhování je od této chvíle neměnná. S námi víte, kolik vás naše pomoc v Vrchlabí bude stát.  Rezervujte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace.

Nejlevnější vyklízení v Vrchlabí

Mezi naše další nabízené služby patří vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, kanceláří, obchodů, skladů a jiných nebytových prostor, vyklízení pozůstalosti a likvidace v pozůstalosti, skladování osobních věcí v našich skladech nebo pronájem skladových kontejnerů. Při práci vytřídíme nepotřebné věci, které sami určíte, pomůžeme vám s odvozem vybavení, nábytku, elektrospotřebičů do místního sběrného dvora, kde zajišťují ekologickou likvidaci zdarma. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením. Vyklízení v Vrchlabí provádíme tak, že veškeré vybavení, včetně nábytku, odvezeme na skládku nebo vše necháme ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře v místě bydliště, kde provádí likvidaci ZDARMA.  Jaká je orientační cena za vyklízení Vrchlabí? Koukněte se na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, vyplňte kontaktní formulář a odešlete jej. Rovněž se na vás můžeme obrátit telefonicky a všechny své požadavky domluvit s technikem, který si vás vezme na starost a bude zodpovědný za bezproblémový průběh vyklízení vaší nemovitosti.S námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?