Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Zadní Kopanina

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Zadní Kopanina

Potřebujete sehnat co nejlevnější stěhováky v  Zadní Kopanině? Nedělejte si starosti s tím, jak odnesete těžké skříně, elektrospotřebiče a ostatní vybavení, zavolejte si na pomoc náš zkušený tým stěhováků z PROFIGROUP. Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením i skladováním. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním už od roku 2005 a za tu dobu praxe má na kontě mnoho realizovaných zakázek, jak s byty, tak rodinnými domy, ale také kancelářemi, obchody, sklady. Mimo to vám také můžeme pomoci s vyklízením nemovitosti v případě, že jste koupili byt, dům, nebytový prostor či jiné prostory, ve kterých zůstalo vybavení po předchozích majitelích, s vyklízením v pozůstalosti či likvidací pozůstalosti dle platné legislativy a skladujeme v našich moderních skladech o velikosti od 1m2 až po velké sklady nebo v našich skladových kontejnerech. Díky praxi umíme vyklízet i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši stěhováci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, k dispozici mají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním pro případ, že by se stala během práce nehoda a došlo k poškození vašich věcí. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a došlo k poničení věcí, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši.  Zavolejte si našim technikům a domluvte si s nimi bližší informace. 

Proč si pro stěhování v Zadní Kopanině vybrat PROFIGROUP?

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zajišťujeme stěhování, vyklízení a skladování v Zadní Kopanině a okolí
 • Garantujeme individuální přístup a profesionální jednání
 • Nabízíme ZDARMA zapůjčení krabic a obalového materiálu
 • ZDARMA sestavíme cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Možná se potřebujete přestěhovat v Zadní Kopanině během následujících týdnů nebo dokonce dnů, ale ani to nemusí představovat shon a stres. Jestliže i vám zavolal makléř, že jsou všechny formality vyřízené a váš byt je připravený k nastěhování, neplaťte na své původní adrese další měsíční nájem navíc. Ze všeho nejdříve zavolejte našim stěhovákům do PROFIGROUP a dohodněte si s nimi termín pro stěhování.  Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Zadní Kopaniny z Zadní Kopaniny a blízkém okolí. Domluvte s nimi konkrétní termín a ostatní vaše požadavky.

 • Stěhování Zadní Kopanina
 • Stěhování Zadní Kopanina
 • Stěhování Zadní Kopanina
 • Stěhování Zadní Kopanina

Stěhování v Zadní Kopanině probíhá snadno a rychle

Vždy je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě. Proto ke každé naší zakázce přistupujeme maximálně profesionálně, seriózně a ohleduplně. Proto s vámi dříve, než se pustíme do práce, sestavíme stěhovací plán, podle kterého se při práci budeme držet. Je jen na vás, zda si vše necháte zabalit a odvézt na novou adresu od nás, nebo si veškeré vybavení domácnosti zabalíte sami a my se postaráme pouze o odvoz krabic a nábytku. Náš tým si je dobře vědom, co všechno je při stěhování do Zadní Kopaniny potřeba zajistit. O všechny tyto zkušenosti se s vámi podělíme. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak zabalit například křehké vybavení, nábytek a jiné vybavení, aby nedošlo během práce k mechanickému poškození vašich věcí. Jestliže nemáte se stěhováním dostatečné zkušenosti a v domácnosti máte nějaké cenné či křehké věci, nechte si pomoci od našich stěhováků. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s bezpečným stěhováním i těch nejdražších věcí, navíc s námi máte jistotu, že díky pojistce odpovědnosti budou vaše věci v bezpečí a vy chráněni. Například nábytek připravíme na přesun tak, že jej, pokud to lze, rozložíme, pokud ne, demontujeme dvířka, police, zásuvky, úchytky. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, případně použijeme kartony na vystlání rohů. Naše speciálně upravené vozy umožňují převážet křehké vybavení, historicky cenné předměty, starožitný nábytek i třeba hudební nástroje. Nemáte ve své domácnosti nic cenného a zvládnete vše zabalit svépomocí? Nechte si od nás ZDARMA půjčit obalový materiál, krabice a boxy a ušetřete tak s námi velké finanční výdaje. Krabice stačí označit podle místnosti, kam se na nové adrese vynosí a o vše ostatní už se postaráme sami. 

 • Stěhování Zadní Kopanina
 • Stěhování Zadní Kopanina
 • Stěhování Zadní Kopanina
 • Stěhování Zadní Kopanina

Co nabízíme v rámci služeb „Stěhování na klíč“?

„Stěhování na klíč“ v Zadní Kopanině nabízíme pro všechny zákazníky, kteří se chtějí přestěhovat rychle a není čas na zdlouhavé rituály nebo nemají rádi stres a rádi přenechají velké akce profesionálům. Také tuto službu využívají ti, kteří neradi ztrácí čas a raději přenechají některé záležitosti zkušenějším. Nebo je určena například pro majitele firem, kteří odmítají přenechávat starosti se stěhováním na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče a o ostatní už se postaráme za vás. Jak to probíhá? Během práce se postaráme nejen o bezpečné balení vybavení vaší domácnosti, na stěhování připravíme i nábytek a ostatní vybavení domácnosti. Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu nábytku a elektroniku. Nábytek rozmístíme na nové adrese tak, jak jste si předem domluvili s naším technikem. Nábytek smontujeme, elektroniku zapojíme a byt připravíme na nastěhování.  Vy si zatím můžete užívat příjemný pocit z toho, že se konečně stěhujete do svého vysněného domova, a to bez starostí a nervů.

Cena stěhování Zadní Kopanina od PROFIGROUP

Víme, že přestěhovat celou domácnost není pouze o zabalení věcí a odvozem na novou adresu, ale musí se také vyřešit celá řada zednických prací, pokládka podlah, obložení koupelny, nákup kuchyňské linky a dalšího nábytku a vybavení, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet.  Zavolejte si k nám na pobočku, domluvte si vaše požadavky, rezervujte si termín a vše ostatní už stačí nechat na našich zaměstnancích, kteří se postarají o kompletní přestěhování, přípravu nábytku na další použití a hrubý úklid na původní adrese. Přestěhujeme vás do Zadní Kopaninu a z Zadní Kopaniny přesně podle vašich požadavků a představ. Zavolejte si náš tým. Zavolejte si k nám na pobočku. V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi domluví veškeré podrobnosti. Je na vás, do jaké míry vám pomůžeme a jaké individuální požadavky budete od našich stěhováků potřebovat. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si u vás přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které bude potřeba a přidá několik kusů pro jistotu. Připraví stěhovací plán včetně cenové kalkulace. S námi budete dopředu vědět, kolik za stěhování s PROFIGROUP zaplatíte. Pokud se vám líbí naše nabídka spolupráce v Zadní Kopanině a okolí, rezervujte si u nás termín. Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se pustíme do práce.

Likvidace pozůstalosti Zadní Kopanina a vyklízení Zadní Kopanina

Mezi naše služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti. Pomůžeme vám se tříděním věcí a to, co nepotřebujete, odvezeme do místního sběrného dvora. Místní sběrný dvůr se postará o ekologickou likvidaci zdarma. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením v Zadní Kopanině a okolí.  Pro orientační cenu za vyklízení Zadní Kopanina a okolí si můžete rozkliknout aktuální ceník na našich internetových stránkách, kde můžete také vyplnit nezávaznou poptávku. My vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.Pokud vás naše služby v oblasti vyklízení zaujaly, domluvte si termín a o vše ostatní už se postará náš technik.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?