Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Vysočany

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Vysočany

Našli jste si svůj vysněný byt či dům, makléř vám zavolal, že jsou veškeré dokumenty vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP.  Obraťte se na nás, objednejte si stěhování na míru z Vysočan, do Vysočany! přesně podle vašich potřeb a ušetřete. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, firem, komerčních prostor, výrobních hal, skladů, kanceláří, salonů a jiných prostor bohaté zkušenosti. Kromě toho zajišťujeme také vyklízení těchto nemovitostí od věcí, které zde zanechali původní majitelé, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pracujeme dle vašich požadavků a přání, věci vytřídíme a odnosíme i z vysokých pater bez výtahu a ze špatně přístupných míst bez výtahu bez příplatků. Stěhujeme byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných prostor  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pracujeme dle předem dohodnutých podmínek a cenu za stěhování v Vysočanech budete zdát ještě dříve, než s námi podepíšete smlouvu. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany

Proč si pozvat právě naše stěhováky z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Pracujeme efektivně, rychle a diskrétně
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním
 • Vyřizujeme poptávky ihned, zajišťujeme spěšné stěhování Vysočany a okolí
 • Zdarma zapůjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Neúčtujeme si za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Připravíme cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup

Každé stěhování, ať už se připravíte sebelíp, přinese stres, chaos a zmatek, zvláště v případech, kdy potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo dokonce dnů. Jestliže jsou veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce na vaší nové adrese hotové, je nejvyšší čas, domluvit s námi stěhování, abyste nemuseli platit zbytečně další měsíční nájem. Obraťte se na naše zaměstnance. Realizujeme spěšné stěhování bez příplatků v Vysočanech a okolí. A pokud nestíháte, pomůžeme vám s balením nebo vše rovnou odvezeme na klíč.

 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany
 • Stěhování Vysočany

Průběh stěhování z Vysočan? a do Vysočan

Stěhování Vysočany provádíme k maximální spokojenosti našich zákazníků. Odvádíme jedině dobře odvedenou práci, pod kterou se podepíšeme. Proto se snažíme veškeré své služby plnit tak, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Je na vás, zda si od nás necháte pouze přestěhovat inventář na novou adresu, nebo budete také chtít pomoci s uložením věcí do krabic.  Za roky praxe naši stěhováci dobře vědí, co všechno stěhování do Vysočan nebo z Vysočan obnáší. O veškeré své zkušenosti se s vámi podělíme, projdeme s vámi veškeré náležitosti a průběh stěhování Vysočany. Poradíme, jak vše pečlivě zabalit, tak, aby nedošlo k poškození a jak správně připravit nábytek na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození hran nebo skleněných částí a zrcadel. Někteří naši zákazníci nemají s balením žádné zkušenosti a mají strach, aby se během transportu nepoškodil například drahý nábytek, historicky cenné doplňky nebo křehký servis po babičce. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí tak, aby nedošlo během manipulace k nechtěnému mechanickému poškození.  Pečlivě demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a vyskládáme jej do našich speciálně upravených vozů, kde jej pečlivě připásáme. Postaráme se o bezpečný transport veškerého vašeho vybavení, včetně křehkých soch, hudebních nástrojů i třeba obrazů. Nemáte ve své domácnosti žádné drahé předměty a věříte, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Pak si od nás nechte půjčit zdarma stěhovací krabice i obalový materiál. Pak už našim stěhovákům stačí na jednotlivé kusy napsat, do jakých místností je mají na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem, pokud se potřebujete přestěhovat do Vysočan v co nejkratším čase a není prostor pro důkladné balení vašich věcí. Tuto službu také hojně využívají ti, kteří se neradi zaobírají stěhováním a raději tuto činnost nechají těm, kteří s touto akcí mají zkušenosti. Nebo je doporučována všem živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří se stěhují na lukrativnější adresu, ale potřebují šikovné ruce na balení drahého vybavení. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme za vás. Nejdříve s vámi projdeme to, co se má vytřídit a co přestěhovat, a tyto věci pak pečlivě uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše převezeme na novou adresu. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do stěhovacích krabic a boxů. To ostatní zabalíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše odnosíme do našich vozů. Nábytek na nové adrese rozmístíme dle plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Pak už smontujeme nábytek a připravíme jej na další použití, elektrospotřebiče uložíme na své místo a připravíme byt na vaše nastěhování. Vám nezbyde nic jiného, než přijít k hotovému a připravenému!

Cenu za pomoc Vysočany u nás znáte předem

Víme dobře, kolik stěhování do Vysočany a z Vysočan stojí a že se jedná o poměrně velkou finanční zátěž, protože zároveň s tím je třeba dovybavit váš byt o nové doplňky, elektroniku, nábytek a další věci. Rozumíme, že hledáte levnou stěhovací firmu Vysočany a okolí, proto si na pomoc pozvěte náš tým. S námi budete dopředu vědět, kolik vás naše pomoc bude stát, a navíc ušetříte až 30% nákladů, díky půjčení obalového materiálu, stěhovacích pomůcek a prostorných vozů. Jak pracujeme? Zavolejte si náš tým. S ním si pak domluvíte veškeré náležitosti, řeknete si o vaše individuální požadavky a vyberete si službu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Aby vše probíhalo jako na drátkách a nevznikly nechtěné situace, technik si přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidáme několik navíc, pro jistotu. Ušetřený čas můžete trávit se svou rodinou, přáteli nebo svými volnočasovými aktivitami! Využijte všech výhod levného stěhování v Vysočanech od PROFIGROUP.  Ta je od této chvíle neměnná. S námi víte, kolik vás naše pomoc v Vysočanech bude stát.  Rezervujte si termín a v den D můžete očekávat naši pomoc!

Levné vyklízení Vysočany a likvidace pozůstalosti

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, kanceláří, skladů a dalších nemovitostí, které si naši zákazníci koupili a zůstalo v nich spousta nepotřebného vybavení po předchozích majitelích. Nejdříve s vámi projdeme, co máme ponechat a ostatní věci odvezeme do sběrného dvora. Tak provedená likvidace je ZDARMA. S námi ušetříte velké finanční výdaje, spojené s ekologickou likvidací. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Vysočany. U nás ušetříte výdaje spojené s eko likvidací na skládkách. Pro předběžnou cenu se podívejte na našich stránkách do platného ceníku a pak už nám stačí napsat vaše požadavky do kontaktního formuláře. Pak nás stačí kontaktovat vyplněním formuláře a my se vám co nejdříve ozveme zpět.S námi bude vyklízení v Vysočanech jednoduché! 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?