Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vršovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Vršovice

Konečně nastala ta chvíle, kdy jsou veškeré stavební a truhlářské práce na vašem novém bytě hotové, a tak nezbývá nic jiného, než se sbalit a přestěhovat. Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Náš tým stěhováků vám pomůže také s vyklízením nebo skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Mimo to se také zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a zajišťujeme také likvidaci v pozůstalosti. Mimo to vám také můžeme pomoci s vyklízením nemovitosti v případě, že jste koupili byt, dům, nebytový prostor či jiné prostory, ve kterých zůstalo vybavení po předchozích majitelích, s vyklízením v pozůstalosti či likvidací pozůstalosti dle platné legislativy a skladujeme v našich moderních skladech o velikosti od 1m2 až po velké sklady nebo v našich skladových kontejnerech. Vynosíme veškeré vybavení, které budete potřebovat, odstěhujeme elektrospotřebiče, skříně i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba a došlo například k poničení vašich věcí. S námi máte garanci, že jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši a bez potíží. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a my udělali nechtěně škodu na vašem majetku. Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně a přestěhujeme vás do Vršovic nebo z Vršovic i v pozdních večerních či nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice

Jak pracují naši stěhováci?

 • Stěhování Vršovice bez rizika
 • Vyřízení poptávky ihned
 • Profesionální a individuální přístup
 • Půjčení krabic, boxů a obalového materiálu ZDARMA
 • Maximální spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Cenová nabídka ZDARMA
 • Bez příplatků za stěhování o víkendech a svátcích
 • Bez příplatků za stěhování z pater bez výtahu

Stojíte před otevřenými skříněmi a přemýšlíte, jak se co nejjednodušeji přestěhujete v Vršovicích a to i v případě, že se potřebujete přestěhovat do několika týdnů, nebo dokonce dnů? Pokud jste právě dostali klíče od svého vysněného bytu a zbývá se jen nastěhovat, neplaťte zbytečně další nájem navíc. Nabízíme i spěšné stěhování, to pro případ, kdy máte možnost přestěhovat se během následujících dní. Nabízíme totiž spěšné stěhování Vršovice. A pokud nemáte dostatek času na balení, pomůžeme vám, nebo realizaci zakázky vyřídíme na klíč.

Jak probíhá stěhování Vršovice u nás?

Vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, s maximálním úsilím a nasazením.  Nejdříve s vámi proto připravíme plán, podle kterého se pak budeme při práci držet. Záleží na vašich preferencích, zda si od nás necháte pouze odnosit vybavení bytu do vozu a odvézt na novou adresu, nebo zda si námi necháte pomoci s balením krabic. Jako zkušení stěhováci jsme si dobře vědomi, co všechno přeprava do Vršovic obnáší. Díky mnohaletým zkušenostem moc dobře víme, co všechno je během stěhování z Vršovic anebo do Vršovic zajistit a o všechny tyto poznatky se s vámi ještě před realizací zakázky podělíme. Také vám poradíme, kdy je optimální začít s balením, jak zabalit například křehký porcelán, zrcadla, sklo nebo nábytek, aby nedošlo k mechanickému poškození během manipulace nebo převozu. Pokud nechcete řešit balení svépomocí nebo máte strach například o cenné starožitnosti, nechte si pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich nabízených služeb vám s tímto dokážeme pomoci. Pečlivě připravíme věci na transport, demontujeme pohyblivé části, police, zásuvky, sklo, zrcadla, úchytky a madla. Nábytek ochráníme kartonovými výztužemi, a nakonec obalíme fixační fólií. Naše speciálně upravené vozy jsou uzpůsobené k bezpečné přepravě soch, obrazů, nábytku, porcelánu, skla i například hudebních nástrojů. Rozhodli jste se, že svou domácnost zvládnete zabalit svépomocí? Ušetřete s námi na nákupu obalového materiálu, vše vám ZDARMA půjčíme! Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené věci napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice
 • Stěhování Vršovice

Jak stěhujeme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu rádi využívají naši klienti, kteří se potřebují přestěhovat do Vršovic co nejdříve, tedy při objednání spěšného stěhování Vršovice. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří nechtějí ztrácet čas s balením věcí a přípravou nábytku na transport. Jak na to?  Předejte nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Projdeme s vámi veškeré vybavení a sepíšeme to, co se má odvézt do sběrného dvora a co se přestěhuje na novou adresu, nakonec vše pečlivě zabalíme do krabic a převezeme na novou adresu. Nábytek připravíme na transport tím, že demontujeme veškeré pohyblivé nebo vyčnívající se části. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste si vytvořili s naším technikem. Nábytek potom smontujeme, připravíme na další použití, pokud je potřeba, umístíme do něj elektrospotřebiče a zapojíme je. Vy si zatím užívejte čas podle svého a těšte se na to, že už zanedlouho můžete začít bydlet ve svém!

Objednejte si levné stěhování Vršovice a ušetřete až 30% nákladů

Víme, že přestěhovat celou domácnost není pouze o zabalení věcí a odvozem na novou adresu, ale musí se také vyřešit celá řada zednických prací, pokládka podlah, obložení koupelny, nákup kuchyňské linky a dalšího nábytku a vybavení, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet.  Zavolejte si k nám na pobočku, domluvte si vaše požadavky, rezervujte si termín a vše ostatní už stačí nechat na našich zaměstnancích, kteří se postarají o kompletní přestěhování, přípravu nábytku na další použití a hrubý úklid na původní adrese. Tím, že si na pomoc během stěhování Vršovice objednáte náš tým PROFIGROUP, ušetříte až 30% nákladů! Jak pracujeme? Jak pracujeme? V dohodnutém čase vás přímo na adrese navštíví náš specialista, se kterým domluvíte veškeré své požadavky, představy a průběh. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách.  Technik nakonec přeměří veškerý nábytek, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Nakonec připraví plán, časový harmonogram a sestaví konečnou cenovou kalkulaci. S námi budete přesně vědět, kolik vás naše pomoc bude stát. Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, stačí už jen rezervovat termín stěhování a v den D k vám přijede náš tým zkušených stěhováků. V den D k vám pošleme naše statné zaměstnance, kteří se pustí do práce.

Ekologické vyklízení Vršovice

Mezi naše služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti. Nepotřebné věci odvezeme do místního sběrného dvora. Zde provedou likvidaci zdarma.  Ekologická likvidace je v místě příslušném sběrném dvoře provedena zdarma. Jaká je orientační cena za vyklízení Vršovice?  Podívejte se na našich stránkách do aktuálního platného ceníku a vyberte odpovídající velikost vaší nemovitosti. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky vyřídit přímo s technikem, který bude mít na starosti celý průběh vyklízení vaší nemovitosti.Nebo nás pro vyklízení Vršovice kontaktujte telefonicky a veškeré vaše požadavky domluvte přímo s technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?