Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Podívejte se na výhody skladování ve skladovacích kontejnerech v centru Prahy

25. 04. 2024
|schedule Čtení tohoto článku zabere 6 minut
Skladování v Praze od PROFIGROUP

Věděli jste, že se dají lodní kontejnery použít i jako skvělé řešení pro skladování? Podívejte se na možnosti nejlevnějšího skladování v centru Prahy s PROFIGROUP! Svým klientům nabízíme pronájem sladového kontejneru v hlídaném areálu.

Získejte další úložný prostor za zlomek ceny oproti garáži nebo sklepu

Pořídili jste si luxusní městský apartmán v centru Prahy, který je navržen přesně podle nejnovějších architektonických trendů? Pak je váš apartmán zařízen ve vzdušném stylu, kde se snoubí minimalismus, prostor, elegance a nezaměnitelný styl.

Jenže v takových prostorech je často opomíjeno na úložné prostory. Kam tedy uložit sezónní věci, které aktuálně nepotřebujete? A co teprve sportovní výbavu, vybavení domácnosti, vaše osobní věci, kterých se nechcete vzdát, doplňky do domácnosti a vybavení do dílny, garáže a na terasu? Nezbývá nic jiného, než se podívat po dalším úložném prostoru, jako je sklep či garáž.

Jenže právě moderní městské apartmány už nedisponují sklepními kójemi. Prostor pod domem je využívaný jako garážový prostor pro majitele bytů a půdní prostory jsou pro změnu využity jako luxusní byty s velkými terasami. Nezbývá tedy nic jiného, než hledat úložné prostory, garáže či skladové kóje jinde. Jenže koupit takový prostor je velkým finančním výdajem pro celou vaši domácnost. Co si tedy pronajmout sklad, do kterého s přehledem uložíte nejen sezónní oblečení a sportovní výbavu, ale také doplňky k vašemu automobilu – ba i celý automobil?

Rezervujte si skladový kontejner!

Jako nejvýhodnější možnost skladování se jeví pronájem skladového kontejneru u PROFIGROUP. Naše firma se specializuje kromě stěhování a vyklízení také na skladování. Kromě našich moderních skladů, které nabízíme od jednoho metru až po velké prostory, které pojmou vybavení celé domácnosti, garáže a dílny, také skladové kontejnery. Skladové kontejnery představují velký úložný prostor pro celou vaši domácnost.

Co jsou to skladové kontejnery?

Skladové kontejnery nejsou nic jiného, než přepravní kontejnery, známé také jako nákladní kontejnery. Jde o velké standardizované kovové kontejnery určené pro přepravu zboží a materiálu na velké vzdálenosti. Tyto přepravní kontejnery jsou speciálně vyrobeny a navrženy tak, aby obstály v prostředí přepravy, včetně námořní, železniční nebo nákladní dopravy. Díky své pevné konstrukci, velikosti a odolnosti mimo to představují dokonalé řešení pro potřeby skladování. Jsou ideálním řešením pro potřeby moderního způsobu skladování díky své odolnosti a flexibilitě.

Výhody použití kontejnerů jako úložného řešení:

1. Trvanlivost 

Jednou z největších výhod používání přepravních kontejnerů pro skladování je jejich schopnost odolat drsným přepravním podmínkám. Díky tomu garantují dokonalou ochranu vašich uložených věcí nejen před povětrnostními vlivy, ale také vůči nechtěného vniknutí cizí osobou.  Lodní kontejnery jsou navrženy a vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, aby těmto podmínkám odolávaly. To znamená, že vaše uložené položky budou po celou dobu skladování ochráněné před poškozením i odcizením. K tomu napomáhá i fakt, že všechny naše skladové kontejnery jsou uloženy v našem hlídaném areálu kamerovým systémem.

2. Přizpůsobitelnost


Skladové kontejnery jsou skvěle přizpůsobitelné, což znamená, že je můžete přizpůsobit svým specifickým potřebám skladování. Svým klientům při dlouhodobém skladování doporučujeme instalovat do kontejnerů například regály, do kterých můžete uložit krabice s vašimi věcmi a získat tak pečlivě upravený prostor, ve kterém můžete dále uložit vaše auto, skútr, motorku, čtyřkolku, zahradní vybavení a mnoho dalšího. A vše budete mít přehledně na svém místě.

Kromě toho jsou skladové kontejnery vybaveny dvojitými křídly pro rychlý přístup na každou stranu kontejneru bez nutnosti vykládání uložených věcí, což vám ušetří mnoho času. Ke každému kontejneru si můžete dojet vlastním vozem nebo dodávkou. A pro uskladnění těžkých břemen si můžete pronajmout manipulační vozík i s obsluhou.

3. Cenová dostupnost


Přepravní kontejnery představují nejlevnější způsob skladování v Praze a to opravdu velkým úložným prostorem, který mnohdy předčí i velikost běžně pronajímaných garáží. Skladový kontejner si můžete pronajmout na krátkodobý či dlouhodobý pronájem. Po úhradě faktury za pronájem skladového kontejneru obdržíte prostřednictvím SMS zprávy kód s vaším kontejnerem, který je vám od této chvíle plně k dispozici. Podívejte se na naše reference, komu jsme při skladování v Praze v nedávné době pomohli a rezervujte si termín skladování u PROFIGROUP co nejdříve.

4. Udržitelnost


Pronájmem skladových kontejnerů u PROFIGROUP pomůžete snížit odpad a emise uhlíku z výroby nových skladovacích jednotek a to tím, že si pronajmete použitý skladový kontejner, který by byl jinak znehodnocen. Přepravní kontejnery lze totiž jednoduše znovu použít a není k nim potřeba což z nich činí ekologičtější možnost než tradiční skladovací jednotky, jako jsou garáže.

Cenově dostupné řešení pro skladování

Neřešte, kam uložíte své věci. Podívejte se na aktuální nabídku skladových kontejnerů v Praze od PROFIGROUP. Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si krátkodobý pronájem kontejnerů nebo dlouhodobý pronájem kontejnerů. Kontejner vám bude k dispozici nonstop a to včetně víkendů a svátků. Vaše věci budou v naprostém bezpečí díky monitorovanému prostoru. A co víc? Za zlomek ceny oproti pronájmu garáže v Praze získáte opravdu velký úložný prostor, kam můžete uložit prakticky cokoliv. Jednoduše, rychle, bez strachu, že by se vaše věci ztratily či poškodily.

 

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?