Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Všestary

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Všestary

Plánujete se přestěhovat v Všestarech a hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli s odvozem nejen krabic, ale také nábytku, elektroniky a ostatního drahého vybavení vaší domácnosti? Až budete znát přesné datum, zavolejte si na pomoc náš tým zkušených stěhováků, kteří vám pomohou odnosit těžké krabice, velké skříně i elektroniku. Jsme specializovaná moderní firma PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných nebytových prostor bohaté zkušenosti. Jsme firma PROFIGROUP, působící na trhu od roku 2005 a se stěhováním bytů i komerčních prostor, jako jsou například kanceláře, obchody, sklady, salony máme prokazatelné zkušenosti.  Díky praxi si dokážeme poradit s vynesením krabic, skříní, pohovek a ostatního vybavení domácnosti i ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. Díky našim zkušenostem jsme schopni vynosit těžké elektrospotřebiče, nábytek a velké kusy vybavení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni pro bezpečné stěhování, při práci používají výhradně kvalitní profesionální stěhovací pomůcky, disponují kvalitními krabicemi, boxy a obalovým materiálem, který zdarma půjčujeme a při práci jsme jako firma jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte zajištěnou garanci spokojenosti. K zákazníkům přistupujeme individuálně, domácnosti i firmy přestěhujeme v Všestarech klidně ve večerních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno nebo jsme nenarušili chod vaší firmy.

 • Stěhování Všestary
 • Stěhování Všestary
 • Stěhování Všestary

Proč si vybrat pro stěhování Všestary PROFIGROUP?

 • Zajišťují stěhování, vyklízení a skladování
 • Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Používají kvalitní stěhovací pomůcky
 • Zdarma svým zákazníkům půjčují krabice
 • Připraví vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Stěhují bez rizika
 • Garantují individuální a profi přístup
 • Vyřizují poptávky ihned

I když se potřebujete přestěhovat do Všestar nebo z Všestar během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! Zavolala vám stavební firma, že všechny zednické, podlahářské a obkladačské práce jsou ve vašem novém bytě hotové, kuchyň je smontovaná a nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Nedělejte si hlavu a zavolejte nám.  Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Všestar a z Všestar a zajistíme, aby vše probíhalo podle plánu. S námi se přestěhujete zkrátka bez starostí!

Jak se přestěhovat v Všestarech snadno a rychle?

Ze všeho nejdůležitější je pro nás spokojenost každého zákazníka. Dbáme proto na nabízených službách s atraktivními bonusy v ceně, kvalitou odvedené práce a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.  Před realizací si proto společně s vámi připravíme stěhovací plán, kterého se při realizaci zakázku budeme držet. Je na vašem rozhodnutí, zda si svou domácnost zabalíte sami nebo vás přestěhujeme na klíč. Jako zkušení stěhováci jsme si dobře vědomi, co všechno přeprava do Všestar obnáší. Díky mnohaletým zkušenostem moc dobře víme, co všechno je během stěhování z Všestar anebo do Všestar zajistit a o všechny tyto poznatky se s vámi ještě před realizací zakázky podělíme. Poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, co všechno zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození, jak připravit nábytek na přesun a jak zařídit bezpečné stěhování skla, porcelánu, zrcadel, hudebních nástrojů a jiných drahých a křehkých předmětů. Jestliže zatím nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se během práce cokoliv rozbilo, nechce si pomoci s balením od našich zaměstnanců. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme na bezpečný přesun. Vše pečlivě připravíme, uložíme, demontujeme pohyblivé části. Nábytek obalíme do fixační folie, sundáme z něj křehké části a opatříme hrany nábytku výztužemi. Takto zajistíme bezpečnou přepravu dalších historicky cenných předmětů, jako jsou sochy, obrazy apod. Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak vám ZDARMA půjčíme krabice i obalový materiál. S námi ušetříte hodně času a námahy!

Co představuje služba  „stěhování na klíč“?

„Stěhování na klíč“ je služba, určena pro všechny, kteří se potřebují pomoci se stěhováním do Všestar nebo z Všestar nebo v nejbližším okolí, ale nemají dostatek času na balení. Hojně ji využívají zákazníci, kteří neradi ztrácejí svůj čas a raději nechávají těžké věci na profesionálech. Nebo ji například doporučujeme majitelům firem, kanceláří, skladů, obchodů a jiných prostor, kde je potřeba nejen zkušenost, ale také více síly. Předejte nám klíče a my se postaráme o kompletní přestěhování Všestary. Vše pečlivě uložíme do krabic, nábytek demontujeme a následně vše odnosíme do našich speciálně upravených vozů. Jak to probíhá? Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec vše přestěhujeme na novou adresu, kde nábytek a elektrospotřebiče rozmístíme na nové adrese dle předem připraveného plánu a krabice dáme do místností, kam patří. Nakonec nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vám nezbude nic jiného, než přijít ke kompletně přestěhované domácnosti a začít se zabydlovat!

 • Stěhování Všestary
 • Stěhování Všestary
 • Stěhování Všestary
 • Stěhování Všestary
Levné stěhování Všestary s PROFIGROUP

Jsme si vědomi, že celá tato akce s sebou přináší také finanční zátěž. Proto je pro každého zákazníka dobré vědět, jaká bude cena za stěhování předem, a toho my se striktně držíme. Přestěhujeme vás v Všestarech dle vašich představ, cenu budete znát předem, ušetříte za výdaje spojené se stěhováním a ještě své fyzické i psychické síly. Jak pracujeme: V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi domluví veškeré náležitosti. Cenovou kalkulaci vám náš technik spočítá přímo na míru, podle věcí, které si přejete přestěhovat. Vyberete společně ideální pomoc se stěhováním v Všestarech. Náš technik u nás doma přeměří prostory a jednotlivé kusy nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, plán, a nakonec sestaví konečnou cenovou nabídku. Po domluvené spolupráci, kdy řeknete našim stěhovákům, co všechno potřebujete zařídit, nakonec připravíme časový harmonogram i plán stěhování Všestary a nakonec připravíme konečnou cenovou nabídku.  Po dohodě k vám pošleme v dohodnutý čas tým našich pracovníků. Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Vyklízení v Všestarech

Svým zákazníkům rovněž nabízíme pomoc s vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, garáží, kůlen a dalších přilehlých prostor, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Díky praxi si poradíme s vynesením elektrospotřebičů, velkých kusů nábytku a dalšího vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu, které pak odvezeme do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zajistí místní sběrný dvůr a je zdarma. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Všestary. Jak si spočítat orientační cenu za vyklízení Všestary? Po vyplnění kontaktního formuláře na našem webu vás budeme kontaktovat zpět v nejkratším čase. Nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme zpět.S námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?