Jak vybrat profi stěhovací firmu v Praze

Stěhujete se? Vyberte si seriózní stěhovací firmu, která vám dodá obalový materiál, zajistí bezpečnou přepravu vašich věcí a následně pomůže se smontováním nábytku na nové adrese.

Jak vybrat profi stěhovací firmu v Praze a okolí 

Na trhu, zvláště v okolí Prahy, je v nabídce mnoho stěhovacích firem. Jak ale vybrat tu, která vám nenavýší cenu, půjčí obalový materiál a zajistí dostatečně velký stěhovací vůz

Při výběru doporučujeme sledovat nejen reference na internetových stránkách, ale také na nejrůznějších portálech. Také doporučujeme shlédnout nabídku služeb, ceník a obchodní podmínky. Seriózní stěhovací firma k vám pošle na místo technika, který připraví konečnou cenovou kalkulaci, včetně stěhovacího plánu.

Stěhování od PROFIGROUP 

Naše stěhovací firma PROFIGROUP působí na trhu více jak 15 let. Za dobu své existence získala mnoho praxe v oboru stěhování, skladování a vyklízení. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni. Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti. Klientům nabízíme půjčení obalového materiálu a mnoho dalších služeb za nejlepší ceny. 

Proč si objednat stěhování v Praze u PROFIGROUP? 

  • specializujeme se na stěhování malých bytů i velkých rodinných domů 
  • pro stěhování používáme výhradně profi stěhovací pomůcky
  • při práci nás jistí kvalitní pojistka s vysokým plněním
  • pomůžeme sbalit vybavení domácnosti i smontovat nábytek
  • odvezeme nábytek a pomůžeme jej rozestavět na nové adrese 
  • půjčíme vám obalový materiál 

Objednejte si stěhování ještě dnes

Možná potřebujete přestěhovat jen několik krabic a pár kusů nábytku ze své garsoniéry, možná potřebujete pomoci se stěhováním velkého rodinného domu. Ať jsou vaše přání jakákoliv, neváhejte se obrátit na naše specialisty. Se stěhováním vám rádi pomůžeme. Naše stěhovací firma PROFIGROUP vlastní kvalitní stěhovací vozy nejrůznějších velikostí. Podívejte se na naše dosavadní reference a zavolejte si o konzultaci našeho technika. Ten určí, jak velký vůz bude potřeba pro stěhování vaší domácnosti. Stěhování s naší firmou bude rychlé, efektivní a ve výsledku mnohem levnější, než když se rozhodnete stěhovat domácnost svépomocí.

Profi stěhování v Praze
Profi stěhováci z Prahy
Stěhování v Praze od profíků z Profigroup.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

Pojištění

Jsme pojištění u České pojišťovny proti škodě při manipulaci a dopravě.