Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka

Stěhování obchodu v Rudné

27. 08. 2021
|schedule Čtení tohoto článku zabere 3 minuty
stěhování Rudná

Čeká vás stěhování své prodejny v Rudné a jejím okolí? Pak si nezapomeňte na pomoc pozvat profi stěhováky z PROFIGROUP, kteří zajistí nejlevnější stěhování a půjčí vám také obalový materiál!

Stěhování prodejny a skladu v Rudné

Stěhování obchodu je náročný proces, ale pokud se stěhujete na novou, prestižní adresu, určitě vám půjde práce o to lépe od ruky. Jak ale přestěhovat veškeré vybavení obchodu, sklad, nábytek a regály? 

Stěhování obchodu i skladu musí mít pevný řád, aby nedošlo k chaosu. Abyste předešli nejrůznějším katastrofám, doporučujeme, obrátit se na náš tým profi stěhováků z PROFIGROUP. Díky mnohaletým zkušenostem dobře víme, jak začít s balením obchodu i skladu. Osobně vám poradíme, jak vše pečlivě zabalit a jaký postup při stěhování dodržovat. Nebo vám rovnou se stěhováním prodejny pomůžeme. 

Příprava na stěhování obchodu v Rudné 

První krok při stěhování obchodu je nutné rezervovat si termín stěhování.  Poté k vám přijede stěhovací technik, který dohodne veškeré detaily. Ve spolupráci se stěhováky sbalíte podle připraveného plánu nábytek a veškeré vybavení prodejny buď do vlastních krabic, nebo do těch, které vám zapůjčíme. Všechny předměty nezapomeňte označit štítky, pro snazší orientaci během stěhování i následného vybalení! 

Příprava hotova, stěhování může začít

Když je kvalitní příprava, samotné stěhování poběží jako po másle. V dohodnutý termín k vám přijedou naši stěhováci a začnou s přepravou inventáře prodejny. Po přejezdu se vše vyloží a odnese na určená místa. Nezapomeneme vám pomoci s přípravou nábytku na další použití a také odvezeme veškerý obalový materiál. Líbí se vám naše práce? Podívejte se na naše reference a poté si rezervujte termín u nás v diáři! Stěhování prodejny bude díky našim mnohaletým zkušenostem rychlé a bez zbytečného stresu.

keyboard_return Zpět na Rady a tipy Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?